Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Ostrava

04. 03. 2014 v 11:08Off-line D0m1n  (18/185/77)
Proč mám pocit že v ostravě nejsou kluci se kterýma by se dalo normálně pokecat ? :) a svěřit ? :( (a ze stejnou orientací) Asi mám prostě smůlu na tohle :(

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
04. 03. 2014 v 12:30Off-line weave  (29/177/-)
A co sou tam teda za kluci?
04. 03. 2014 v 13:05On-line fogacer  (48/172/62)
A-Marcel: Já jsem také původem ostravák a musím nesouhlasit. našel jsem tam často fajn kluky, stejně jako např.v Praze. Ale Ostrava je moje citová záležitost a fajn kluků tam je jistě dost. Ovšem egoistů i otravných lidí je všude dost, to není jen problém Ostravy. Ale pokud budeš hledat kamaráda a nikoli hezký obrázek určitě jej najdeš. Sám lituji, že jsem z toho města odjel, díky rodině jež ale na mne spíše kašle - přesto je mám rád. Když se dali najít kluci v době kdy jsem tam bydlel a pracoval tak dnes je to jednodušší neboť lidé už tolik gaye nesoudí, samozřejmě až na vyjímky jež se najdou ve všech městech u nás.
04. 03. 2014 v 13:39On-line fogacer  (48/172/62)
Nepochybuji , že jsi nepoznal egoisty a třeba i nějaké "úchyly". To není jen tvůj případ. prostě jen komentuji, že těch fajn kluků je více. V karviné nevím, krátce jsem tam pracoval na dole, ale to nemohu posoudit. Co se týká volného času a i zábavy myslel jsem Ostravu jako její centrum a okolí. Je jasné, že i v Ostravě jsou místa kde místo hledání kluků můžeš spíše narazit na různá individua. přeji ti abys toho správného kluka našel a poznal i lásku abys pak mohl posuzovat lidi lépe.
04. 03. 2014 v 13:49Off-line Ostravacek_nezkuseny  (23/176/-)
Máš pravdu
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 03. 2014 v 14:13Off-line Tsumorashi  (95/-/-)
Hm já jsem z havířova u ostravy a myslím si že na pokec jsem v poho ale když mi nikdo nepíše tak to se potom blbě hodnotí :P.
04. 03. 2014 v 17:53On-line fogacer  (48/172/62)
V Havířově jsem chodil na školu... Šumbark, to byla síla co jsme se navyváděli.
04. 03. 2014 v 17:54On-line fogacer  (48/172/62)
Jinak Havířov je celkem hezké město, trochu podobné ostravě Porubě aspoň ten začátek města - centrum, už nevím.... Chodili jsme dost pařit a i do kina. Ale už je to dost let.
04. 03. 2014 v 20:46Off-line Tsumorashi  (95/-/-)
Jj to je už let, teď je Havířov jen díra a stoka splašek.
Nemáme tu nic co by za něco stálo, na šumbarku vládnou cigáni (bohužel moje část) na městě zase feťáci. Není tu příroda kam jít, není tu slušný podnik kam jít. Všechno jen samé pajzle.
04. 03. 2014 v 20:53On-line fogacer  (48/172/62)
Šumbark byl vždy taková špeluňka. Co bys chtěl když tam byla škola pro 2000 havířů. Jinak jen staré domky. A Je také fakt, že Havířov není Ostrava, ale do Ostravy to není tak daleko, takže za zábavou asi jen do centra Ostravy. Jinak feťáci byli v Havířově vždy (i já to pamatoval).
04. 03. 2014 v 21:02Off-line Tsumorashi  (95/-/-)
Fogacer: a tak jo to vím ale aspoň kdysi měli radní mozek, co udělali teď? Všechny cigány z okolí a suché a podobně prostě stěhují nočními autobusy na Šumbark. Je tu už fest velké gheto a pokud to bude tak pokračovat tak jen překročíš hranice Šenova a okrade tě blížící se temnota. Těd nám tu i zavřely 2 malé tesca protože cigáni je denně okradali o několik tisícovek a venku lidi přepadávali. Je tu na denním pořádku el paso. S vyjíždět každý den do Ostravy jen abych vypadl z toho hnusu to je zase dosti nákladné.
04. 03. 2014 v 21:18On-line fogacer  (48/172/62)
Tak to ti nezávidím, ale co chceš po radních? Ti nebydlí ani v horní-Suché ani na šumbarku. Ti mají své byty a vily pěkně v klidném místě. Jinak všiml jsem si že i RPG byty tam pronajímá byty a to dost draho. Na to jaká to už kdysi byla jen část s polorozpadlými domy tak se divím kolik chtějí jen za nájem. uvažoval jsem totiž o stěhování zpět na ostravsko, ale ta místa i ceny jsou síla. Sice ne, že bych to neuživil ale moc by mi nezbylo a ani mí dva psy by mi tam asi nebyli k ničemu. To bych se bál aby mi je cigáni nešežrali.... Mimochodem když jsem bydlel tady na jedné adrese,kupodivu v pěkné části chomutova také postupně psi mizeli a pochybuji, že je odchytávali policajti když tam bylo sice jen pár cigánů ale i to stálo za to.
04. 03. 2014 v 21:34Off-line Tsumorashi  (95/-/-)
No RPG to je největší zhovadilost která existuje. Díky tomu je poloviná bytů v Havířově prázdná. Bohužel RPGečko vlastní skoro celý Havířov, naštěstí jsem v družstevním takže platím jen 3400 měsíčně za nájem ale když vidím a slyším ty lidi co si na ně stěžují a podobně no je to hnus. Nedávno tu cigáni zdemolovali střechu jednoho jejich baráku tím že schválně nechaly unikat plyn (spíše to byl černej odběr) no a pak to bouchlo takže střecha v háji, u náměstí které se teď předělává aby na něm mohly cigáni trávit volné chvíle a mít lepší úkryt když budou krást tak tady se bude demolovat jeden cigánskéj barák protože je prostě v dezolátním stavu a bude hůř.
Popravdě ostrava se mi líbí více a to města nemusím ale prostě dá se tam sehnat všechno, je všude dobrej spoj a lidi jsou tam podstatně inteligentnější než v Havířově. Jako plánuju odsud zmizet co nejdříve to půjde bohužel finance jsou problém. Navíc teď mě vezmou do Hyundai takže musím být i někde poblíž práce takže nemůžu jít třeba do Prahy a pod.
04. 03. 2014 v 22:14Off-line lukasek007  (16/175/64)
RPG=ruční protitankový granát
04. 03. 2014 v 22:15Off-line Tsumorashi  (95/-/-)
Jo to by potřebovaly to tlamy ti co tu firmu vedou.
04. 03. 2014 v 22:39On-line fogacer  (48/172/62)
No ja bych ty granáty dal těm lamám (politici) co prodali OKD a i tedy byty jež OKD měla doslova za hubičku Bakalovi a spol.
Jinak je fakt,že ne jen proto že bych byl ostravák ale je fakt, že tam bylo vždy kam zajít. A i když ten klub v ostravě už není (škoda byl jsem tam jednou v rámci G/L zasedání před pár lety, tedy víc než pár) a byl to fakt velkej a pěknej klub. Co dnes? je tam nějaký dobrý podnik?
05. 03. 2014 v 19:47Off-line hns1989  (27/189/-)
Joooo, já sám žiju momentálně v Havířově, ale vážně, není tu o co moc stát, to mi věřte...
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload