Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kde v Praze žijí milionáři?

04. 02. 2014 v 13:20Off-line Anonym
Co jeee?? :O Tak né asi :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 13  Nahlásit
04. 02. 2014 v 13:33Off-line honza20  (31/-/-)
Anonym: a není lepší k těm prachům dojít vlastní prací,schopnostmi a ctižádostí a víc si jich potom vážit než vlézt k někomu do postele a čekat co ti kdo dá?
Souhlasím - 14   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 02. 2014 v 15:53Off-line fuu  (25/175/61)
Lol ty seš traged anonyme
04. 02. 2014 v 19:14Off-line Anonym
Jestli jste si nevšimli frajeři, já jsem se ptal na otázku, kde je najdu a né co si o mě myslíte, to mě vůbec nezajímá :) Možná zním namyšleně, ale neznáš mě, tak neodsuzuj :) ... Vždy jsem měl kluka, co neměl peníze a jen mi vybíral konto, moje chudoba je tisíc korun na den a 200 tisíc na účtu v 18 letech, jen jsem prostě od malička zvyklí na luxus (já říkám chudoba :D) a nehodlám to nijak měnit :) .... A neřekl jsem, že chci člověka pro peníze, ale člověka co má peníze, to je rozdíl frajeři!!!
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 14  Nahlásit
04. 02. 2014 v 20:45Off-line honza20  (31/-/-)
Ještě že máš nick "zlatokop".To je hned každýmu jasný že ti o prachy nejde:D
Tisíc na den,tak ti přeju ještě 200krásných dnů:D
04. 02. 2014 v 20:57On-line Daniel153  (29/-/-)
Jako to že mas 200tisic v 18 neni žádná výhra ;-) pokud ti rodiče spoří od narozeni tak to je spoření cca 1000 měsíčně :-) přijde mi to ze chces jen machrovat, ale sorry nemáš moc čím :D
04. 02. 2014 v 21:07Off-line klucinek  (33/176/75)
Další z**d na odstřel.
04. 02. 2014 v 21:39Off-line fuu  (25/175/61)
Ty si k***t :D nejaka sedlacka socka co si hraje na to že má penízeee
04. 02. 2014 v 21:53Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Anonym (Zlatokop): Ty si legrační.. "Vždy jsem měl kluka, co neměl peníze a jen mi vybíral konto" a ještě si hloupý, " jen jsem prostě od malička zvyklí na luxus (já říkám chudoba :D) a nehodlám to nijak měnit :)" to si říkali boháči v 1929 taky a ještě jsi naivní..
04. 02. 2014 v 21:56Off-line nadrzeny_pubos  (25/169/58)
Hele anonyme,napiš mi prosím !:D poradím ti s těmi boháči !:D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
04. 02. 2014 v 22:31Off-line Anonym
200 tisíc jsem dostal za to, že jsem prodělal hodně těžkou bouračku a přes půl roku jsem se nemohl hýbat a jenom ležel na zádech a prodělal hodně operací, a to jsem dostal od pojišťovny, tak je vážně pěkné, že mě tady napadáte :) Tak sorry, že se chci mít dobře, moji rodiče jsou generální ředitelové dvou firem a můj bývalý jim jen bral peníze, když u nás býval, tak promiňte, že už to nechci zažít znova!!!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
04. 02. 2014 v 22:37On-line Daniel153  (29/-/-)
Hmm asi ti moc nevěřím na začátku píšeš ze nechces žít už v chudobě :-) a na druhou stranu říkáš jak žiješ v luxusu a jak jsou tvoji rodiče generální reditelové???? Jednak je to trapný jak taky machruješ co moznǎ dělají tvoji rodiče :) ale i kdyby to byla pravda koho to tady zajímá? Pokud jsi z bohatý rodiny tak jistě se pochybujes mezi boháči tak proc se ptáš lidi tady? dalsi důvod proc si myslet, že lžeš jak kdyz tiskne :-)
04. 02. 2014 v 22:59Off-line amicos80  (44/-/-)
Chudoba může být i v nedostatku lásky, pochopení, v nepřijetí, tam peníze nepomůžou. Znám lidi, kteří mají dost a jsou nešťastní a jsou jiní, kteří mají nedostatek, ale mají smysl žití.
04. 02. 2014 v 23:19Off-line Sajmonekk  (30/189/99)
Pamatuj že chudoba cti netratí ;)
04. 02. 2014 v 23:19Off-line Anonym
Vy jste fakt parta přeteplaných mozku toto :D ... podivte se na význam chudoba, chudoba nemusí znamenat to, že nemám peníze! Než odepisujete p**oviny, tak si radši vemte svoje pravé ruky a vyhoňte si ty svoje klacky a pak vám třeba půjde přemýšlet mozkem! Promiň v 18 letech, mi to přijde docela hodně :)
04. 02. 2014 v 23:21On-line Daniel153  (29/-/-)
Jsi king ;-)
04. 02. 2014 v 23:22Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Anonym (Zlatokop): Konéčně něco chytrýho, jdu na to
04. 02. 2014 v 23:22Off-line amicos80  (44/-/-)
Promiň, nechtěl jsem ukřivdit.
04. 02. 2014 v 23:26Off-line fuu  (25/175/61)
Kdyby si byl bohatej tak tu ted nežebraš o nějakyho bohače ale stači ti někdo kdoje zajuštěnej ty sockoooo :)
04. 02. 2014 v 23:29Off-line Anonym
Daniel153: :D :D :D neřekl bych :D
Sonicboom: To je to nejlepší co můžeš udělat, protože tvrdit o někom, že je hloupý potom co si přečetl pár řádků, bych řekl, že by nedokázal ani Komenský. Tak si vem tu svoji pravačku a upaluj si vyhonit, tím ničemu neuškodíš. Říká se, že člověk, který si vyhoní totiž pak chvílí zase myslí mozkem
Amicos80: Jestli to je na mě, tak si neukřivdil :)
FUU: Další chytráček na obzoru koukám :D ..... Mám zase zažívat to, že si najdu někoho, kdo je rád, že je budu mu pomáhat a on bude u nás spát a krást mě a mojim rodičům peníze, ne promiň, nechci :)
04. 02. 2014 v 23:31Off-line fuu  (25/175/61)
Ježiši někdo zajištěnej znamena že ma praci penize a byt a treba i auto ten asi krast nebude
04. 02. 2014 v 23:32Off-line fuu  (25/175/61)
Sicky ci si hrajou na prachaty fakt miluju ¨.¨
04. 02. 2014 v 23:33Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Anonym (Zlatokop): Tak se pouč, hlavně!
04. 02. 2014 v 23:39Off-line Anonym
Uznávám jsem k***t, nevím, co jsem čekal, že tady najdu za radu, když tady mi odpovídají děti, co studují zakladní školu :)
04. 02. 2014 v 23:42Off-line fuu  (25/175/61)
Lol si o 2 roky starši to je rozdil :DDDD
04. 02. 2014 v 23:43Off-line Anonym
Ach ta Matika, pokud to vemu takhle, ty si na základní škole tuším, já letos maturuji :) .... 18-15=3 :)
04. 02. 2014 v 23:45Off-line fuu  (25/175/61)
Je mi uz 16 :D
05. 02. 2014 v 00:47Off-line Sajmonekk  (30/189/99)
A to že maturuješ je úkaz čeho? :D
05. 02. 2014 v 06:02Off-line Anonym
Fuu: Tak to je mi tě líto, když si v 16 letech nedokážeš nastavit ani svůj pravý věk na seznamce :)
Sajmonekk: Že jsem asi starší ty hlavo dubová :D
05. 02. 2014 v 07:35Off-line nadrzeny_pubos  (25/169/58)
Anonym: stojí ti to za to tady nesmyslně všechny urážet?:-)
05. 02. 2014 v 10:22Off-line igni  (36/192/130)
Nemas ani na to, abys tam sel, kam oni chodi ;) krom toho ze sou ty mista vetsinou exclusivni (tedy jen pro zvane), tak ty by sis tam asi nemohl dovolit ani vodu :D
05. 02. 2014 v 11:30Off-line Anonym
Nemá, jen mě rozčilují lidi, co mě neznají :)
Igni: Hodně vtipné :D :D :D :D že jsme si hodně krát psali, a psal si mi jak jsem skvělý, hodný kluk jako nikdo, nějak rychle měníš názory a tímhle ti chci říct, neposuzuj lidi než je poznáš! P.S. Kdybych chtěl, mohl bych si tě koupit :D
05. 02. 2014 v 11:45Off-line igni  (36/192/130)
Anonym: ja sem te taky nijak neurazil, pokud si to prectes poradne, tak tam o tobe neni ani zminka. Ale pokud te nebavi nemit prachy, tak asi ty prachy nemas. A ty podniky kam oni chodi sou vazne exklusivni, a opravdu drahe. A kdo si nevim, tezko se muzes ohanet tim ze sme si spolu psali, kdyz tady mas dotaz jako anonym. A ja anonymy hodnotim jako lidi, ktere neznam, jenom dle toho, co napisou v danem tematu...
05. 02. 2014 v 13:25Off-line Jack072  (28/184/70)
:D Jako viděl jsem toho, už v životě dost, ale tohle je opravdu moc. Nejen, že ten kluk je hloupej, ale on tu svojí hloupost ještě tvrdě prezentuje. A anonyme chceš bohatý lidi jo ? Tak běž na vesnici nebo někam kde žíjou normální lidi !!! Ty vystačej s tím co maj a víš co je bohatství? asi ne viď? :) je to láska ne prachy to je jen prostředek. Jo a jestly mi jsme vypatlanci, tak v tom případě ty musíš být náš král, protože to se jen tak nevidí takovej člověk jako jsi ty. A ještě jedna věc, na účtě máš 200 tisíc tak to už jsi king viď a co jsi udělal pro to, aby jsi si je zasloužil? Asi nic viď tak tady drž klapačku ty malej smrade co si hodně myslí. Promiň ale tak to je nezasloužíš si skoro nic dokud si na to sám nevyděláš. A co, že tvoji rodiče jsou ředitelé, no a co ? O nich tu řeč neni na ty ti tady každej "......." Tak se tady nesnaž naparovat, protože takový jako ty dopadaj těžce na hubu. když zjistí jak tvrdá a krutá může být realita.
05. 02. 2014 v 13:57Off-line sexovac  (22/201/86)
Generální ředitelové? Aha... Můj táta je generální ředitel banky a máma známá (a tedy bohatá) herečka. Takže vím jaké to je vyrůstat v luxusu. A přijde mi až moc divné, že máš na účtě pouhých 200.000, když jsou tví rodiče generální ředitelové, jak píšeš. Já mám na účtech miliony. 1000 na den? Tak málo? Průměrná výplata GŘ v Česku je nějakých 380.000 měsíčně... 1000 na den je tedy opravdu velmi, velmi málo. A pokud by tvoji rodiče byli skutečně bohatí, usilovali by o tvoje ekonomické a finanční vzdělání a gramotnost. Tak jako moji. Chodím do finanční školy a táta mi před rokem založil investiční fond, kterým se mohu učit obchodovat na burze a nemovitnostní transakce. Takhle se chovají bohatí lidi. Ne tak, jako vy. Ale to, zda někdo pouze tvrdí, že je bohatý nebo skutečně je, může poznat jen ten, kdo ve skutečnosti bohatý je. Protože ti ostatní bohatství nezažili, tak neví, jaké to je. jak se s penězi nakládá. Tím nechci v žádném případě urazit ostatní, co to tady komentovali. Nerozděluji lidi podle majetku ani toho, kolik mají peněz. Člověka, co nemá nic, ale je slušný a poctivý považuji za lepšího než někoho, kdo má peníze, ale lže o tom, že jeho rodiče jsou generální ředitelé. Takoví lidé jsou slaboši a hlupáci, protože si ještě ke všemu myslí, že nikdo nepřijde na to, že jen lžou a podvádí. A navíc, pojistky při půlročním pobytu v nemocnici s paralytickým poškozením se pohybují od 450.000 u nejlevnější pojistky až do zhruba 50 milionů u té nejdražší, co lze sehnat. Takže sis vymyslet i toto... nebo pokud sis to nevymyslel, tak jsou tví rodiče hlupáci, že se nechali pojišťovnou takhle okrást. To by ale opět svědčilo proti tomu, že by byli finančně někde jinde než průměr ČR...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 02. 2014 v 15:09Off-line Anonym
To je tak božíííííííííííííííííííííííííííííííí :* Všechny štvát :D :D :D Asi založím padesáté téma v poradně a zase se vám budu smát :D :D Miluji, když se takhle lidi rozčiluji a odsuzuji :D Musím se přiznat, dneska se smála celá naše třída i třídní :D
05. 02. 2014 v 15:21Off-line Anonym
Navrhuji administrátorům aby odstranili tento topic, k ničemu nevede, jen uživatel s výstižným nickem "Zlatokop" tady uráží ostatní ;) zrovna klidně si nevypadal :D
05. 02. 2014 v 15:36Off-line sexovac  (22/201/86)
Já se také docela bavím. Ještě jsem nikdy neviděl nikoho takhle lhát. Ale ono je to spíše k pláči. Takoví ubozí lidé, jako Ty, nejsou hodni mé úrovně. Ať už mentální a společenské, nebo finanční, když máš tak rád ty peníze...
05. 02. 2014 v 16:37Off-line igni  (36/192/130)
Jen tak pro pobaveni, a pro anonyma jako mantru http://9gag.com/gag/amXm7bV?…
07. 02. 2014 v 19:01Off-line klucinek  (33/176/75)
Nemáš prachy? Tak táhni makat rukama, nebo ti v tom snad něco brání...
07. 02. 2014 v 19:21Off-line Jakubko497  (102/-/-)
Alebo spolupracuj s mafiou, a budes zit skutocne v luxusu. Ale to je nebezpecne. Skus sa vypracovat ako moj otec na vrchol. Prisiel z balkanu na traktore na slovensko, a teraz vlastni prestizne slovenske podniky. Tomu sa hovori St**ting from the bottom :)
07. 02. 2014 v 21:31Off-line fogacer  (55/172/61)
Nesuďte a nebudete souzeni. Ano biblická věta (jsem ateista) ale má něco do sebe. jen se ptám? Když jsou rodiče ředitelé firem tak jistě mají hodně známostí napříč podnikatelským a politickým spektrem a jistě právě mezi "boháči". takže jistě jsi se možná jako člen "významné" podnikatelské rodiny s nimi setkal.Netvrdím,že je hledáš z mamonu.To nikdo nemůže posoudit kdo tě nezná,ale je fakt,že už titulek zní velmi zavádějícně. Což je tobě na škodu.Ale jsou tu horší témata i lidé. Pokud hledáš pracháče hledej podniky kde se scházejí (klubů pro movité klienty je i v ČR dost).těžko je objevíš okukováním a postáváním před miliónovými domy ve velkých městech. Pokud na to máš a jsi dost chytrý (např.umíš být komunikativní,dobře oblečen a díky rodinnému zázemí tě slovo "oblek" neděsí máš šanci). Ale spíš bych se zamyslel nad tím zda je účelné utratit denně tisícovku.A pokud jsi dost chytrý a nebojíš se práce požádej rodiče o podporu? např.určité místo ve firmě kde se můžeš zdokonalovat a nikoli jen pracovně.Pokud se osvědčíš a rodina tě podpoří zkus podnikat a pak máš možnost mít tučnější konto ale tím i méně času na zábavu. Člověk jež má potenciál a zázemí by měl toho využít a nikoli hledát bohaté jedince.Ty můžeš dnes najít na každém kroku ale nic to nevypovídá o tom,že by byli hýřivý a nebo hledali bohatého kluka co by jim dělal doma jakéhosi skrývaného miláčka. Bohatí neradi o svém soukromí mluví. ovšem i to má své závazky. A právě to tě může společensky svazovat. Ovšem potíž je v tom,zda o tvé orientaci rodiče vědí a jak jí berou. Pokud jsou v pohodě zkus na sobě zapracovat a být s nimi nejen jako člen rodiny ale i firmy. Znal jsm dost praháčů ale jen hlupák mi říkal,že denní limit 50000kč a to bylo před dost lety je pro ně málo.Přesto,neznali pojem dovolená a neustále se ve své firmě či povolání zdokonalovali. Být bohatý a požadovat jistý luxus na nějž jsi zvyklý není zločin,ovšem nevytruboval bych to.To totiž může činit odmítavé závěry zde a mylně či vážně míněná skepse.
08. 02. 2014 v 12:26Off-line fogacer  (55/172/61)
Jen poznámku ten 16-ti letý kluk co má taky zazobané rodiče? V tomto věku není obvyklé mít milióny na kontě (pokud ti rodiče je tam nevložili na nákup nemovitosti pro tvou budoucí dospělost). A ještě jedno,a to bombónek. I jako 16-ti letý můžeš být např.díky dědictví majitelem akcií obchodovatelných na burze,ale nikoli sám na burze podnikat. Burza nezná pojem (na zkoušku). Komodity s nimiž se tam pracuje jsou v řádech stamiliónů či miliard a tak i s pár milióny si můžeš opravdu spíše jen hrát. Bez urážky,nic proti tobě ale je tu u některých kluků dost zavádějících faktorů a to pak vede jen k zbytečným urážkám od ostatních. Nikomu bohatství nezavídím. Nejsem na tom zle a byli doby kdy jsem měl tolik peněz,že nevěděl co s nimi. Byl jsem ale mlád a hýřil. Pak jsem vyrostl a peníze vkládal do užitečnějších věcí. Ano jsou věci v nichž mám rád jen to nejlepší i dnes,ale to neznamená vytrubovat to a chvástat se. Každý máme právo na jistý luxus a pokud je to díky naší píli a práci je to v poho.
09. 02. 2014 v 00:03Off-line romeromarino  (48/-/-)
Anonym (Zlatokop) vidíš kam si to dopracoval. Ale
jedna rada kúp si značkove handry . Zober stopa a jed do Monte Carla , Can ,
alebo do Paríža .
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload