Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kouření cigaret

16. 02. 2014 v 22:23Off-line Anonym
Čau, zajímalo by mě jakej máte názor na kouření cigaret... kdo z vás kouří, jaký cigára vám nejvíc chutnají, od kolika kouříte a kolik toho třeba v*****íte za den a jestli vám vadí že kouříte a chcete přestat nebo ne? díky :-)
16. 02. 2014 v 22:25Off-line poklad  (29/177/69)
Nikdy bych tohle protějšku neudělal... Neni nic nechutnějšího než líbat kuřáka... Navíc po kouření smrdí hadry...
Souhlasím - 22   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
16. 02. 2014 v 22:47Off-line igni  (36/192/130)
Kourim, zacal sem ve 14, s tim, ze sem od 16 do 18 nekouril. Kourim ruzne, v prumeru tak 3-5 krabicek tydne, zalezi to na tom, jak casto sem nekde na akci. Doma nekourim skoro vubec, dam si treba behem dne jedno dve a staci mi, ale pak du nekam vecer na akci a dam treba i krabicku, kdyz tam sem dyl. Nejradeji mam Dunhill a Sobranie, ale jelikoz sou drazsi, tak si je kupuju obcas a normalne kourim modry LM. A do 30ti chci prestat. ;)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 02. 2014 v 22:48Off-line johnj  (40/186/82)
Kouřil jsem 6 let, ke konci až 35 denně. A pak jsem si zapálil poslední cigaretu a řekl si, že tím to skončilo. A tak se stalo. :) Za 3 týdny to bude 6 let.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 02. 2014 v 00:03Off-line Charles2300  (32/183/85)
Kourim cca od 17, ze zacatku jen tak zlehka, spis na diskotece, momentalne cca. 8-10 denne / (červeny Viceroy) vsechny druhy duo retek ve smes zkousnu toho hodne, dulezitej je stejne nikotin, nesnasim akorad St**tky,Petry a Red Whitky, vadí mě že kouřim :-( Ale prestat neni zadna p***l :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 02. 2014 v 01:02Off-line kloudik  (38/182/80)
Charles2300: St**tky se sice hoodně zhoršily,ale kouřím je furt :D a přestat kouřit je úplně jednoduchý sám sem přestal 1000x
17. 02. 2014 v 02:03Off-line kukin  (25/-/-)
A pokaždé jsi znovu začal :D
17. 02. 2014 v 02:36Off-line Jeffreak  (29/-/-)
Kouření jsem zkoušel jen jednou... asi od 14 let až do teď :D
17. 02. 2014 v 08:11Off-line J20  (31/184/90)
Kouření? Na oblečení sprej, do pusy žvýkačky....Občas si dám taky a kouřím Red & White..Já třeba nepiju, strašně mi to smrdí, ale mám pochopení a překonám to....Nikdo není dokonalý ;-),
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 02. 2014 v 17:42Off-line Anonym
Já kouřím a nechci zatím přestat :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
18. 02. 2014 v 18:34Off-line tomicek93  (30/-/-)
Nekouřím, místo toho si radši vezmu žvýkačky nebo mentolové bonbony, co si jich vozím plnej kastlík v autě :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 02. 2014 v 18:58Off-line pawelll  (44/175/70)
Ekoligicke cigaro je nejlepši s odmenou toje promne lakave než neekologicke cigaro.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
18. 02. 2014 v 21:59Off-line tuxis  (30/176/72)
Pro mě je cigareta takové menší odreagovaní před tím, než jdu na jeviště... Kouřím bílé davidoff shape.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 02. 2014 v 18:16Off-line igni  (36/192/130)
21m: budes se divit, ale nekterym z nas ty cigarety opravdu chutnaji. a neni to frajerina, nema to smysl a vetsina lidi ma problem s tim prestat, ale taky ne vsichni. ja treba nekourim dva tejdny, kdyz na to pride, treba kdyz sem nemocnej a chci se z toho rychle dostat. ale proste mi koureni chutna a jeste tak dva tri roky si ho chci uzivat, nez s tim prastim. a jak sem tady psal, kourim asi uz 10 let.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
19. 02. 2014 v 18:40Off-line klucinek  (33/176/75)
A opět se ty lidi chovaj jak ovce, sice jim to nechutná, ale protože to dělaj ostatní tak to budou dělat taky, nepochopim....přeci když mi něco nechutná tak to nežeru ne.
19. 02. 2014 v 19:08Off-line igni  (36/192/130)
No tak treba me to chutnalo v podstate od zacatku. ne vzdy mi cigareta chutna, obcas prvni cigareta po ranu je hnus. ale zase kdyz si clovek odpoledne vklidu o pauze zapali u salku kavy, je to pro me krasny pocit. a nikomu to nenutim, je to svinstvo a kdyz se me ptaji mladi, tak jim to rozmlouvam, protoze malo kdo s tim pak zvladne prestat, ale vazne, nesudte kuraky podle par jedincu. vetsina z nas nejsou ta bezohledna hovada, co vam kouri pod nosem na zastavce v budce (coz me teda taky dost stve a kolikrat sem se proti nim ohradil, i kdyz sam kourim). A stejne jako sou takovito pitomci mezi kuraky, tak existuji stejne pitomi nesnasenlivi nekuraci, co kuram delaji naschvali...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 02. 2014 v 19:35Off-line klucinek  (33/176/75)
Já proti slušným kuřákům nic nemám, jen když se na to koukám z druhý (mý) stránky tak mě štve že ten člověk když na to přijde má stejnej nárok na transplantaci plic popřípadě jiných orgánů, lékařskou péči (neplacenou) jako já i přes to že si naprosto vědomě a cíleně ničil svoje zdraví. Možná je to trochu extrémní pohled, ale když se to veme do detailu pak takovej člověk co si vědomě odboural zdraví zapříčiní třeba to že ten orgán nedostane někdo kdo si to zdraví vědomě neničil. Já říkám ano co se týče zdravotní péče je to samozdřejmostí, ale pokud se prokáže že onemocnění má spojitosti s v tomhle případě ouřením, tak si dotyčnej tu péči náležitě uhradí. To samý platí pro feťáky, alkoholiky atd. Je pravda že každej člověk má právo na život, ale na druhou stranu pokud si ho neváží a záměrně si ho ničí, tak dle mýho názoru je zbytečné mu pomáhat. A líbí se mi jak je 99% kuřáků nasranejch když jim řeknu že si je domů nepustim, páč nemínim mít v bytě nasmarděno. A dělaj jak kdyby měli výstřední právo a ostatní to museli tolerovat. Znám taky spoustu kuřáků, který se sice zeptaj jestli si můžou zapálit, ale automaticky počitaj s odpovědí ano. Já bohužel řikám ne, a sou pak děsně uražený a maj pindy. Ale na druhou stranu znám rozumný kuřáky terý se prostě chovaj tak aby s tim ostatní neobtěžovali, proti těm nic nemám.

PS: igni není to vztaženo vůči Tobě, zrovna Ty se mi jevíš jako ten slušný typ.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
19. 02. 2014 v 19:58Off-line klucinek  (33/176/75)
V 17ti letech je toto smutný konstatovat...
22. 02. 2014 v 01:08Off-line hegemon  (33/180/85)
Klucinku, nesouhlasím, proč by si měli kuřáci a alkoholici platit za svoji lékařskou péči. Ty peníze se státu vrátí několikanásobně na spotřební dani, takže lékařská pomoc je alespoň malá splátka státu osobě spotřební daň často nedobrovolně platící (vznik závislosti). A to bychom potom mohli nechat platit si zdravotní péči taky tlusté lidi za operace srdce, protože se cpali nekvalitní stravou a nebo sladkostmi a tuky... Tudy cesta nevede...
22. 02. 2014 v 04:46Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
V životě jsem nekouřil a jak říkám mám ještě dost mozkových buněk abych ani nezačal.
Jednou v mládí jsem zkusil jednu kterou jsem stáhl na jeden zátah, a už vícekrát jsem si tu tuberovu tyčku do pusy nestrčil.
To rovnou mohu čuchat a inhalovat ty smrady když tu cigání pálí ala lamino, hadry a kdo ví jaké humusy.

Navíc co dává a co bere cigareta: dává nikotin které si tělo umí vyrobit samo a jakmile je dodáváno přes cigaretu tak nikotin přestane produkovat a tak tedy vzniká závislost, je to nevratný čin, tělo nezačne znovu produkovat nikotin, dále nám dává super věci jako je jed na krysy, asfalt, a karcinogenní látky. Co nám bere? No celkem přeci jen nepodstatné věci jako zdraví přesněji odumírají plíce, zužujou se cévy, probíhá pomalejší látková výměna mezi buňkama tedy stárne kůže, horší se vnímání (samozřejmě né po roce ale třeba po 10).

Tedy cigarety nejsou nic jiného než frajeřinka.
Na konec bych zde dal jedno videjko které bude takové inspirující a sice plíce člověka který nekouřil a kuřáka, oboje jsou napojeny na vzduchový systém a je krásně vidět jak pracují.

Je to praktická ukázka v medicinské třídě.
http://www.navratdoreality.com/?…
22. 02. 2014 v 09:32Off-line klucinek  (33/176/75)
Hegemon proč? Protože tydle peníze tečnou do uplně jinýho sektoru...a proč by tydle lidi měli zabírat místa v nemocnicích a využívat drahých zařízení kterých je pár kusů v nemocnici, nebo dokonce jeden. Třeba by pak sanity nemusely jezdit po praze půl hodiny a v destei nemocnicích by nemuseli pacienta odmítnout, když tam třeba náhodou zrovna leží tenhle člověk. Neříkám že je problém způsobenej těmahle pacientama, ta složka je minimální. Ale je tam...a ano extrémě obézní lidi bych nechal platit peči pokud by se potvrdilo že byli včas diagnostikovaný a léčbu ignorovali. Jestli někdo ví že má sklony k obezitě a láduje se co to dá, je to vědomý poškozování zdraví.
22. 02. 2014 v 10:32Off-line igni  (36/192/130)
Kluciek: sorry, ale tenhle argument je proste totalni p*****na. Protoze potom by si meli hradit peci lidi, kteri intensivne sportuji a znicili si klouby. Lidi, co si na lyzis zlomily nohu, protoze je to take prokazatelne spojene s tou cinnosti, co delali. Lidi, co v aute nabourali, protoze se dobrovolne rozhodli ridit a vedeli, ze mohou naboura a tim si poskodit zdravi. Chapes, kam tim mirim?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 02. 2014 v 10:38Off-line klucinek  (33/176/75)
Já myslím že to až taková p**ovina není, já v tomhle co jsi napsal a tím co jsem napsal já vidím rozdíl. To že si někdo zlomí nohu na lyžích nechtěně je rozdíl od toho, než když to někdo na těch lyžích cíleně napálí do stromu, aby si tu nohu zlomil. To samý jak uvádíš lidi co intenzivě sportují, pokud vědomě a naprosto cíleně přetěžují pohybový aparát a vědí že dojde k jeho poškození pak ano, péči bych jim dal ve 100% míře uhradit.
22. 02. 2014 v 16:25Off-line Titan24  (30/168/56)
A kterej d***l by cíleně na lyžích narážel do stromu?? :D
22. 02. 2014 v 17:56Off-line Jeffreak  (29/-/-)
Já si myslím, že hádat se o kouření nemá smysl. :) Je to každýho věc a každej vždycky bude mít nějakej "rozumnej" argument. Taky mě štvou lidi, kteří kouří v budce na zastávce všem pod nos. Když jsem na návštěvě u nekuřáků, zeptám se, kam si můžu jít zakouřit. V názorech tu nejvíc souhlasím s igni. :)
22. 02. 2014 v 19:34Off-line t-jiand  (27/-/-)
Nekouřím a začít ani nehodlám...
22. 02. 2014 v 19:56Off-line martas002  (40/191/89)
Kouření je jen frajeřina....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 02. 2014 v 20:05Off-line klucinek  (33/176/75)
Itan24 a kterej d***l sedne za volant nachcanej a při tom ví že řídit pod vlivem je protizákonný a nebezpečený, hm?

PS jak jsem to tak pro zajímavost študoval, tak kuřáci nemaj nárok na zařazení do registru adeptů pro transplantaci. Je vidět že díky bohu někdo už uvažoval.
22. 02. 2014 v 20:16Off-line Etinek  (34/133/133)
Je to každého věc jestli kouří, neřeším to....
s tím neuhrazením nákladů na léčbu taky nesouhlasím....byla by to cesta zpěk k horšímu našeho zdravotnictví, nakonec by to dopadlo u nas jako v USA kde je zdravotnictví naprosto katastrofální a to je slabé slovo.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 02. 2014 v 20:26Off-line DjLuko1996  (27/175/-)
Ja nefajcim ... nechuti mi to je mi z toho zle nehodlujem tomu nechcem si zkazit zivot zerie to len peniaze a zdravie niekedy si prilezitostne dam ale iba nejaku lepsiu bud nejaky slimku alebo black devil davidoff ale potom mi si zapalim a mam pokoj aspon na mesiac
22. 02. 2014 v 20:43Off-line bennett  (36/184/95)
Klucinek: Od toho si kuřáci platí spotřební daň z cigaret, která by měla vyšší náklady na zdravotní péči pokrýt. Pokud by měli kuřáci platit přirážku, tak podle stejné logiky by se nekuřákům mělo zvednout sociální pojištění, protože zase budou stát statisticky víc na důchodech. Je to blbost, ale založená na úplně stejném principu.
Jo kdyby se státní zdravotní pojištění omezilo jen na nepojistitelné choroby a na záchranu života, a ostatní by se platilo na místě, nebo se řešilo soukromým zdravotním pojištěním, tak jsem pro. Ale státní zdravotnictví v podobě, kterou tu máme, je nespravedlivé už tak, protože každý platí různé částky, ale dostává stejné služby.

Etinek: Odkud máš informaci, že je v USA zdravotnictví katastrofální? Mají tam minimální čekací doby na operace (na rozdíl od nás), podstatně lepší vybavenost nemocnic (a ne že je třeba jen jedno funkční CT pro celý kraj), a u rakovin, infarktů a následků autonehod, což jsou asi nejčastější situace, mají úmrtnost srovnatelnou s ostatními vyspělými státy. Jen je to tam dražší, ale když si spočítáš, kolik státu cpe průměrný zaměstnanec na zdravotním pojištění, tak to taky není právě málo. Katastrofu si představuju jinak, jako že by třeba lidi umírali na ulicích.
22. 02. 2014 v 20:49Off-line klucinek  (33/176/75)
Bennett ono o té době pobytu v důchodu bychom se mohli pobavit, ty peníze ze spotřební daně se nikam nedostanou tak nebo tak o tom by jsme se taky mohli pobavit, silniční daň taky platíš a nemyslím že jezdíme na vozovkách úměrných tomu co odvádíme.... A stím pojištěním s Tebou souhlasím, pojištění by mělo být pouze na choroby, nebo stavy které nebyly způsobeny zcela vědomě a záměrně....
22. 02. 2014 v 20:58Off-line bennett  (36/184/95)
Klucinek No já se právě bojím, že pokud by si kuřáci platili za operace něco navíc, že by se s těmi penězi taky stalo kdoví co. Navíc stát má peněz moc, až nezdravě moc, ale utrácí je za kraviny.
Podle mě státní povinné pojištění by mělo krýt jen to, co je komerčně nepojistitelné (tj. nějaké vážné onemocnění s drahou léčbou) a záchranu života, zbytek ať řeší soukromé pojišťovny a podmínky ať si sjednají s klienty jak jim bude vyhovovat, ať je možnost výběru. Když chci havarijní pojištění na auto, tak si taky můžu vybrat z několika variant, co všechno v tom je, a můžu si vybrat výši spoluúčasti a podle toho se určí měsíční platba. A hlavně nechápu, proč zdravotní pojištění aktuálně každý platí v jiné výši, to není pojištění, ale normální daň.
Silniční daň i dálniční známky mi u nás zase tak moc drahé nepřijdou, jsou úměrné (ne)kvalitě silnic - v zahraničí je to většinou dražší, ale zase mnohem lepší kvalita, širší dálnice atd. A spotřební daň z paliva celkem dobře reflektuje, že ten, kdo jezdí málo, zaplatí málo, a ten, kdo jezdí hodně, zaplatí hodně.
22. 02. 2014 v 20:58Off-line fantomas_555  (27/178/68)
Ti co fajcia nemaju rozum ako alkoholici .... . ja som fajcil 9 rokov od svojich siedmich a pol roka som uz cigaretu ani v ruke nemal a nechapem ako som to mohol robit 9 rokov boze ... je to hnusny smrad skoda zdravia a penazi
22. 02. 2014 v 23:24Off-line D0m1n  (26/185/77)
Tfuj -.- Radši kouřím něco jiného :D
23. 02. 2014 v 08:54On-line Zdendyss  (26/-/-)
Nevím, čím to je, ale já kouřím většinou jen přes zimu..:d V létě mi to prostě nějak nechutná.. Takže nemám problém přestat.. Kouřím z vlastní vůle a poprvý jsem to zkusil asi v 8 letech když jsem byl venku a byl jsem zvědavej.. Pak jsem kouřil asi od 12 do 13 ale to bylo jen z frajeřiny.. Ani mi to nechutnalo.. No teď už kouřim, že mi to chutná..
23. 02. 2014 v 09:33Off-line fogacer  (55/172/61)
Kdyby se každý kdo chce někoho políbit, zbavil zvyku kouření cigaret tak tu mnoho z vás není... Ano souhlasím, že líbat popelník je hnus ale to je na každém. Někdo to řeší omezením cigaret a ústní vodou či podobně. každopádně také si dám raději jídlo v nekuřácké restauraci než v té kde se kouří a není tam klimatizace. V nemocnici bohužel bývám ne často ale nevyhnu se tomu a tam díky imobilitě zůstat na lůžku a tak to vydržím i měsíc! Ale pak po nějaké době si zapálím znovu. Kupodivu znám za ty roky hodně gayů a moc nekuřáků mezi nimi nebylo. Je správné nekouřit ale totální odsuzování není na místě. Někdo se zase moc potí či nedbá o sebe a nebo je to alkoholik apod. Mimochodem líbí se mi fantomas_555. Tak je mu 17? a už 9 let nekouří? No kurňa to začal kurňa brzo kouřit! A podobných je tu více.
23. 02. 2014 v 09:38Off-line fogacer  (55/172/61)
Jen dodávám. Kdysi jsem projezdil dost zemí a nikde jsem neslyšel,že by kuřáci platili více na zdrav.pojištění. To nikde nezafungovalo. Ovšem je pravda,že u nás je to katastrofa. Nemocnice často mají vybavení a přesto díky vysokým nákladům je nemohou používat. operační sály se modernizují a stejně se dlouho čeká na operace? A není to jen nedostatkem lékařů.
23. 02. 2014 v 09:48Off-line fantomas_555  (27/178/68)
Ja som pisal ze som fajcil 9 rokov od svojich siedmich a nefajcim uz 6 mesiacov .. nie ze 9 rokov nefajcim xD
23. 02. 2014 v 09:52Off-line klucinek  (33/176/75)
Stejně je to k pláči..
23. 02. 2014 v 10:14Off-line fogacer  (55/172/61)
Fantomas_555: Tak sorry,ale když si do profilu napíšeš,že ti je 17 let, nediv se mé reakci. Na tvůj profil jsem juknul ted a musím dodat,že bych neřekl,že ti je tolik. Vypadáš dobře. Hold, mnozí nedávaj fotku,mnozí tají věk či váhu. jak se tu má člověk orientovat? Přesto vypadáš sympaticky a sorry,ale díky špatnému popisu věku jsem se alespoň pousmál nad tvým komentářem.
23. 02. 2014 v 10:46Off-line fantomas_555  (27/178/68)
To je v poriadku ... :) a na kolko rokov vyzeram ?
23. 02. 2014 v 11:12Off-line fogacer  (55/172/61)
Na 17 tedy ne, spíše kolem dvacítky či do dvacítky. Ale záleží i na tom jak o sebe člověk pečuje a jak se obléká. takže v tomto samé plusy. :-)
25. 02. 2014 v 02:35Off-line fantomas_555  (27/178/68)
No tak to asi preto nikoho nemam lebo vyzeram staro :/ no co uz skusim navstivit chiručga a mozno nejakeho stylistu xD
25. 02. 2014 v 08:08Off-line fogacer  (55/172/61)
Fantomas_555: No a co změna pohlaví? né to byl žert. vypádáš přesně jak máš,velmi dobře a pokud ti někdo tvrdí opak tak je zahleděnej spíše sám do sebe a o takový bys stát neměl.

Mimochodem jen dodávám oponentům. Makal jsem na šachtě (a to jsem kouřil velmi málo, doslova jen okrajová záležitost. tam dole se hulit nesmí, nechci být masový vrah. Jinak jsem bohužel na tom zdravotně hůře ale nemá to nic společného s cigaretami. Jde o to kolik kouříte a jak se chováte ve svém okolí.V restauraci mám raději ty někurácké. Jinak plíce i srdce je zcela v pořádku. Nemoc je z dětství a tak s cigaretami nesouvisí. A když jdu někam kde se doma,v restauraci apod. nekouří zcela to respektuji. Pokud někdo nedokáže s cigaretami skončit nemusí tím obtěžovat okolí. Mimochodem zazněl tu názor o drastickém navýšení cen za cigarety. To nepomůže jen kuřáci přejdou na to největší a nejlevnější svinstvo kde jedna cigareta zasmradí vše více než 10 kuřáků s kvalitní cigaretou. Mimochodem mnozí sice nekouří ale naopak pijí jak duhy a nebo dlabou tak nezdravou stravu, že si zničí své orgány také (ti co se dlabou jen ve fastfoodech po čase od lékaře nevyjdou).A to nemluvím o jiných věcech. Mimochodem transplantace plic je skoro nemožná, jde spíše o plícní ventilaci po odoperování zničené plíce. Ano je prokázán vliv kouření na zdravotní stav ale to je i u jiných. Horníci si kazí plíce uhelným prachem a tak by měli si to hradit jen proto, že se rozhodli dělat havířinu? A co ti o bourali v opilosti a nejen sebe zmrzačili ale i mohli někomu ublížit? jejich léčba je hodně nákladná. To bychom tu byli variací donekonečna.

Můj názor je ten, že pokud někdo není úplnej cvok tak ví, že jsou místa kde by hulit neměl. Pokud jdeme na návštěvu a tam se nekouří, neměli bychom to vyžadovat po hostiteli. Ale vždy je možnost. Já třeba dokázal být u mámy svého partnera celý den a jen jednou jsem šel ven před barák si zapálit. Pak nějakou pastilku či vypláchnout hubu a bylo to. A máma nikdy mi nedala najevo když jsme se pozdravili dvěma polibky na tvář (prostě francouzské přivítání - máme tam dost příbuzných) že smrdím. A to je silně proti kouření, ale nikoho kvůli tomu nebuzeruje. Pokud je člověk normální bere ohledy na své okolí a pak to jde. A doma to lze také vyřešit. Např. kouřit jen na balkóně pokud jej máte nebo jen v kuchyni kde se dostatečně větrá. Vše je o pochopení a domluvě. Jó dokáži i nějakou dobu nekouřit ale přestat nikoli, mám to rád. A když vezmu svůj stav tak cigarety jsou můj nejmenší problém.
25. 02. 2014 v 21:36Off-line Betonica  (39/191/93)
Jaaaj, zase se tu řeší zcela zásadní problém, že? Tuším, že Česká republika je zemí demokratickou, tedy každý o sobě může rozhodnout.

Já jsem se rozhodl kouřit a přesto tím neobtěžuji okolí. V restauraci jdu vždycky ven, i v kuřácké. A autě ani nikde jinde v přítomnosti nekuřáků nekouřím. Mám u sebe neustále žvýkačky, 3x denně ci čistím zuby a velmi často peru, aby ze mě cigareta nebyla cítit. Toto zvýšené úsilí je daň za moji malou neřest... Zatím se mnou nikdo neměl problém.

Kouřím Phillip Morris a Camel light.
01. 03. 2014 v 23:04Off-line Anonym
Betonica: přesně tak.... taky jsem se rozhodl kouřit a souhlasím s tebou ;) je mi 17, kouřím několik let a přestat teda nechci... ;)
01. 03. 2014 v 23:45Off-line fogacer  (55/172/61)
Kouřím Phillip Morris nebo Sparty. A ještě něco ale to je moje věc :-D
04. 03. 2014 v 13:14Off-line fogacer  (55/172/61)
Jen dodávám ještě k tématu. Když jsem kouřil např. o Vánocích nebo když byla nějaká oslava a zábava např. fajfku či dobrý doutník tak mi partner tvrdil, že mu to naopak voní (cigarety naopak mu nevoněli, ale respektoval to,pokud je člověk uvážlivý a ohleduplný). kdopak by si nedal např. ke skleničce koňaku nebo whisky raději doutníček než cigaretu? Jinak je to pro mne jen ojedinělá záležitost nikoli denně. Dokonce i bývalá tchýně, jež je doslova posedlá tím, že nemá ráda smrad z cigaret tak když jsem byl cítit doutníkem tak jí to připadalo jako přijemné a že tím člověk nesmrdí, samozřejmě nebudete držet doutník a dávat polibek (na uvítanou) někomu kdo kouření nesnáší. ve všem je potřeba ohleduplnosti vůči okolí.
04. 03. 2014 v 14:37Off-line macin1  (58/176/95)
Kouřil jsem od svých 20 let pravidelně . Nejdříve to bylo jako zpříjemnění si chuti kávy a při pití alkoholu . Pak začalo množství narůstat a zastavilo se to na nějakých 15 denně . A byl STOP . Přede 4 roky jsem s tím k 1. březnu seknul , rozdělaný balíček jsem smuchlal a skončil v koši . Od té doby je mě to odporné , smrdí mě to a vyhýbám se zahuleným hospodám a barům . Není to ze strachu , že bych znovu začal . Je mě odporný ten puch , který se táhne z oblečení na druhý den a z pusy , když na vás kuřák promluví , i když je to třeba dobře a slušně vypadající člověk . Říkám si , jak jsem to mohl dlouho vydržet . Nejde mě o peníze , ale o zdraví , které se vždycky nějak šprajcne byť i opožděně se ozve , jako se to stalo mě . Kdybych věděl ve svých 20 letech , jak strašnou závislost to v člověku vytvoří , NIKDY bych s tím nezačal .
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload