Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Složitý vztah

06. 03. 2014 v 18:44Off-line Anonym
Zdravím, mám problém. Na začátku roku jsem se seznámil s klukem, v tu dobu jsem měl přítele. S tím klukem jsem se scházel jen čistě přátelsky (občas brko, vejlety, kina, nebo jsem popili). Nejsem v žádném případě typ kluka, který by dokázal podvést. Jenže už v tu dobu nám to s přítelem nějak moc neklapalo, úplně jak kdyby vyprchalo vše, co jsem k němu cítil, je možné že příčinou byl ten kamarád (nebyl absolutně můj typ), jenže začala pracovat chemie, už od začátku to jiskřilo, jen to člověk moc nevnímal, když měl přítele. Tak jsem se jednou s kamarádkou dostal do značně společensky nevhodného stavu, s přítelem jsem se rozešel, ten absolutně nechápal. No a začalo to, z kamarádů se stali milenci a já se strašně zamiloval, bylo to něco nepopsatelně krásného, nic takového jsem s nikým nezažil, a to během jednoho měsíce, jenže pohádka vždy skončí a taky že jo. Nebavili jsme se spolu o tom co k sobě cítíme a tento kluk přede mnou ještě nikoho neměl. A když přišla ta chvíle, že by jsme si mohli ujasnit, jak to tedy máme, začal se cukat, že není na vztah připravený, že by to měl nejdříve říct všem svým kamarádům a hlavně si to urovnat v hlavě. Tak jsme se teda dohodli, že počkáme, nic se nemá uspěchat apod. Jen jsme si psali, postupně ale milej zlatej psát přestal, obrátil o 200% a přijde mi, že se mi vyhýbá. Tak tedy nevím, jestli se v něm něco obrátilo a řekl si, že prostě být gay je hnusný a radši budu píchat holky, protože se to ode mě prostě čeká, nebo si našel někoho jiného, nebo si myslí, že když si nebudeme psát vůbec, že to pomůže. Nespěchám na něj, jen mám obrovský strach že na mě zapomene. Chápu, že se mu toho musí v hlavě honit tolik a je to složité. Já už mám svojí orientaci vyřešenou. V podstatě se chci zeptat, jestli tohle někdo někdy nezažil, ten pocit, že mu nemůžu nijak pomoci, je blbej, navíc když dotyčný dělá, že mě nezná. A já se ho nechci jen tak vzdát. Btw. není mi 15.
06. 03. 2014 v 19:28Off-line igni  (36/192/130)
Nekdy je lepsi nechat to byt, muze to zachranit tvuj zdravy rozum a emocni klid. ;)
06. 03. 2014 v 19:31Off-line Anonym
Igni : Já vím, je to nejrozumnější, jenže když poznáš někoho, kdo tě naprosto doplňuje a je to někdo, s kým víš, že by jsi byl štastný, je těžké se na to vykašlat.
06. 03. 2014 v 19:36Off-line igni  (36/192/130)
Malik: ja vim, ver mi, ale mluvim z vlastni zkusenosti, je to tak lepsi. ja se trapil nekolik mesicu, a kdyz sem to prestal resit, bylo mi mnohem lip. ;)
06. 03. 2014 v 19:37Off-line Anonym
Honzík : No odpověděl, že je toho na něj moc, že není úplně smířenej s tím, že je gay.
06. 03. 2014 v 19:42Off-line igni  (36/192/130)
Sice je honzik jeste skvrne, ale ma pravdu. v zajmu tveho dusevniho zdravi by bylo lepsi nechat ho byt a zatim si hledat nekoho jineho. a az si to v hlave srovna, tak se uvidi. ;)
06. 03. 2014 v 19:42Off-line Anonym
Tak mi porad, jak to mám udělat :D snažil jsme se ho úplně eliminovat, ale nevím jak.. Už je toho na mě vážně moc, nic se mi nedaří, první láska skončila tragicky, pak pár vylízanejch blbečků, a ted tohle.. Když už člověk začne znova milovat, stejně to nevyjde..
06. 03. 2014 v 19:45Off-line igni  (36/192/130)
Anonyme, jestli si chces popovidat, tak mi napis normalne PM. a jo, blokace a tak, to je taky reseni, bohuzel u toho kluka v tyhle situaci to chce pro nej byt jako kamarad a podat pomocnou ruku, kdyz bude potreba. ale prestat na nej proste myslet jako na p***ele, neresit ho, a hledat dal a nekoho jineho ;)
06. 03. 2014 v 19:52Off-line Anonym
Taky jsem zkoušel, dát si pár panáků a už mi zase píšu :D..
06. 03. 2014 v 19:54Off-line igni  (36/192/130)
Honziik.a ne neni, ale tlumi bolest a to je nekdy potreba. ;)
06. 03. 2014 v 19:55Off-line Anonym
Já ale nechlastám kvůli němu.. :D chlastám protože to mám rád)
06. 03. 2014 v 20:09Off-line tom3942  (28/-/-)
Jo všichni si občas dáme do trumpety :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 03. 2014 v 20:17Off-line Anonym
:D noo zejména tequilu, stříbrnou. Ale nepohrdnu ani vodkou (meloun, limeta, broskev) :D nebo rumík, je mi to celkem jedno, hlavně že to teče...
06. 03. 2014 v 20:22Off-line Anonym
:D no já piju vždycky s někým.. To jsi špatně pochopil, teď nepiju.. :)
06. 03. 2014 v 21:14Off-line johnj  (40/186/82)
Zajímavý příběh. Mám podobný, ovšem happy end se nekonal. :)
06. 03. 2014 v 21:34Off-line Anonym
Naděje umírá poslední :D)
06. 03. 2014 v 21:45Off-line johnj  (40/186/82)
V mém případě už žádná není a dneska jsem za to rád. Tobě přeju hodně štěstí, aby to dopadlo podle tvých představ. :)
07. 03. 2014 v 07:57Off-line mLone  (35/180/67)
Dej mu trosku casu, malinko tlac a kdyz ne, tak nechce a kdyz nechce tak to stejne nema cenu...
Jinak k piti doporucuju spis whisku (tulamorku, jacka, jamesona... ;) )
07. 03. 2014 v 08:55Off-line onlip  (61/180/84)
Ačkoli si názorů honziik.a a igni vážím, můj bude tentokrát jiný. Nevzdávám se vztahů, které považuju za cenné. Bojuju do posledního okamžiku.
Malik: Všechno, co píšeš, je rozumné, oprávněné, vidíš situaci objektivně. Zarazilo mě ale, že dělá, že tě nezná - a že ho jsi schopen označit za dotyčného. Pokud ti mám pomoct, první přeložím tak, že se nedistancuje od tebe, ale od zjištění o sobě, které ho evidentně zaskočilo. K druhému - nenech v sobě bobtnat cokoli negativního vůči němu, ani pocit nadřazenosti, že ty už víš. Souhlasím se všemi, kt. tu psali, že je třeba tomu dát čas, a třeba dlouhý. Souhlasím i s mLone, že jestli tlačit, tak nepatrně, spíš udržovat kontakt, aby nezapomněl, jak sám píšeš. Když mu dáš šanci poznat, že být gay není tragedie, že to naopak v mnoha směrech člověku otevře oči, vstřebá to, čemu stejně neuteče, rychleji.
07. 03. 2014 v 17:29Off-line Anonym
MLone: Whiska mi nechutná, jack trochu, ale nemám milióny, abych pil jen jeho .. :D
onlip: Děkuji, já jsem schopen mu dát hodně času, stejně bych se ted nedokázal zamilovat do někoho jiného, už jsem se o to pokoušel. No nevěděl jsem jak jinak ho označit, jména jsem nepoužil a bylo mi blbé pořád psát kamarád.. :)
12. 03. 2014 v 22:02Off-line fogacer  (55/172/61)
Abych řekl pravdu, tak vesměs všechny názory jsou pozitivní a obsahují dobré rady. Vesměs se asi všichni shodnou, že u některých kluků je potřeba dát více času. Ono ne každý se se svou orientací srovnává rychle a důvodů je hodně. Rodinou a kamarády počínaje a strachem z toho jak jej bude vnímat okolí (tedy ti co ještě nezná ale bude se s nimi setkávat) kolegové v práci, študáci apod. také si v sobě musí uvědomit, že žít s klukem v jedné domácnosti (ač to třeba není na pořadu dne a i to chce čas) může vytvářet jisté potíže. nebudeme si namlouvat jak jsou všichni nadšeni z toho že máme rádi kluky. Vesměs je sice pozitivní reakce ale nikoli všude a u všech. A tím vším si on prochází. Ale je fakt, že by to nemělo trvat moc dlouho. Ignorovat jej nikoli ale asi denně jej bombardovat např. sms zprávami mu sice dává najevo tvou lásku ale zároveň z ní má strach. Vztah pokud je opravdový je na delší dobu a těch rozhodnutí je více. Ale až v sobě najde odvahu tak to bude fajn a oba budete happy. Ale každý kluk ač se chová sebejistěji má v sobě trochu strachu a pokud jej on nedokáže překonat ani po jisté době, asi tui nezbude nic jiného než se s tím smířit a hledat si jiného. Ovšem to jak dlouho čekat nikdo nedokáže popsat. Záleží jak na tobě (jak dlouho jsi ochoten čekat, vím všichni tvrdí věčnost a mnozí už za týden mají jiného). Láska sice dokáže divy ale nikoli zázraky. Pokud bude mít ten kluk v sobě nějaký "blok" tak asi s ním hned nikdo nehne. Může pomoci jiný příklad, okolí apod.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload