Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Spolužiak

06. 03. 2014 v 14:12Off-line Anonym
Zdravim, spolužiak sa mi trochu páči, a keď sme mali telesnú, taak keď soom si daval dole tricko po telesnej tak som sa cez tricko pozeral na neho a videl som jak sa pozera na moje telo popri tom ako si davam dole tricko, videl som jeho oci, ale on mna samozrejme nevidel. A ešte sa stalo dnes niečo divné, keď sme ešte prišli do šatne pred telesnou sa prezliect, tak si veci polozil hned vedla mna, cize uplne zmenil miesto kde dovtedy sedaval v satni a prezliekal sa. Sadol si hned vedla mna co som si hned vsimol ale nedal som to najavo. Tak sa chcem spýtať či by mohol byť prakticky gay, aj keď toto nie je moc dobrý dôkaz. Čo mám spraviť? :3 diki
06. 03. 2014 v 14:29Off-line firsttime  (26/-/-)
Bože veď sa ho spýtaj :D Čo je na tom také ťažké ?! :D
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 03. 2014 v 14:55Off-line Kaeltin  (28/183/96)
Čo je na tom ťažké ? :D že ak to o tebe okolie nevie, a povieš to spolužiakovi, nemáš žiadnu istotu že to nevyzradí :D
06. 03. 2014 v 16:17Off-line Toto56  (35/185/104)
Skus sa ho nejak nenapadne, akoze nahodou pri prezliekani dotknut a uvidis ako zareaguje :)
06. 03. 2014 v 18:40Off-line onlip  (61/180/84)
Kluci se někdy sledují proto, aby vyhodnotili, jak vypadá (je nebezpečná) konkurence. Sleduj ho, dej mu najevo, že jsi rád, že se k tobě přestěhoval (na to stačí víc se s ním bavit, usmát se na něj) - a ten pohled do očí delší než normálně je dobrý test. Jen jestli se sebou zatím není smířený, musíš počítat, že uhne. Spíš kdyby vydržel, máš jasno.
06. 03. 2014 v 19:22Off-line Anonym
@Twat toto miesto sa volá "poradna" preto sa pýta, nemusíš vyťahovať žiadnu gulu lol:)
07. 03. 2014 v 13:18Off-line januar1  (38/185/79)
A ako ze si myslite ze ak sa ho opyta hej si gay, tak sa prizna. Zabudnite chalani. Bude mat strach a zlakne sa. Skorej ho viacej sleduj a skus ho drazdit, s nosenim úzkych boxeriek alebo slipov na telak a sleduj reakcie nenapadne.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload