Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Vztah mě neuspokojuje

24. 02. 2014 v 09:26Off-line Anonym (xmk)
Ahoj kluci, potrebuji poradit a znat nazor jinych lidi, mam uz nekolik let vztah, ale porad me laka sex s jinyma klukama, porad se za nima otacim kdyz vidim nejaky kluky na ulici nebo v metru.... s pritelem je vse ok, je hezci nez ja, klape to, ale nevim jestli neni proste brzo na to abych mel nejakej dlouhodobej vztah, nedokazu si predstavit ze spolu budem treba 10-15 let, je mi 23, poradte

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
24. 02. 2014 v 09:50Off-line filip.2580  (47/174/73)
Take se otocim za hezkym klukem, s pritelem si i reknem, ze si to s nim umime predstavit...nevidime na tom nic spatnyho...k delce vztahu snad jen to ze ja mam za sebou jeden 23 lety a tak si umim predstavit...
24. 02. 2014 v 09:57Off-line Anonym (xmk)
No jo jenze ja kdyz se otocim tak dostanu pohlavek :D nevim jestli je to tim ze sem nemel tolik kluku, tim ze sem mladej a nebo jestli proste clovek ma takove nutkani cely zivot, poznat zase nekoho jinyho, zamilovat se a tak...?
24. 02. 2014 v 10:01Off-line Tsumorashi  (95/-/-)
Dle mého je to normální a myslím že to udělá v životě každej. No pokud dostaneš pohlavek tak to znamená jen to že příteli na tobě záleží a nechce tě ztratit.
Navíc to může být tím že jsi třeba s tolika kluky ještě nebyl a tak tě láká něco nového a tak.
Já osobně jsem věrný typ a upřímný takže být tebou bys si s partnerem popovídal co a jak, jak vidíte budoucnost a podobně, většinou se stane že se ti ve všem udělá jasněji.
24. 02. 2014 v 10:10Off-line Anonym (xmk)
No tak on mel partneru mnohem vic nez ja a rikal ze mu to problem nedela mit sex jen se mnou a ze nikoho jinyho nechce ze mu to nevadi, ja zas tolik kluku nemel..jako sem mu zkousel neco navrhnout ale on je proti tak nevim jak dlouho to jeste vydrzim. treba neni ten pravej, nebo nejsem typ na nejaky dlohodoby vztahy, protoze potrebuji zmenu, jak je neco dlouho stejny tak trpim...
24. 02. 2014 v 10:11Off-line Tsumorashi  (95/-/-)
Bych to spíše tedy viděl na to že jsi mladý nevybouřený a rád by sis zkusil vše
24. 02. 2014 v 10:15Off-line Anonym (xmk)
Hm on to ví ale řekl že to je prej muj problem ze sem nevyboureny...kdyz mu treba navrhnu 3ku nebo tak neco tak me posle nekam coz zas na jednu stranu chapu, ale zas by to ten vztah zachranilo na nejakou dobu minimalne....a na druhou stranu vim jak je tezky si nekoho najit az pak budu hledat zas neco vazneho..
24. 02. 2014 v 10:18Off-line Tsumorashi  (95/-/-)
Podívej nechci ti rozhodně radit co bys měl a neměl dělat takže to řeknu jak bych se zachoval já.
Já bych mu řekl přesně všechno jak to cítím, pakliže by mu to vadilo nechtěl bych pokračovat v takovém vztahu protože vím že by mi to přineslo jen zklamání a trápení.
Kdo ví, mohla by být šance najít i někoho kdo to cítí podobně a s ním by vztah mohl vyjít a mohl by jsi být šťastný.
24. 02. 2014 v 12:45Off-line ent  (43/-/-)
No tak předně si ujasni co chceš. Chceš vztah a z toho vyplivající výsady a povinnosti, nebo chceš být prostitut co "ojede či se nechá ojet" vším co potká. To je opravdu jen na tobě. Ztoho, že zdůraznuješ jen to , že partner je hezčí se dá něco usuzovat už samo o sobě.
Osobně si říkám kdy konečně některý lidi pochopí, že sex bez lásky (citů) je jen mechanické šup sem a šup tam.Prostě jen nebezpečná forma onaniie. Pouze sex ve vztahu prosyceném city, úctou a důvěrou přinese skutečnou rozkoš vyplivající z propojení dvou milujících bytostí.No kdo nezažil asi nepochopí proto většině stačí to povrchní mechanicke ven a dovnitř a zabouchni za sebou až půjdeš.
24. 02. 2014 v 13:24Off-line Anonym (xmk)
Tak ono nejde jen o sex, jen bych chtel v zivote jeste poznat nekoho jinyho, nemyslim jen sex, muzu se klidne znovu zamilovat...;-) ale poznat nekoho jinyho proste
24. 02. 2014 v 14:46Off-line fogacer  (48/172/62)
Nevím kolik ti je,ale pokud se bojíš delšího vztahu (jak píšeš déle než 10 let) tak nevím proč jsi do vztahu vstupoval? neodsuzuji tě, jen si říkám, že asi jsi se ukvapil. Pokud se máte rádi trojku nepotřebujete. Ale je běžné, že se ti líbí i jiní kluci a otočíš se po nich. Ale ty popisuješ, že toužíš i po jiných? Není důležité zda tvůj přítel měl více kluků než ty, je důležité, že přes to ti on věří a má tě rád. Pokud to cítíš jinak je lepší s nim pokecat a vyjasnit si co vlastně chceš. Tím myslím od vztahu s ním. Možná se jen nudíš a možná jsi prostě typ co rád změnu. Musíš si uvědomit,že změna nemusí nastat. Může se stát, že nakonec budeš rád za občasný flirt s dlouhými přestávkami kdy budeš opravdu sám. To si ujasni. najít si někoho není tak těžké (tedy občas ano ale jak u koho) ale za nějaký čas budeš sám nasycen co se týká sexu a zábavy ale už si nikoho nenajdeš. budeš prostě "provalenej". Ti vždy schánějí vážný a to zdůrazňuji vážný vztah mnohem hůře. Pravdou ale je, že pokud máš nutkání na bokovky je lepší váš vztah ukončit pokud se nedokážete spolu domluvit. Myslím si, to mi promiň, že tvůj přítel si to nezaslouží. Ale než žít v nějakém pseudovztahu je lepší když to po dohodě ukončíte teď. Ale je možné, že trpíš nějakou krizí ve vztahu a to je obvyklé. Hold pokecejte spolu a a buď to vyjde a nebo se rozejdete. Ale dle toho co jsem už tolikráte viděl u přátel. je to časté. Hold někteří chtějí od života o dost více něž si uvědomují a většinou jim to nevyšlo. Mnoho kluků se chce vybouřit i přes vztah a to je špatné. Ale asi to je tím, že čekáš od života jen více vzrušení, zábavy a nových známostí. S tím ale dlouho nevydržíš ani kdyby jsi vypadal jako sebelíp.
24. 02. 2014 v 15:02Off-line Anonym (xmk)
Diky. tak hlavne si nedokazu predstavit ze tohle je posledni kluk myho zivota...mam rad zmenu ale tim nemyslim delat to porad s nekym jinym, poznat par kluku a byt zase s jinym. sem s nim od 18-ti takze sem se asi malo vyradil, zamiloval sem se a pak clovek vidi veci jinak...ono toho mame taky malo spolecnyho a tak, ale presto si rozumime, sme tolerantni a v posteli to klape....
24. 02. 2014 v 15:31Off-line ent  (43/-/-)
Ono by si většina lidí a to jedno jakou mají orientaci měli ujasnit co to znamená milovat.Velké procento se domnívá, že zakoukanost a chtíč je láska.Taktéž by si měli ujasnit proč vlastně jdou do vztahu. Normální je , že když jdu do vztahu tak s tím člověkem chci už být celý zbytek života. Jinak vůbec nemá smysl do toho vztahu jít.Ona celá společnost je dneska posunutá šejdrem a celý to je na hlavu. Náctiletí a přítomní mě prominou jsou v podstatě pořád děti. Měli by žít, radovat se, učit se a né budovat partnerské vztahy, provozovat sex jak soutěž kdo víc a rychleji... .Jít do vztahu to je závažná věc předpokládající jistou vyspělost. Proto tolik náctiletých je zlomených, depresivních, bez nadějí a ideálů. A skutečně zamilovat se může člověk 2x zcela vyjímečně 3x za život. Protože skutečná láska znamená investovat a obětovat kus sám sebe do toho druhého. A pokud ten vztah se rozpadne a zmizí tak spolu s ním mizí i ta část vás kterou jste darovali. Proto má každý člověk limit. Přijde mi to až k smíchu ( nebo pláči) jak někteří milují xkrát za rok. Možná je zatím i ta dnešní obrovská plytkost vztahů a emocí. Kdy děti už v rodině neznají nic jiné než nezájem a odmítání. Kdy koupě drahé dovolené a nejnovějšího mobilu je pro lidi víc než si jako rodina spolu sednout a povídat, říct si mám Tě rád, vážím si tě ... .
Pokud jde o tebe měl bys mu to na rovinu říct. Je pravděpodobné, že to bude znamenat rozpad. Ale vůči němu je to dost nefér. Vlastně mu kradeš život, když s ním nechceš být až do konce a chceš jine muže na vztah . A opravdu si ujasni priority. Může se ti stát, že dalšího co by tě miloval už nenajdeš.
24. 02. 2014 v 15:41Off-line Anonym (xmk)
Jako vztah na celej zivot je asi utopie, myslim ze dva by spolu mely byt pokud z toho plyne vic plusu nez minusu pokud si nerozumi tak je lepsi kdyz jdou od sebe. ja sem prave zjistil s odstupem casu ze od partnera chci vic nez jen hezkej ksichtik...proste sem se zmenil a ted ocekavam od partnera neco jineho nez predtim. a k tomu me laka poznat jinyho kluku, tak se to nejak seslo a proto premyslim co delat, vim ze kdyz se rozejdem uz takovyho najit nemusim, ale kdyz s nim zustanu bude me to uzirat...
24. 02. 2014 v 16:09Off-line ent  (43/-/-)
Utopie to rozhodně není. Že jsi se změnil to je pravděpodobný a že chceš víc než vzhled to je rozumný. Proto bys mu to měl na rovinu říc. Je to vůči němu nefér. Byt je téměř jisté že tim to zkončí.
24. 02. 2014 v 16:12Off-line fogacer  (48/172/62)
Znal jsem dost těch co o vztahu na celý život mluvili jako o Utopii. A kupodivu ti sami nakonec když jsem jim to po delší době povedlo dokázali žít svůj "utopický" stereotypní život v pohodě. Jo v každém vztahu jsou nějaké neshody,občas hádky, dokonce i sex už není jako dřív a přesto jsou stále spolu? Proč , no asi proto, že každý jednou zjistí,že čas je sviňa a být sám je hrůza. Jo občas si někoho najdeš a zdá se, že svět je fajn. Ale pak zase dostanes skákavou a odběhneš k jinému a tak dokola (když máš "štěstí"). Ale pak zjistíš, že onen fádní stereotypní vztah má smysl. Dává ti totiž naději. Naději, že nemusíš být na vše sám a že budeš mít někoho o koho se budeš moci opřít. Ale proč to vykládám. Sám jsi to popsal před pár minutami. Prakticky už jsi se rozhodl a tak hold "carpe die" . Každý se snaží očekávat od svého protějšku něco jiného, zajímavého a nakonec zjistí, že je obyčejný.
Proč se snažíme vytvořit si ideálního člověka když sami ideální nejsme.... A mimo mísu... Když mi bylo jako tobě byla to jiná doba a užíval jsem si sexu i života požehnaně. Jo spal jsem jak s kluky tak s holkami, jaksi jsem se hledal. A nakonec jsem zjistil, že přes to pozlátko zábavy, sexu a spoustu přátel mi něco chybí... A bylo to, byl jsem doma v noci sám (tedy až na chvíle kdy jsem tam někoho měl). Ale pocitově sám. A uvědomil jsem si, že peníze, diskotéky a bary a sposta sexu je vlastně jen zástěrka mého vnitřního smutku. Smutku, že domů se vracím sám. Někdo to pochopí včas a jiný pozdě a pak fňukají jak je těžké si někoho najít.
24. 02. 2014 v 16:58Off-line Anonym (xmk)
To ne sem dobrej partner k nemu i on pro mne, jen clovek neni myslim delanej pro celozivotni vztah, to je spolecnost, ktera nam to nuti, ze to tak ma byt...proste neco ve mne je silnejsi a to vztah nechce, aspon ted
24. 02. 2014 v 17:34Off-line fogacer  (48/172/62)
Společnost tě přeci nenabádá aby ses držel něčeho čemu nevěříš! Je to klišé co omlouvá to, že máš rád nepoznané a nové a to chápu. Ale je fér si to ujasnit s partnerem. Jistě to tuší a tak je fér mu to říci. Je lepší pokud to tak cítíš nedělat z něj svou zátěž. Jistě je to fajn kluk a zaslouží si pravdu.
24. 02. 2014 v 17:35Off-line filip.2580  (47/174/73)
Mně nezbývá než plně souhlasit s Fogacer, hlavně s částí "mimo mísu" která vůbec není mimo a přesně to vystihuje...
24. 02. 2014 v 19:04On-line onlip  (53/182/72)
Xmk: Já se otáčím pořád, ale neznamená to, že bych s tím člověkem chtěl spát, prostě mě něčím zaujme - a jde se dál. Není příliš pravděpodobné, že s někým budeš celý život, tak idylické to není. Podle mého je škoda zříkat se kluka, který je ochoten být ti věrný. Uvidíš, že časem si budeš vážit hlavně toho.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload