Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hrdost

28. 02. 2014 v 16:56Off-line Anonym
Proč je někdo tak hrdej, že prostě nemůže napsat první ? mám se doprošovat?
28. 02. 2014 v 17:03Off-line fogacer  (55/172/61)
To není hrdost ale ostych nebo strach. A nebo prostě nemá chuť napsat první, záleží na sympatiích z profilů a fotek.
28. 02. 2014 v 17:07Off-line fogacer  (55/172/61)
Dominiku ty jistě nemáš strach nebo ostych:-D Alespoň dle tvých komentářů nevypadáš na stydlivku. A dle tvých fotek a popisu máš jistě nápadníků víc než dost. :-)
28. 02. 2014 v 17:09Off-line fogacer  (55/172/61)
Ty a introvert? Tos mne překvapil...
28. 02. 2014 v 17:10Off-line Anonym
Myslím s lidma, s kterýma si píšete už dlouho a i se máte rádi dejme tomu, mám tu plnej seznam lidí online.ale nikdo nenapíše:D
28. 02. 2014 v 17:12Off-line fogacer  (55/172/61)
Zkus napsat první,pokud je ti někdo sympatický. Pokud tě bude ignorovat nebo napíše, že nemá zájem zkoušej dál. Když tu všichni budou čekat na prince na bílém koni , co je doslova musí nakopnout. Zůstaneme už tu jen My staří optimisté a to by byla nuda :-D
28. 02. 2014 v 17:19Off-line Anonym
Cením si vašich rad:D ale mám na mysli něco jiného když už toho člověka znáte, píšete si sním, ale píše s váma jenom když napíšete vy
28. 02. 2014 v 17:27Off-line fogacer  (55/172/61)
To je asi různé. Zálezí zda ti napíše a ty odpovíš a nebo naopak. Je to různý. Je tu bohužel dost lidiček jež chtěji jen rychlovku nebo sex po internetu (webcam,nahé fotky) a nic víc je nezajímá. Pak je tu ta druhá skupina co si píše aby dotyčné nebo dotyčného poznala podle jeho charakteru a zájmů. Pokud někoho znáš tak je lehčí si s ním napsat. Ošem to nakolik kdo koho zná je otázka sama o sobě. Ne každý to dokáže jako první, ale za zkoušku nic nedáš. Maximálně tě odmítne. A tak pokud máš víc přátel zkoušej to dál. Nic jiného asi dělat nelze. Pokud máte oba strach napsat jako první tak se asi nepoznáte.
28. 02. 2014 v 17:29Off-line fogacer  (55/172/61)
Gumboy19: No vidíš :-) Aspoň na tom kafi nejsi sám. Já jsem veselej a optimista a na kafi sedím sám.... Ještě, že mne doprovází retrívr Abé. Jinak dost číšníku se na mne hezky usmívá... Ale asi je to tou mou krasavicí Abé. Já už jsem za zenitem.
28. 02. 2014 v 19:15Off-line johnj  (40/186/82)
Nedoprošuj se. Pokud si chceš s někým psát, prostě mu napiš. Nečekej na nic a zbytečně to neřeš. :)
01. 03. 2014 v 01:46Off-line onlip  (61/180/84)
Lol: Připrav se na to, že to budeš řešit celý život.
01. 03. 2014 v 03:58Off-line fogacer  (55/172/61)
Ještě dovětek: Dominik.art: dost tě obdivuji. Přes svůj věk (a to nemyslím ve zlém, naopak) se dokážeš napojit na kdejakou debatu a vždy mi z toho číše ironie? ne určitě ne,,,, určitě jsi fajn kluk s dobrými poznámkami a i hezkým vzhledem - škoda, že nejsem na zajíce... Dost mne tvé maličké poznámky pobaví (v tom nejlepším slova smyslu). Jen tak dál a ať je vás více. Aspoň vidím, že to někdo to bere s humorem a nadsázkou. :-D
01. 03. 2014 v 09:44Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Ahoj, určitě to není hrdost.
Já osobně jsem obrovskej introvert a taky ctím soukromí lidí.
Co se týče tady na seznamce tak jsem spíše pasiv v hledání lidí, tedy já nikoho nekontaktuju, lidé kontaktují mě.
U mě to navíc je velký problém že konverzace hodně rychle vázne z mé strany a to proto že prostě nevím jak mám s lidma mluvit a to prakticky celý život.
Proto třeba já nikoho nekontaktuju a věř mi, štve mě to.
01. 03. 2014 v 10:06Off-line igni  (36/192/130)
To taky znam, zkousim to, pisu, ale driv nebo pozdeji zacnu ty lidi ignorovat stejne, jako oni ignoruji me. Bud se casem ozvou, nebo ne, ale lamat si s tim hlavu a resit to, nema proste smysl.
01. 03. 2014 v 10:08Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Igni: Sakra chlape kdybys bydlel blíže :)
01. 03. 2014 v 10:20Off-line fogacer  (55/172/61)
Tsumorashi: Psal jsem to obecně. Kdyby tu byli jen sami introverti asi by ta seznamka a ani poradna neměla smysl. Ale uznávám, že je dost lidí co nemá jaksi chuť začínat jako první někoho oslovovat. Mne také kontaktují a já odpovídám. Ale já tu zatím nikoho nehledám (ne že by nebyl výběr nebo ze strachu). Prostě jsem po dlouhém vztahu jež nedopadl dobře a ač se už tím netrápím, nechci nic uspěchat. Ale je tu spousta i hezkých kluků a dokonce dle komentářů nikoli hloupých, že mne to zaráží. Jinak pro mne je to otázka hrdosti. Když někoho oslovíš a vyjde to a dokonce se vztah rozvýjí je dotyčný hrdý na to, že překousl svůj ostych. A ctít soukromí je jistě potřebné, ale to by pak seznamka (jež je spíše obdobou chatu a tudíž dost soukromá) ztrácela smysl. Jinak popisoval jsem to proto, že mi to připadá jakoby každé vlákno poradny nakonec končilo slovy "proč mne nikdo nechce" a nebo nikoli ironickými ale někdy i nechutnými vulga***ami. Mimochodem ty, na to, že se pokládáš za introverta jsi se tu celkem dost rozepsal (myslím různá témata poradny).takže to s tebou asi nebude tak zlé. Já to mám naopak, ale díky lékům a nemoci mám některé dny potíže se vyjadřovat verbálně nahlas (prostě výpadky paměti a tudíž slov či celých vět). Ale to je o něčem jiném což mnozí řešit nemusí.
01. 03. 2014 v 10:29Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Fogacer: promiň ale pleteš se, ona poradna nebo celkově forum je něco jiného než pokec s jednou osobou.
Od malička jsem vyrůstal na fórech a diskuzích a proto mi to problém nedělá a to jen díky tomu že tam člověk nemusí odpovídat, nemusí se zapojovat a nevypadá to jako by nevěděl co říct. Tedy ve zktratce pokud mám k něčemu co říct či se nějak vyjádřit nebo ještě lépe pomoct tak proč né?
Forum mi nikdy nedělalo problém i když popravdě jakmile jsem se vždy rozepsal dopadlo to tak že jsem si našel spoustu lidí co mě opravdu nenávidělo a to za moje názory, vyjadřování atd.
Přeci jen na netu mám svou osobnost a svou anonymitu a tak je to přeci jen volnější než když už si mám psát přímo s někým nebo když dojde k osobnímu setkání.
Co se týká diskuze tak to se rád zapojím ale co se týká rozhovoru to jsem pasiv a raději odpovídám jen na otázky, je to pro mě jednodušší tím že musím přemýšlet jen nad odpovědí na danou otázkou a né vymýšlet "témata" k rozhovoru.
Vím jsem divnej tvor :D
01. 03. 2014 v 10:40Off-line fogacer  (55/172/61)
Nejsi divnej, to spíše já se někdy nevyjasňuji jasně.Hold jsem nucen psát rychle aby se mi to nepletlo, a nakonec stejně něco zmrším... Diskuze,Fóra? Vždyť je to právě o tom se nějak zapojit.Nejde o blízký privátní vztah. Internet je virtuální a my v něm. Ale někomu i malá rada pomůže, stejně jako jiní to vidí jako hloupost. kdybychom byli všichni stejní byla by to nuda. Pokud si někdo někoho hledá a najde na seznamce neznamená to, že hned spolu někam jdou? Nebo ano? Já nevím, asi dle toho kdo jaký je. Já si velmi chráním své soukromí a málokdo do něj smí. Proto např. máme své "nicky" či "aliasy". K sobě domů nikoho nezvu a k srdci to je ještě těžší.
01. 03. 2014 v 10:45Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Fogacer: Hezky napsáno
Jinak co se týká psaní tak s tím se netrap, sám to mám hodně špatné. Mám v hlavě kompletně všechno co chci napsat ale než to napíšu tak se mi poplete pořadí nebo mi vypadnou věty které pak nahradím nesmyslnýma vložkama o ničem. Takže ve výsledku jsou moje bláboly dost nesrozumitelné.
Takže v porovnáním se mnou jsi na tom stále lépe než já :D.
01. 03. 2014 v 10:55Off-line fogacer  (55/172/61)
No ještě, že je to jen psané... verbální komunikace je u mne často nuda. Když mi nevypadne to podstatné tak nakonec zjistím, že nevím zda se vůbec chci dále bavit s dotyčným :D .Ale zase mnoho mých kamarádů se mnou rádo kecá, asi proto, že ač ukecaný tak je z toho nakonec spíše sranda jak se nám to hezky pomotá. A když nemluvím tak proto, že nehci odpovídat a vystavit se tak negativním reakcím. Takže mne berou jako dobrého posluchače (ač ani netuší kolik mi toho jde ven bez povšimnutí) a i vypravěče.... No někdy jsem komik a to dost pomáhá.
01. 03. 2014 v 22:39Off-line alundra  (34/182/133)
Kto by pisal prvy. naco sa vobec obtazovat.
01. 03. 2014 v 22:44Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Alundra: Velmi špatný pohled na věc.
01. 03. 2014 v 22:45Off-line alundra  (34/182/133)
Taky zatrpknuty. ale moj :)
01. 03. 2014 v 22:47Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Alundra: Já jsem zatrpklej taky neboj navíc šílenej pesimista a vidíš začal jsem si spát se super človíčkem a to co já nemám na sobě rád to on zbožňuje :P. Navíc to začalo tak že jsem koukal na profily a dal jsem mu jen blbé plusko a už to začalo, jen škoda že je ze slovenska.
01. 03. 2014 v 22:56Off-line fogacer  (55/172/61)
Tsumorashi: díky, aspoň v něčem se shodneme :-D . Nééé jsi fajn kluk. :-)
01. 03. 2014 v 22:58Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Fogacer: o děkuju :)
01. 03. 2014 v 23:13Off-line fogacer  (55/172/61)
Nejlépe obě možnosti, jen každá z nich platí na jiné kluky... :-D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload