Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Když se špatně zamilujete...

06. 02. 2014 v 19:38Off-line Anonym
Je to spíš takový... Výplod emocí, potřebuju, aby mi s tím někdo pomohl, jsem v koncích... Jak se toho mám zbavit... Co mám dělat? ... Prostě ... Zamilovat se do heteráka je to nejhorší, co se může stát :/

Svírá se mi žaludek… Cítím, jak nemohu polknout, když na něho myslím… Ačkoliv vím, že neexistuje šance, že by se mnou o něčem vážném mluvil, nebo se mě dokonce dotkl, stále nad tím přemýšlím. Už nemůžu dál… Každou chvíli se mi obrací v hlavě myšlenky okolo něho – sedím, jen koukám a mám pocit, že se každou chvíli rozbrečím. Snad se neděje to, čeho se tak krutě obávám… Možná ano… Proč bych jinak cítil ten divný pocit tam uvnitř … Zamiloval jsem se snad? …
Jenže nic takového se nesmí stát… Vždyť on… On není jako já… Já nejsem jako on… A nikdy si nebudeme rovni… Nikdy mi nebude blízko tak, jak bych si…přál… Jsem pro něj jen křoví. Buzna, která mu poradí, když neví něco v písemce… Někdo, na kom si vždy může vybít mindráky… Proč on? Proč miluji někoho, kdo mi ubližuje? Proč miluji někoho, koho nikdy mít nebudu…
Cítím bolest… Chaos… Smutek… A hlavně beznaděj…
Nemám možnosti… Nemám šance… Nemám nic.
06. 02. 2014 v 19:44Off-line Lukino15  (25/174/-)
Nechápu jednu věc, Jak se může člověk zamilovat, když z druhé strany nic necítí. Já mám teda dojem, že k zamilování musí být dva. Pokud z té druhé strany vůči mě nic necítím, tak se přeci nemohu zamilovat.

Spíše bych to nazval, že se ti až moc líbí a moc by si s ním chtěl dělat věci, které jsou nereálné. Nemyslím si, že se tomu dá říkat zamiloval. Ale nevěš hlavu, časem tě to přejde. Sám jsem něco v bledě modrém prožil.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
06. 02. 2014 v 19:50Off-line Anonym
Víš to je tak, že jednu dobu jsme si byli... celkem dost blízcí... No a pak se to nějak tak změnilo
06. 02. 2014 v 20:32Off-line miroslav1318  (25/167/-)
Ked som to cital,skoro som sa rozplakal. Ako by som to pisal ja. Zamilovat sa da aj bez obojakej naklonnosti. Aj ten moj je heterak,a idem z toho zosaliet. Neviem ti poradit. Ked to neni bitkar,alebo utocnik,niekde na odlahlom mieste ho pobozkaj a ukonci to so slovami: mozno je to blbe,ale milujem ta,a viem ze to nebude obojstranne". Ja fakt neviem ako na to,nech sa ti dari najst praveho :)
06. 02. 2014 v 21:00Off-line onlip  (61/180/84)
Opakovaně jsem byl zamilovaný do hetero kluků. Někdy se ukázalo, že to heteráci nebyli. Z každého toho vztahu jsem si odnesl něco dobrého, i když to třeba i dlouhá léta bolelo. Z jednoho z těch vztahů vniklo přátelství, které trvá dodnes, už řadu let. A věř, můžeme mluvit prakticky o všem.
06. 02. 2014 v 21:56Off-line igni  (36/192/130)
To se tady stalo kazdemu druhemu, ver tomu, ze nejsi zdaleka jediny. Proste to prekousni a jdi v zivote dal, ono to za nejakou dobu preboli ;)
06. 02. 2014 v 21:59Off-line Slusnej  (28/186/87)
Story of my life :D
06. 02. 2014 v 22:06Off-line tommy89  (34/184/83)
Tieto heteracke lasky su najhorsie, ja som mal takeho na vyske...o rok odisiel na inu skolu, a odvtedy som vnutri uplne studeny na kazdy vztah...uz to, co ma nutilo milovat zomrelo niekde vo mne
03. 04. 2014 v 15:52Off-line Charles2300  (32/183/85)
Když jsem to četl, tak jsem si říkal jestli jsem tohle nepsal já :-D Jelikoz v pondeli jsem byl skalenej a tadyx jsem travil dost casu :-D Cítím to samé a taky potřebuju pomoct, nejlepsi je cas, cas ho delsi dobu nevidet, ale co budu delat ten cas mezitim, to teda nevím, budu to muset vydržet, mám pred matu***ou a po matu***e bude konec, konec vsecho :-( Na druhou stranu budu treba konecne stastny :-) už aby to bylo, 4 roky v P***LI!!!! Takže nejsi sááám!!!
03. 04. 2014 v 17:19Off-line fredyyyyy  (23/-/-)
Věř mi, zamilovat se do gaye, který s tebou chce být jen kamarád je mnohem horší... ;)
03. 04. 2014 v 17:42Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Fredyyyyy: bungieboy je horší ;-)
03. 04. 2014 v 20:20Off-line fredyyyyy  (23/-/-)
Ligerisek: Nesouhlasím, prošel jsem si obojím a v mém případě je/bylo mnohem, ale opravdu MNOHEM horší zamilovat se do gaye kamaráda ... ;)
03. 04. 2014 v 21:01Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Fredyyyyy: a tebe ten bungieboy předevšema neponižoval a nepoštvával je proti tobě?!
03. 04. 2014 v 22:34Off-line fredyyyyy  (23/-/-)
Ligerisek: Tak to už je ale tvůj problém, že nabaluješ "bungieboye"... Kdo chce kam... ;)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 04. 2014 v 22:42Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Fredyyyyy: sry nemám srdce na vypínač a v hlavě vysílačku, abych věděl o co dycky přesně go...
04. 04. 2014 v 16:10Off-line fredyyyyy  (23/-/-)
Ligerisek: To snad neznamená, že musíš nabalovat kluka, o kterém víš, že o tebe nestojí... Kdybys měl rozum, tak tě to trápí týden, ne tak dlouho ;)
18. 02. 2015 v 10:09Off-line ceky  (31/180/70)
Chjo... tohle moc dobře znám, psal jsem sem podobný příběh..zamilovanej do kamaráda, až to bolelo... celej loňskej rok utrpení, nikdo to nevěděl, jen pár mých nej přátel a už jen to tajit bylo (a je) peklo, akorát se teda ke mě ten kamarád nechoval nijak zle, je strašne hodnej, ale heterák.. (i když si myslim, že je jinej, něco mi na něm nehraje)..no po roce jsem dospěl k tomu, že mu to vše řeknu, tak se na to chystám, stačí mi se s nim jen sejit což je však problem, nemá vubec čas... ale těším se, až to budu mit za sebou..a podle mě bys měl udělat to samý, prostě risknout to, hlavně se ti uleví říct jak se cítít, dusit něco v sobě to tě akorát sežere zevnitř, prostě se s nim sejdi a řekni mu to a aspon se ti uleví, že to o tobě bude vědět i když to nese riziko, že se s tebou přestane bavit, ale zjistiš, jakej to je člověk ! Říct a posunout se dál ;-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload