Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Chci snad po příteli moc?

27. 10. 2012 v 18:45Off-line Anonym (David)
Chtěl bych vědět názor na situaci, kdy se vám partner omluví, že nemůže napsat, nebo vzít hovor, protože zrovna hraje PC hru s kamarádem nebo sousedem.

Moc se nevidíme, max. tak 1× týdně, proto se mu snažím psát smsky nebo i zavolat, a aspoň ho slyšet, ale tahle jeho odpověď mě ničí.

Když prozvoní, že má čas a já zavolám, je to v pořádku, ale když se to hodí mně a mohl bych zavolat já, tak je pořád něco důležitějšího. Nebo si to jen myslím?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
27. 10. 2012 v 21:39On-line igni  (28/192/130)
Pro nás gamery ve chvíli kdy jsme hrajeme nějaký zápas online je nemyslitelné, se na něj nesoustředit. Já beru akorát pracovní telefony, protože ty prostě musím, ale jinak také moc ne. Spíš si s ním promluv o nějkém časovém rámci kdy. Bohužel většina lidí gamery nechápe, ale je to tak. Pokud již hrajeme online, chceme tomu dát maximum a uprostřed zápasu to přerušit nám přijde nefér vůči ostatním, se kterými hrajeme. Vím že se vám to bude zdát možná divné, ale je to tak. Takže moje rada je, neber si to osobně a v klidu si s ním o tom promluv a třeba se dohodněte na časech, které budete mít vyhrazeny pro sebe. ;)
27. 10. 2012 v 22:19Off-line Richard33  (37/185/93)
Každý potřebujeme mít chvilku pro sebe. Nicméně na druhou stranu se zdá, že mu zase až tak nechybíš a hodně věcí je důležitějších, než vy dva...
28. 10. 2012 v 19:36Off-line pawelll  (37/175/70)
Mam neco podobenho za skusenost .
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload