Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Sebevražda 14letého kluka...

08. 02. 2014 v 11:44Off-line chestnut  (19/-/-)
Tak je tu další sebevražda kluka, kvůli homofobnímu prostředí.. Je smutné, že se něco takového musí dít..

http://www.super.cz/…evrazdu.html

http://www.nakluky.cz/…prve-14-let/

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
08. 02. 2014 v 11:57Off-line Tomiseek  (26/-/-)
Přesně tak, je to smutné..
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 02. 2014 v 12:20Off-line igni  (28/192/130)
To neni zadna tragedie. Sorry kluci, ale mentalne nemohl byt v poradku, musel byt naopak velmi nestabilni. Moje rodina to neprijala, jenom to suse toleruje a neni dne, kdy by si do me nerypli kvuli moji orientaci, ale clovek nesmi veset hlavu. Mam kamarady, ty to vzali a vic nepotrebuju. A i kdyby ne, tak je to prece moje vec, a pokud nekdo spacha sebevrazdu ve 14ti, protoze zjistil, ze ste gay, tak sorry, ale podle me neni normalni.
Souhlasím - 15   •  Nesouhlasím - 21  Nahlásit
08. 02. 2014 v 13:08Off-line klucinek  (26/176/72)
No to že zemřel 14 letej kluk je sice smutný, ale tuto cestu si dotyčný zvolil zcela DOBROVOLNĚ, kdo bude lamentovat tím že se jednalo o nátlak okolí, tak má sice možná pravdu, ale to není důvod k sebevraždě. Nikde nepíšou že by chlapec zvolil jiné metody, jako změnit školu, zmínit se doma, popřípadě se s tím naučit prostě žít a bránit se. Ti kteří volí jako první východisko sebevraždu nebo jiné ublížení na svém zdraví, jsou pro mě slaboši kteří si nezaslouží žít. Toť můj pohled na věc.
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
08. 02. 2014 v 14:00Off-line Sonicboom  (53/173/-)
Z vyse uvedeno neni nic, co by dokladalo, ze by nemel moznost se branit nebo zbavit se sikany. Umrel tak umrel.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
08. 02. 2014 v 14:26Off-line saqi  (18/179/59)
Je to smutné,že někteří lidé jsou vedení k takovým činnům
08. 02. 2014 v 14:31Off-line dsiv  (18/176/73)
P**ovina, p**ovina, p**ovina. Koho to sakra zajímá? Prostě je to sráč, co prohrál svůj život, že byl cukrouš mě až tak nevytrhne.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 17  Nahlásit
08. 02. 2014 v 16:40Off-line ThomPrag  (38/180/76)
Je to smutné, ale jak jsem napsal k původnímu článku - důvod jeho činu není zjištění vlastní sexuální orientace, ale to, že buď nevěděl kam a na koho se obrátit s radou či pomocí nebo to prostě neuměl. Je to možná divné srovnání, ale je to stejný, jako by si vzal život kvůli tomu, že se mu udělal pupínek na p***li.
08. 02. 2014 v 16:46Off-line rosju  (44/170/72)
Vsichni kdo zlehcuji tuto udalost jsou podle me vylizani idioti zahledeny do sebe.kazda zbytecna smrt je tragedie a nikdo z nas nema pravo soudit.to delaji jen ubozaci kteri si mysli jaci jsou frajeri vid dsiv,igni a dalsi
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 02. 2014 v 17:33Off-line igni  (28/192/130)
Kazdy den spacha sebevrazdu plno lidi. A nekterych mi je vazne lito, napr. meho nejlepsiho kamarada ze zakladky, ktery ukoncil svuj zivot pred nekolika lety, je mi to lito proto, ze to bylo jen z duvodu spatneho psychickeho stavu, zadnych realnych problemu. A popravde, v tomhle pripade je to zcela stejne, je to jenom z duvodu spatneho psychickeho stavu, ale pro me je to kluk cizi, mlady, ktery k tomu nemel zadny padny duvod (minimalne podle toho co pisou), takze ho litovat odmitam.
A ano, ve 14ti letech spacha sebevrazdu jenom pitomec, zvlast pokud ma rodine zazemi.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
08. 02. 2014 v 17:39Off-line ent  (43/-/-)
No já se teda nestačím divit jak vám chybí empatie. Rozhodně je to velmi smutná věc. A je mi velice líto rodičů a rodiny toho kluka. Ano tohle není důvod pro sebevraždu a už vůbec ne v této zemi. Ano je to projev sobectví a duševní lability. Na druhou stranu každý jsme nějaký a někteří prostě jsou emočně a psychicky velice labilní. A nám ostatním se velmi těžko vžívá do jejich pocitů bezmoci a beznaděje. Je smutné, že nenašel ve svém okolí někoho kdo by mu držel záchranné lano. Ale pořád je to velice smutná tragédie, jejíž následky si máma a táta toho kluka ponesou celý život. A to je to nejsmutnější.
08. 02. 2014 v 17:39Off-line Sonicboom  (53/173/-)
Igni: Jo, přesně..to bych ze slz nevyšel, kdybych smutnil nad každým, kdo natáhne bačkory..
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
08. 02. 2014 v 17:50Off-line rosju  (44/170/72)
Sonicboom : nikdo po nikom nechce aby smutnil,ale trochu slusnosti by si zaslouzil.ovsem to nekteri lide asi neumi ac v souvislosti se svymi problemy maji plnou hubu porozumeni a dalsich frazi.
08. 02. 2014 v 17:57Off-line Sonicboom  (53/173/-)
Rosju: Já tu nějákou neslušnost nevidim..
08. 02. 2014 v 18:05Off-line rosju  (44/170/72)
Sonicboom:sorry nekteri lide opravdu neumi prekrocit hranici sveho mysleni,proste asi nemuzes chapat vsechno
08. 02. 2014 v 18:08Off-line Sonicboom  (53/173/-)
Rosju: Radši napiš, co tě tak popudilo, než psát nějáký soudy..
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 02. 2014 v 18:17Off-line rosju  (44/170/72)
To je snad jasne z predchoziho- netolerantnost tech co toleranci vyzaduji
08. 02. 2014 v 19:27Off-line fogacer  (48/172/62)
Dle mého názoru je smrt mladého člověka vždy smutná.všímejte si zpráv kdy přibývá i dětí jež páchají sebevraždy )ať úspěšně či nikoli) třeba kvůli špatnému vysvědčení. Takže nemyslím si,že sebevražda je řešení,ale neznáme jaké přesné důvody jej k tomu vedly a nakolik nesnesitelná byla ona šikana. Zazněla tu reakce na změnu školy,pomoc rodiny a pedagogů? To ovšem není vždy řešení.Na každé škole je šikana a rodina mnohdy nemá čas či nechápe nemocnou duši tak mladého kluka. Psychická nevyrovnanost a vliv okolí nám nejsou známé a tak je předčasné soudit. Když jste na vše sám a nejste vyrovnaný a dostatečně silný odolat tlaku okolí není se co divit,že to končí takhle. měl jsem kamaráda jehož rodina milovala (bylo mu 17-18 let) a vypadal v pohodě a jeho rodina jej po zjištění,že jejich syn je gay vyhodila na ulici bez prostředků beze slov.Syn jehož rodina doslova hýčkala toto neunesl a skočil z mostu. Dodnes na něj občas vzpomenu. Toho 14-ti letého kluka je mi opravdu líto a nejsem měkouš. Dokážete si představit že nikoli měkkost ale jak silná vůle byla zemřít? To není zbabělost ale volání jež nebylo vyslyšeno.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 02. 2014 v 20:27Off-line tomas.shek  (21/188/77)
Skvělý, že i tu se najdou chytráci, kteří kritizují typem "nemohl mít o homosexualitě ani potuchy" nebo "neměl to v hlavě v pořádku" a přitom se nejsou schopni zamyslet nad faktem, že každého psychika a vnímání své odlišnosti je prostě a jednoduše jiná.
Já si šikanou procházel už v 11 letech, kdy mi nadávali do buzerantů, podkopávali mi nohy, když jsem šel ve škole na záchod a podobný sračky.. Okolí to na vašem chování pozná daleko dřív, než vy sami a pokud jste k objevení vlastní homosexuality takhle "donuceni", často to s sebou nese ztotožnění se s názory těch, kteří vás šikanují.. Přesněji řečeno "říká, že jsem d***lní teplouš", tak v tom má zkrátka pravdu..
Taky nebudu brečet, že se nějakej kluk rozhodl spáchat sebevraždu, ale kdyby se to týkalo někoho, z vaší rodiny, myslím, že byste podobné komentáře nepsali :)
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 02. 2014 v 14:27Off-line Walred  (19/168/54)
Neznal jsem ho.. Vlastne jsem ani nevěděl že existuje.. Ale ano je mi líto jak to dopadlo.. Ovšem nechapu některý dementy který misto aby ho politovali nebo úplně ignorovali o něm skoro jeste tvrdí že to byl vlastně k****n protože se zabil a protože k tomu neměl důvod.. Tyhle lidi fakt nepochopím..
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 02. 2014 v 15:16Off-line manicboyyy  (29/175/75)
Proč jsme mu nemohli nějak pomoci, taková zbytečná ztráta života. Je škoda že nenavštěvoval naše stránky a nesvěřil se, abychom tomu mohli zabránit.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 02. 2014 v 20:36Off-line klucinek  (26/176/72)
Tomas.shek a myslíš že třeba mě (jelikož za nikoho jinýho hovořit nemůžu) nikdo nenadával (nenadává), nepodkopává nohy (teď už jen ty pomyslný), jsi na OMYLU! Kdybych to měl počitat tak za dobu co pamatuju jsme poznal cca 250-300 lidí (osobně) a bavím se s jedním z nich, a druhý z nich je můj přítel ostatek mě ani nepozdraví na ulici. Ostatek byli jen sráči co se přilísali když se jim něco vysralo, nebo potřebovali něco udělat, nebo napsat písemku. V moment kdy sem těm lidem naznačil že jejch sráčovství nemínim sdílet, trávit vejkendy na diskotéckách, rozbíjet vožralej vo půlnoci koše po městě atd. to bylo narážek, urážek a já nevim čeho. Je zde i spoustu jinejch věcí jako deviant v rodině atd., díky čemuž se na tebe všichni taky dívaj naprosto fantasticky, a desítky jinejch podrazů ať úmyslnejch či neúmyslnejch. A zabíjim se s nad z toho, NE. Páč tydle lidi mi sou hluboce v P**I. A pokud nějaký narážky, někoho položej je pro mě sráč, nic jinýho. Protože existujou stovky řešení jak se dá začít s tim bojovat a pokud nejednala škola a nejednali rodiče (věděli li o tom) tak proč je litovat, pak asi to k čemu došlo chtěli. No a pokud to řešili a chlapec to nechtěl řešit, zvolil si jednodušší cestu, tak není důvod něčeho litovat. A v těhlech případech mi je jedno jestli se jedná o rodinu či ne (můžu to říct na 100% jelikož jsem to v rodině měl).
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 02. 2014 v 20:43Off-line 21m  (24/188/92)
Kluk25: A ja to vedel snad tak nejak vzdycky, jistota prisla v jedenacti a byl jsem s tim srovnany, jen jsem tak nejak tusil, ze by nebyl nejlepsi napad to ventilovat ven a pockat, az na pripadnou reakci budu pripraveny. Naopak bych rekl, ze u dnesni generace je celkem bezne, ze se "objevi" nekdy kolem patnacti let +/-3 roky, nejpozdeji kolem dvaceti. Pak si jen neco nalhavaji, aby zapadli. Jasne, priznat si to muzou az ve triceti, nekteri ve ctyriceti a zit do te doby zivot podle spolecnosti normalni, ale falesny a ve lzi. Pak se muzou proklinat, ze zabili nejlepsi roky sveho zivota, ze zili zivot nekoho, kdo nikdy neexistoval.
09. 02. 2014 v 20:46Off-line 21m  (24/188/92)
Na skole se ke mne nechovali vzdycky dobre, ale nastesti jsem se nejakymi trendy a naladami, co letely v cele tride, nikdy nenechaval moc ovlivnit, pomyslel jsem si, ze jsou k****ni a slabosi, kdyz ve vice ryjou do jednoho a bylo. Byl jsem svuj. Za par mesicu je to preslo, takze jsme se proste jen nebavili a to mi uplne vyhovovalo. S par lidma se potkam porad, to je jasne.
Chapu, ze neni kazdy dost silny aby to ustal, nerikam, ze to nebylo neprijemne...Takze bych ho neodsuzoval.
Kdyz je nekdo rozdilny, at uz orientaci, rozumovou urovni nebo tim, ze si dovolil nejit se stadem, lehce se stava cilem prumernych b***cku, protoze oni ten cil potrebuji, aby dokazali, jaci jsou to borci :D
Na VS se uz moc takovych pitomcu nevyskytuje, je to uplne jine prostredi, zvlast na humanitnich oborech...ale do te doby je treba proste vydrzet.
Navic pozor, nekdo sice rika, ze sebevrazda je slabosstvi (protoze clovek rezignuje na reseni problemu v zivote) a v tom smyslu ma pravdu, ale uvedomte si, jak moc odvahy to chce, udelat takovy krok, ktery nejde vzit zpatky, krok do tmy, do neznama. Prece jen to jistou nemalou davku odvahy vyzaduje...
09. 02. 2014 v 21:17Off-line rosju  (44/170/72)
Klucinek-myslim ze jsi mnohem vetsi srac nez ten ctrnactilety kluk,honit triko si tady dokaze kazdy d***l
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 02. 2014 v 17:46Off-line klucinek  (26/176/72)
Rosju myslíš? Pokud si Ty ze všeho vysranej a radši stáhneš vocas mezi nohy a táhneš do hajzlu tak je to tvůj problém. Já svý problémy řešim rychle a efektivně a bez ohledu na okolí pokud mám pocit že se semnou pokouší někdo v*****t. Skalpel, nebo sedmý patro mezi tyto metody nepatří....
10. 02. 2014 v 18:03Off-line rosju  (44/170/72)
Klucinek-asi tva.mozkova kapacita.neni.schopna pochopit o co vlastne v tomto pripade slo.tva hlavni starost se tyka pouze radoby "schopnosti " tve osoby.to je bohuzel zalostne malo.
11. 02. 2014 v 16:43Off-line Lukino15  (18/174/-)
"Podle toho, co jsem se dočetl v Blesku..."

:DDDDDDD do kundy shnilé, je to vůbec možné toto :D :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 02. 2014 v 19:36Off-line igni  (28/192/130)
Protoze Blesk je asi tak spolehlivy a duveryhodny zdroj informaci jako je televize Nova...
11. 02. 2014 v 19:40Off-line igni  (28/192/130)
Kdekoliv jinde to snad bude lepsi. kdyz uz potrebujes nejake mass medium, tak treba na idnesu, nebo proste zabrouzdej po netu a neco si najdi ;)
11. 02. 2014 v 20:59Off-line alundra  (27/182/133)
Je skoda ze mnoho mladych ludi tomu neda sancu. na samovrazdu je treba pockat aspon do 25ky. az potom ma clovek istotu ze jeho rozhodnutie nieje na zaklade hormonalnych zmien v puberte. inak pekny chalan na tej foto.
ja som sa o samovrazdu prvykrat pokusil v 24, pokial si dobre pamatam. od tej doby cas moc neriesim. vlastne nic moc neriesim :)
12. 02. 2014 v 11:12Off-line michaldinno  (33/178/55)
Přečetl jsem si všechny reakce tady napsané, některé jsou kruté a některé chápu... Ono je úplně jedno, jestli ho k tomu dohnala rodina, nebo spolužáci.. Jestli věděl, že je na kluky, nebo si to neuvědomoval.. Taky jsem ho neznal, ale je tady ten fakt,... je smutné, když tak mladý kluk ukončí sám od sebe život. že ho psychika dohnala tak do koutu, že si vzal život..
..Je mi líto jeho rodiny i těch, kterým to aspon trochu hnulo svědomím
12. 02. 2014 v 18:02Off-line miroslav1318  (17/167/-)
Presne ako michaldinno,niektore su dobre,niektore krute. Je mi luto za sa toto deje, a este viac mi je toho luto,pretoze ja som sa k nim mal dnes pripojit,a iba kvoli urazkam a homofobii. Ale nastastie som to nedokazal spravit. Je mi luto filipa,a ked niekto zazije urazky a homofobiu na kazdom kroku,tak sa ani nedivim,ze toto spravil :/
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload