Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Výdrž

27. 02. 2014 v 19:59Off-line Anonym
Ahoj :) máte nějaký nápad pro lepší výdrž při sexu abych se hned neudělal ? :) Díky moc
27. 02. 2014 v 20:25Off-line Chrisik  (33/176/51)
Zahul si :-D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 02. 2014 v 20:26Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Aby jsi předčasně neejakuloval tak se doporučuje dejme tomu ráno či odpoledne masturbovat ale nesmí se to přehnat protože potom hrozí že nedojde ke stopoření.
27. 02. 2014 v 21:33Off-line sexybo  (26/178/67)
Pořád přemíšlej o klice to pomuže !
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 02. 2014 v 22:32Off-line Spartak  (32/184/82)
Sexuj so ženami
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 03. 2014 v 13:21Off-line Blackio  (32/189/84)
Teď jsem zjistil že jíst a číst si u toho poradnu není dobrej nápad :p
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 03. 2014 v 14:36Off-line fogacer  (55/172/61)
Chce to praxi a jinak je fakt, že toto je podobné sexu s ženami, ony také nestojí o to aby ses udělal za pár minut a lehl na bok jako gaučák. Prostě pokud už masturbuje či jinak (nechci to rozebírat pochopíš) tak prostě jednak to přerušovat a mazlit se třeba apak opět a furt měnit pozice,styl a výsledek se dostaví. nejde jen o tebe ale i partnera. Ale jiné je to když vám je 16-17 a jiné o pár let později kdy získáte jistou praxi. Jinak masturbace před sexem se doporučuje ale spíše pro ty co jak se říká hned tečou... Ale také se to dá, jen to nesmí být těsně před sexem.
Blackio: Souhlasím, jsou tu témata a názory u nichž nechutná někdy ani voda či kafe, natož jídlo....
18. 07. 2014 v 20:15Off-line jebal  (28/-/-)
Je mi 15 let měl jsem už sex víckrát a měl jsem také 2 trojku dva kluci bohužel a jedna holka, ale chci se zeptat co mám více dělat abych vydržel. Jednou sem udělal to že sem se rychle udělal. A šel sem hned po druhé a to jsem vydržel hodinu a půl. Ale je to sice trapné . Mám více měnit polohy? Mazlit se s ní a tak?
18. 07. 2014 v 22:41Off-line chuckym3  (41/174/75)
V patnácti neřeš to Jebale, že jsi se udělal tak nějak brzo, dychtivost a chtíč jsou silná dvojka, která tě vždy přemůže, ale ve tvém věku by jsi to měl všechno kropit jak záhon kropáčem. Lámat si tu hlavu nad tím, že brzo, k čemu. Není nad to se krásně pomilovat, vyklepat si hned koule je o ničem, připadne mi to jak někde na diskotéce pak rychlovka v parku za keříkem, je to k ničemu, jen prázdný koule , požitek žádný .
18. 07. 2014 v 22:53Off-line chuckym3  (41/174/75)
Jinak k anonymnímu dotazu, někomu pomáhá trocha alkoholu, někomu lubrikant, který utlumí . Pokud víš, že to bude večer, je tu možnost si vyklepat koule někdy v odpoledních hodinách svépomocí, pak to možná i trochu zabere. Předčasná ejakulace , či rychlý orgasmus trápí dost lidí, jen to mnozí nechtějí přiznat. Není na tom nic špatného, dá se to řešit tak nějak svépomocí a pokud by ani to moc nezabíralo, je možnost navštívit s problémem lékaře. Těžko mohu soudit , nevím ani tvůj věk. Předpokládám ale, že jsi jeden z těch, kteří jsou v bujarém věku s častou erekcí a chtíčem :) jako byl snad každý z nás. Časem to povolí, po více zkušenostech, existují i techniky na oddálení , ale ty jsou zapotřebí cvičit. Případně je možná příčina v tvém zdravotním stavu (ať tělesného, hormonálního či psychického)
19. 07. 2014 v 14:39Off-line onlip  (61/180/84)
Nejde jen o to, jak dlouho vydržíš, spíš o to, jestli dokážeš opakovaně. To si musíš/musíte ujasnit. Pokud víš, že ne, buď ho zadrž, nebo přestaň, a oddaluj to tak dlouho, jak dlouho se vám to bude líbit. Pokud ano, nic se neděje, všechny bonusy si vyzvednete ve druhém a dalším kole.
19. 07. 2014 v 14:47Off-line chuckym3  (41/174/75)
:D kolo štěstí ...... jen aby to nebylo v podobě nějakých těch breberak, co se toulají po pohlavních orgánech a číhají na nový domov :D
19. 07. 2014 v 16:40Off-line onlip  (61/180/84)
Chuckym3: Klid, víš dobře, že tak jsem to nemyslel. Mám absolutně hetero kamaráda (30), značně uzavřeného, se kterým jsme tohle téma teoreticky řešili roky, protože ho trápilo. Dořešili jsme to tak, jak píšu. (Máš pravdu, s věkem a partnerkou se to i u něj srovnalo.) Od počátku jsem ho přesvědčoval, že dobrá holka tohle zvládne, že bych s tím u svého kluka problém neměl. A když píšu o více kolech - snažím se dát svému klukovi, co je nám v tu chvíli souzeno, nejde o fluktuaci.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload