Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Otázky*

08. 03. 2014 v 08:50Off-line Anonym
Ahoj,

- Kde byste chtěli žít, a proč?
- Kdybyste měli 3 přání, co byste si přáli?
08. 03. 2014 v 09:10Off-line Anonym
S tvím třetím přísupem, nwm nwm..
08. 03. 2014 v 09:13Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Nezilo by se snad potom lépe? Neměl bys strach se večer projít po ulici, nemusel slyšet o tom jak někdo týrá zvířata a věděl bys že lidi co neumí žít v realitě a musí využívat návykové látky tak prakticky nežijí.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 03. 2014 v 09:15Off-line Anonym
To sice jo, ale hned sekat..?
08. 03. 2014 v 09:16Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
V dnešní době největší zlo je to že zákony nejsou dost přísné. Člověk zabije a jde si sednout na pár let pak vyleze a může si jít sednout znova protože zabije další a další a a další. Pod vlivem drog někdo někoho napadne a co se mu stane? Nic jde na odvykacku což je jen vězení bez režimu pak vyleze a první co hledá je fet.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 03. 2014 v 09:18Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Ano, hned sekat, zrovna jsem viděl pár videii kde někde v arabských zemích nějakou část ovládá al kaida zavedla přísné tresty. Zrovna tam byl případ kdy tam byl zloděj a sám si vybral useknuti ruky a to pěkně tupou mačetou.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 03. 2014 v 09:19Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Na co je v dnešní době to že něco lohnes a dostaneš jen tytytyty. To je k ničemu, z toho se ten odpad prostě neponauci.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 03. 2014 v 09:26Off-line Vendy  (28/167/65)
1. Já bych chtěl žít v jižní Francii, protože je tam hezčí prostředí a mají tam úžasnou kuchyni :))

2. Být psychologem, mít manželství s mužem a mít s ním děti :)

3. Chci, aby bylo u nás možné uzavírat sňatky gayů a lesbiček a aby se u nás mohly adoptovat děti a naopak uvalil na Rusko sankce za to, že schválilo diskriminační zákony, které radikálně snižují práva homosexuálů a nejen Rusku, ale třeba v některých afrických státech, v Saúdské Arábiii a tak podobně.
08. 03. 2014 v 10:15Off-line poklad  (29/177/69)
Tsumorashi: oko za oko, zub za zub je například v Šárii... Nvm nic o tom, že by třeba v Íránu byla nízká kriminalita... Taktéž takové zákony existují v řadě afrických zemí... Žijeme ve 21. století, ne ve středověku!!!!
Navíc co uděláš v případě justičního omylu, kterých je hodně?
Seš magor.
08. 03. 2014 v 10:20Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Poklad: Justiční omyl je jen pojem. Co se týče toho zákonu tak ten není v zemích, jen jeho obdoba.
Navíc snad existuje něco jako detektor lži a celkově možnosti odhalit pravdu v případě že to není jisté. Stači zapoji mozek.
A že jsem magor, to vím neboj :D
08. 03. 2014 v 10:58Off-line poklad  (29/177/69)
Justiční omyl není žádný pojem, je to smutná realita - děje se často a všude, nelze se mu vyhnout.
Detektor lži je naprosto nevhodný - funguje jen zhruba v 2/3 až 3/4 případů.
08. 03. 2014 v 11:08Off-line klucinek  (33/176/75)
S tím oko za oko a zub za zub souhlasím, aspoň by si všichni ty šmejdi co využívají milosrdnýho systému 21. století a ještě si je hezjškáme uvědomili že to co dělaj tak jim neprojde. A taky bych povolil eutanázii.
08. 03. 2014 v 11:11Off-line newton19  (30/176/80)
1. Chtěl bych žít v Českém ráji, je tam nádherně a nemám důvod opoušťet naši zem.

2. práci co mě baví, věrného přítele, zdraví

3. povolil bych trest smrti, zakázal kouření na veřejnosti a omezil příliv cizinců do naší země
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 03. 2014 v 11:11Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Klucinek: Ha díky bohu. Aspoň jeden z mála se tu vyjádřil.
Jinak eutanazii taky podporuju. Je to něco o čem by člověk měl mít plné prívo rozhodovat, je to jeho život a né vypůjčený tak co mají co druzí rozhodovat o tom jestli si smím nebo nesmím vzít život.
08. 03. 2014 v 11:12Off-line klucinek  (33/176/75)
Kdyby todle fungovalo pan kisiov, zavřel a spol by se teď váleli někde na dvoře v kaluži krve s protrženejma střevama a dírou do p***le na pěst a na ksichtě by měli obtisk podrážky. Takhle takovýhle z**dy budem živit 15 let a pak je přiučený novým dovednostem pustěj mezi nás. Nebo poklad, snad myslíš že je v pořádku tydle bestie si takhle vydržovat? Tydle lidi maj umírat na vysílení, podchlazení a ozáření v uranových dolech.
08. 03. 2014 v 11:17Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Klucinek: Tak promiň jako jsem trošku neortodoxní ale brutalita to už je trošku moc :), jinak na poklada se nedívej, chudák mluví z hladu a asi ještě nenarazil na lidi kteří ho zmlátí jen tak pro srandu nebo ho pořežou či pobodají prostě jen for fun.
Potřeboval by žít poblíž hnědočechů. Ono se mu to jednoduše k***izuje když nic nezažil.
08. 03. 2014 v 11:17Off-line poklad  (29/177/69)
Klucinek: a až budeš neprávem obviněn z vraždy a odsouzen k smrti, taky to bude "zasloužené"? A až se po pár letech přijde na to, že se stala chyba... život ti nikdo nevrátí.
Nevratné tresty (jako trest smrti nebo snad řezání rukou) jsou naprosto nepřijatelné.
Kisiova a podobné bych odsoudil na doživotí s povinností makat.
08. 03. 2014 v 11:22Off-line klucinek  (33/176/75)
A teď mi řekni kolik takových případů je, nač člověka kterýmu bylo na 100% dokázaný že se provinil naprosto bestiálním způsobem, tak proč by měl mít právo na život, když jeho obět ho taky neměla. Ano trest smrti je pro tyto jedince moc jednoduchý únik z problému. Osobně schvaluji nacistické metody pro tyto jedince (ale ne plyn). Choval ses jako bestie, jako bestie taky umřeš.

Tsumorashi já myslím že by to byla metoda oko za oko pro pana kisiova...
08. 03. 2014 v 11:27Off-line poklad  (29/177/69)
Nic není 100%.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 03. 2014 v 11:27Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Klucinek: tak nevím o kom je řeč :) ale to je jedno, jako trest beru ale vše má své meze. Ono bys potom v celku nebyl o moc lepší než oni.
08. 03. 2014 v 11:30Off-line klucinek  (33/176/75)
Ale to nebudeš nikdy, pokud pokud má fungovat zákon oko za oko....a uznej sám, zasloužej si tydle lidi něco jinýho? Nenávidim když někdo ubližuje bezbrannýmu a je jedno jestli to je člověk, nebo zvíře, ale těmhle lidem bych neměl problém ublížit a to dost ošklivým způsobem.
08. 03. 2014 v 11:33Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Klucinek: Tak ano naprosto s tebou souhlasím a máme to stejné.
Ale řekl jsem, i všechno má své meze.
08. 03. 2014 v 12:19Off-line igni  (36/192/130)
Chtel bych zit ve Finsku, je to tam super, lidi, priroda, obecny pristup k zivotu.
Chtel bych za A milujiciho p***ele, ze B hodne penez a za C zdravi.
A co bych zakazal a co povolil? no kdyby se mi splnila ta prani, co sem napsal o radek vys, tak by mi to bylo jedno, protoze bych si stejne mohl delat co chci a byl byl spokojeny ;)
08. 03. 2014 v 14:56Off-line Anonym
Ale pánové nehádejte se..
08. 03. 2014 v 14:57Off-line Anonym
Mě se líbí: Londýn..New York..Francie..Itálie..a Holandsko
08. 03. 2014 v 18:24Off-line paja76  (47/178/72)
Mamhlad-na to,ze ti je 15 tak s tebou souhlasim,alespon jsi napsal neco rozumneho.coz u jinych se ric neda.
08. 03. 2014 v 18:53Off-line Titan24  (30/168/56)
Na B***ských ostrovech, nebo v Severní Americe, protože zbožňuju americkou kulturu a jak USA, tak Kanada a B***ánie jsou moderní vyspělé země s vysokou životní úrovní.

1. Najít si kluka
2. Bydlet ve vlastním
3. Stát se poslancem
08. 03. 2014 v 18:56Off-line Matthewko  (28/182/85)
Ja by som chcel žiť v Alpách , Rakúsko , Nemecko , Švajčiarsko , taliansko , alebo potom v Austrálii alebo na Novom Zélande :) chcel by som mať milujúceho a verného priateľa , čo sa mi už trošku črtá , no aj peniaze to hej ale zas nie moc aby ma to neskazilo no a nejaký malý dom zo záhradou a prácu ktorú budem robiť rád a budem ju aj vedieť robiť a budem v nej dobrý:)
08. 03. 2014 v 18:58Off-line Matthewko  (28/182/85)
No a tri priania 1.Láska,2.Zdravie,3.Spokojnosť až do konca života:)
08. 03. 2014 v 19:39Off-line klucinek  (33/176/75)
Mamhlad uvidíme jestli budeš takto mluvit až někdo znetvoří nebo bestiálním způsobem ublíží tobě, nebo někomu tobě blízkému kvůli p**ovině, nebo jen pro své potěšení....

a klidně blij, na mě nečekej, svý slova myslim smrtelně vážně. Mě je zase na blití z takových svatoušků jako jsi Ty, co by tydle zk***ysyny obhajovali a hejčkali. Tak teda navrhni co se s takovejma lidma má dělat, už nejdenou byly případy kdy podobný netvory jak se po modernu řiká "resocializovali" a oni bez váhání zabili znova. Pokud chceš vem si tydle lidi domů a žij si s nima, já řikám ža maj ZEMŘÍT stejnou smrtí jakou zemřela jeho obět. Protože ani on NEMĚL právo život vzít a přesto vzal a vzal by opakovaně. Ale nakonec co máš pravdu, nač tydle lidi zabíjet, udělal bych jim takový podmínky, že by si přáli sami zemřít....šup s nima do korei do lochu, tam nepotřebujou padesátiletý tresty, tam stačí pět roků a je to horší než trest smrti.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 03. 2014 v 19:41Off-line numberfour  (26/187/-)
Chtěl byhy žít kdekoliv, kde není válka a je tam slušné zabezpečený stát. Kanada, severské státy...

Moje obrovské přání je moc oživit někoho, kdo už je mrtvý.
další přání je, být štastný s přítelem.
A zakázal bych drogy, ale alkohol bychnechal, jen bycho ho zdražil, tak o 1000%
09. 03. 2014 v 14:22Off-line alundra  (34/182/133)
Chcel by som zit v chladnej krajine ako island, kanada, aliaska, sibir. hlavne na co najvacsej samote v peknej silnej, priestrannej chate (nenapadnej).

ohladne zelani:
1. chcel by som zit vecne a byt nezranitelny.
2. chcel by som mat dokonale krasne telo a velky penis.
3. chcel by som mat k dispozicii harem plny krasnych chlapcov a dievcat a denne by som usporiaduval hromadne orgie.

to by bolo idealne. aj ked v zivote som sa naucil ze pri dosiahnuti ciela, pre mna ciel straca hodnotu. nejde o dosiahnutie ciela ale o cestu k cielu. takze ak by sa moj sen splnil aby si velmi rychlo stratil svoju hodnotu a opat by som upadol do depresie a straty zmyslu zivota.
21. 04. 2014 v 22:37Off-line Klystirius  (37/193/85)
Ja by som chcel jediné - umrieť iba za tých okolností že viem že by so mnou umieralo celé ludstvo a už by na tejto zemi nikdy žiadne nebolo. to zodpovedá asi aj otázku bývania, či?!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload