Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Největší láska - osudová

25. 02. 2014 v 15:59Off-line klucinek  (33/176/75)
Halt s smiř s tím že pohled 15cti letýho kluka je jinej, a bohužel 90% z nich honí čísla kolik borců je vomlelo. Najdi si někho věkově rovnýho, kterej má aspoň trochu představu co chce. Chodils s dítětem, tak si s timhle musel počítat, bohužel. A taky bohužel nemáš to právo někoho vlastnit, musej to chtít oba dobrovolně, takže by ses měl podle toho i zachovat.
25. 02. 2014 v 18:52Off-line westo2323  (25/180/60)
https://www.youtube.com/watch?… Táto situácia je mi strašne ľúto, ale musím ti oznámiť, že pravdepodobne aj takto zostane... Nerob si zbytočné nádeje, pretože sa budeš trápiť ešte viac. Nájdi si kamarátov, ktorí ťa podržia, alebo sa o tom porozprávaj s rodičmi (viem, že sa to nezdá na prvý pohľad ako dobrý nápad ale skús to, v prípade že si nenájdeš kamarátov - veď si už dospelý, mali by ťa pochopiť) ale hlavne si to nenechaj prerásť cez hlavu! Povedz si, že sa tým už nebudeš trápiť a nemysli na to. Pokiaľ by si mal aj samodeštruktívne sklony, radšej vyhľadaj pomoc psychológa, dnes už to nie je také zložité. A z toho že si panic si nič nerob, veľa heterosexuálnych párov čaká až do svadby a to nie sú ani kresťansky založení. Prajem veľa šťastia
25. 02. 2014 v 19:25Off-line Titan24  (30/168/56)
Tak to je opravdu moc smutný. :( Cítím s tebou, nechtěl bych to zažít :(
25. 02. 2014 v 21:12Off-line johnj  (40/186/82)
To je ale nesnesitelně trýznivý pocit vidět celý svůj život, jak se ti vzdaluje, že?
Pokud už nemůžeš dál, tak se prostě zastav. Zastav se na tak dlouho, jak budeš potřebovat.
01. 03. 2014 v 00:30Off-line Midn1ght  (29/-/62)
Cítím s tebou.Musí to být opravdu těžké.Pokud ho teda opravdu tak děsně moc miluješ,což asi předpokládám,tak bojuj,bojuj o něj! Nenech si ho vzít,vím že to je těžké,ale když někoho miluješ musíš o něj bojovat! Musíš mu dokázat,že ty si ten jeho pravý,musíš mu dokázat,že si lepší jak všichni ostatní.Nevzdávej to! Bojuj o něj! Bojuj!
01. 03. 2014 v 01:30Off-line onlip  (61/180/84)
Midn1ght: Jsi má povaha, nikdy nic nevzdávám. Ve vztazích je "bojuj" hlavní myšlenka, snažím se nabídnout ji i strádajícím kolem.
Ondriiiiisek: Chápu, že se tě něco mohlo dotknout, ale udělat tak mladému klukovi před hračkářstvím scénu, odcházet, nezlob se... Ty jsi starší, ty máš odpovědnost a máš mít nadhled. Možná jsi ho jen nechtěně natlačil do nepatřičné odpovědi, třeba chtěl frajeřit, že někoho má, však jsi jednal skoro s dítětem, měl bys počítat s tím, že je nevyrovnaný (je mi jasné, že i ty potřebuješ najít své opory, jistoty). Interpretovat tu situaci tak, že všechny patnáctky jsou prošukané, to je nesmysl. Asi nezbude, než se posbírat, promyslet si, co chceš, a chovat se k němu jako dospělý, pomoct mu v jeho vlastním hledání. Brečet v ústraní můžeš, ale pak se musíš povznést jako pták Fénix a postupně přijímat role, které ti tvůj věk dává. Ať k tomu najdeš síly.
01. 03. 2014 v 12:23Off-line klucinek  (33/176/75)
Jenže pánové jenda věc je bojovat a jedna věc je si někoho vyžadovat v tom je kurevskej rozdíl. První je pozitivní to druhý je trýznění toho druhýho. Páč ničit vztah někoho jen kvůli tomu že ho nemám já? To nefunguje.
01. 03. 2014 v 22:47Off-line onlip  (61/180/84)
Bohužel se ztratilo zadání, ale zhruba si ho pamatuju.
Klucinek: Palec nahoru. Jak jsem starej, tak jsem hloupej. Mě odlišení modů "bojovat" vs. "vyžadovat" nenapadlo. Kamarádovi by mohlo pomoci. A nejspíš i mně.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload