Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kto to má tiež?/Som normálny?

05. 02. 2014 v 20:38Off-line Anonym
Caute. Chcem sa opytat, ci je to normalne, ked si pri vyvrcholeni nepredstavujem nic konkretne, iba hudbu. Predstavujem si noty a hudobne nastroje ako tu urcitu pesnicku hraju. Naposledy (neviem preco) som si predstavil piesen skyfall od Adele. Kto to ma tiez?
A nemôze to byt tym, ze milujem hudbu atd?
05. 02. 2014 v 20:44Off-line honza20  (31/-/-)
Třeba z tebe bude další Smetana nebo Dvořák a složíš čechům něco hezkýho:D
05. 02. 2014 v 20:59Off-line dmk  (26/180/79)
Velmi zajímavé, jakou posloucháš hudbu, pokud je obvykla hudba něco ve styly současného popu tak je do divný :D
Ale pokud to je obecně umělečtější hudba tak by se to dalo vysvětlit krásným slovem, které jsem zapoměl :D
je to vlastnost, že máš zpřeházené smysli (hodně laicky řečeno, dělám matiku, ne psychologii :D ) typický příklad :

slyšení barev (u hudby vydíš barvy, já si nejsem jistý jestli to mám, nebo jsou to jen mé imaginace k písním)
Ale třeba jsou lidi, co nejsou schopni jíst v hluku, protože jim sluch ovlivňuje chuť

no a vyvrcholení je celkem dost smyslová záležitost, takže je možné, že při vyvrcholení slyším hudbu

Co teda poschloucháš za hudbu?(obecně)
05. 02. 2014 v 22:28Off-line alundra  (34/182/133)
Tiez milujem hudbu ale zrovna pri vyvrcholeni? nebude to nic divne podla mna.
ludia maju tendenciu si dobre prezitky spajat. to je ako ist do kina a zaroven si dat popkorn alebo citat knihu a pit pri nej kakao. tak ty si das orgazmus a p***om si vychutnavas v mozgu aj dobru hudbu. to je v pohode.
05. 02. 2014 v 22:34Off-line dmk  (26/180/79)
A pokud to je taková hudba http://www.youtube.com/watch?… tak někdy hudba Vvede k vyvrcholení nikoliv naopak :D
(no zas tak silný prožitek to není, ale dobrá hudba, dokáže fakt velmi zapůsobit )
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload