Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Mám zůstat ve vztahu, nebo s tím po pěti letech skončit?

09. 02. 2014 v 23:28Off-line Anonym
Poslední dobou začínám přemýšlet jestli zůstat ve vztahu ve kterém teď jsem. S přítelem spolu budeme téměř 5 let, ale bohužel v posledních měsících je vztah bez vášně a jakékoli energie. Sice si hodně rozumíme, jsme sehrani, věříme si..něco mi ale prostě chybí a já nevím jestli chci takhle žít dál :-(. Najednu stranu vím ze ho pořád miluji, ale na tu druhou :-( Co byste dělali vy?
09. 02. 2014 v 23:59Off-line igni  (36/192/130)
Pokud ho milujes, rozumite si, funguje vam to, tak bys byl naprosto i***t, kdyby si ho nechal. nekoho takoveho dneska najit je opravdu tezke, a pokud ho mas, tak se ho drz zuby nehty. Muzu poradit, dejte si pauzu, zkus bez nej byt treba mesic, jestli to vydzis, podle me za nim pobezis po tydnu dvou, protoze ti bude strasne chybet.
10. 02. 2014 v 01:07Off-line Titan24  (30/168/56)
A co tu vášeň a energii do toho vztahu dát? To by nešlo? Nějaký společný výlet do hor, nebo k jezeru apod. Takovejch filmů bylo natočeno o tom, jak si dva partneři už zevšedněli a chtěli zažít vzrůšo. Tak se seberte a zažijte spolu nějaký neplánovaný vzrůšo ;)
10. 02. 2014 v 01:16On-line OliPoli  (26/181/-)
Ve vztahu nikdy nebudeš mít 100%. Budeš mít tak 80%. Vždycky ti tam bude něco chybět, a pak potkáš někoho, kdo bude mít přesně to, co ti chybí. Bude mít právě těch 20% . A ty jsi s ním začneš, protože má to, co ti u tvé polovičky chybí - jenže si neuvědomuješ, že si právě vyměnil 80% za 20% .
Tím se řid. Třeba je tohle jen krizovka, která přejde.
10. 02. 2014 v 09:29Off-line Normal123  (38/176/77)
Pauza znamena konec... A nekam odjet ve dvou na dlouho, to je taky na prd... Bude ticho a nuda, jen si tam z*****te a pak se budete hadat... :-) jsem s p***elem skoro pet let a mame to stejne ci podobne... Porad ho miluju, nedokazu si predstavit, ze by byl s nekym jinym, ale jsme spolu tak casto, ze je to nuda a chybi tam ten naboj...
Kdyby jsi chtel o tom pokecat, treba si vymenit rady tak dej vedet...

Ps pro ostatni: nikdo jinej mi nepiste, nikdo kdo ma jen teoreticke rady a prevzate zkusenosti z TV.. Nikdo komu neni minimalne 20 a kdo nebyl ve vztahu aspon 4 roky... Dekuji :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload