Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Chci snad po příteli moc?

27. 10. 2012 v 18:45Off-line Anonym
Chtěl bych vědět názor na situaci, kdy se vám partner omluví, že nemůže napsat, nebo vzít hovor, protože zrovna hraje PC hru s kamarádem nebo sousedem.

Moc se nevidíme, max. tak 1× týdně, proto se mu snažím psát smsky nebo i zavolat, a aspoň ho slyšet, ale tahle jeho odpověď mě ničí.

Když prozvoní, že má čas a já zavolám, je to v pořádku, ale když se to hodí mně a mohl bych zavolat já, tak je pořád něco důležitějšího. Nebo si to jen myslím?
27. 10. 2012 v 21:39Off-line igni  (36/192/130)
Pro nás gamery ve chvíli kdy jsme hrajeme nějaký zápas online je nemyslitelné, se na něj nesoustředit. Já beru akorát pracovní telefony, protože ty prostě musím, ale jinak také moc ne. Spíš si s ním promluv o nějkém časovém rámci kdy. Bohužel většina lidí gamery nechápe, ale je to tak. Pokud již hrajeme online, chceme tomu dát maximum a uprostřed zápasu to přerušit nám přijde nefér vůči ostatním, se kterými hrajeme. Vím že se vám to bude zdát možná divné, ale je to tak. Takže moje rada je, neber si to osobně a v klidu si s ním o tom promluv a třeba se dohodněte na časech, které budete mít vyhrazeny pro sebe. ;)
Souhlasím - 15   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 10. 2012 v 22:19On-line Richard33  (44/185/80)
Každý potřebujeme mít chvilku pro sebe. Nicméně na druhou stranu se zdá, že mu zase až tak nechybíš a hodně věcí je důležitějších, než vy dva...
28. 10. 2012 v 19:36Off-line pawelll  (44/175/70)
Mam neco podobenho za skusenost .
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 06. 2020 v 19:02Off-line vasek698  (25/-/-)
Jednou týdně lepší než 2x do měsíce. :) Mně na tom nic špatnýho nepřijde. Lepší něco dělat, než volat.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 06. 2020 v 00:30Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ale keď tak už dáme odpoveď iným, čo sa budú ale aj tak pýtať túto otázku ešte.. ale možno to niekto nájde na googli :-D

Takže moja odpoveď: vieš koľko mám ja ľudí ktorý mi občas chýbajú? Ale ak sa momentálne neviem s nimi osobne stretnúť tak im nevolám, nepíšem. Vlastne ani dopisovanie či vyvolávanie nemám rád. Nie je to ako keď si s človekom osobne. Inak trávim radšej čas už inak alebo s inými ľuďmi ak už ten osobný kontakt nie je možný.
04. 06. 2020 v 23:04Off-line esthetique  (41/-/-)
Vadi ti to moc? změň přitele. nebo se s tím nauč žít.
ikdyž pokud spolu jen jednou týdně mluvíte namísto toho, abyste spolu 5-6x týdně šoustali (průměr pro normálně sexuálně žijící jedince), tak máte stejně jen ten takový ten "ABY DATA NESTÁLA" vztah.... jako většina i***tů na tédle seznamce
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload