Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kolega z práce - kouření

08. 03. 2014 v 10:07Off-line Anonym
Čau chlapi, potřebuji poradit. Je mi 24 a v práci se mi líbí 2 kolegové, rád bych si sáhnul na jejich p**a nebo je vykouřil. Ovšem jeden z nich je stoprocentně hetero a druhý možná bisex. Záměrně chodím na záchod, když tam jsou, abych se alespoň podíval na jejich p**o. Ten bisex jednou přišel když jsem stál u mušle a kecali jsme, přitom jsem se nenápadně díval na něj vedle, bohužel jsem nic neviděl. Teď mám možnost s ním jít do sauny a fitka, kde se prý i sprchuje. Myslíte si, že by byla šance ho v******t? A hlavně jak na to, abych nenaletěl.
08. 03. 2014 v 10:17Off-line Anonym
Dominik.art, jenže jak zkusit nenápadně? :) to je právě ono
08. 03. 2014 v 10:21Off-line Anonym
Jo to by možná šlo v té sauně potom, nebo ve fitku ve sprchách až budeme nahatý, tak uvidím jestli mi bude čumět na p**o a případně zkusím se o něj otřít třeba p***m...
08. 03. 2014 v 12:53Off-line ratsnest  (38/187/65)
Co je v domě, není pro mě. V zaměstnání platí dvojnásob. Nebuď takové prase.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 03. 2014 v 13:08Off-line Anonym
Nemyslím si, to je stejné jako s kámošem přeci
08. 03. 2014 v 14:02Off-line fogacer  (55/172/61)
No já bych asi nešel hned na věc:-D Mohlo by se stát, že se zmýlíš a pak by to v práci mohla být potíž. Asi bych nejprve se s ním snažil navázat bližší kamarádský vztah a teprve dle jeho chování by mohlo dojít i na víc. Je lepší mít dobré kamarády v práci a tím i klid než to, že by pak tě stranili. Ale je to na tobě. Někomu vyhovuje frontální útok, jiný defenzíva :-D
08. 03. 2014 v 14:43Off-line Etinek  (34/133/133)
Pokud jsi nejsi jistý, že se mu líbí kluci tak nikam nepospíchej, ono z toho můžou být potom v práci pěkně nepříjemné chvíle......
prva bych si zjistil jaký má názor na lesbičky a gaye, pokud máš možnost jít do sauny nebo fitka běž, čím víc spolu budete tím víc zjistíš.....
A až půjdete do sauny tak se ho na tvrdo zeptej jestli se mu líbí kluci, pokud ti řekne, že určitě ne a zeptá se tě proč se ptáš tak řekni, že když jdeš s chlapem nahý do sauny tak se radši zeptáš jen pro sichr :) to určitě pochopí...
Ty budeš všechno vědět a žádný rozruch z toho nebude :D
Za zkoušku to stojí.
08. 03. 2014 v 15:11Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Ratsnest: v tom, že je to kolega bych takovej problém neviděl. ale podle toho, jak se Anonym (MUL) vyjadřuje tím prasetem očividně je...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 03. 2014 v 15:31Off-line klucinek  (33/176/75)
Ligerísku ty asi nevíš jaký je to spolupracovat s lidma který su na tebe nasraný a maj ktobě odpor. Fantastický je když ti pak takovej člověkmá krejt záda a máš na něj spolíhat....třeba když děláš na živých částech...
08. 03. 2014 v 15:34Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Klucinek: tak to záleží na kolektivu. samozřejmě sem myslel klasickou shodu při sbližování. že když je to sympoš (nejen vzhledem ale i povahou myslím), tak v tom nevidím problé. samozřejmě, že pokud je to z**d, tak asi ne... :-D
08. 03. 2014 v 15:37Off-line klucinek  (33/176/75)
S kym dělám s tim nespim....páč se na toho člověka koukat v práci a zybylej čas doma je na zbláznění a milovat se můžete jak chcete...
08. 03. 2014 v 15:43Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Tak s někým, s kým bys byl furt je to asi na palici, to jo, myslel sem spíš někoho, kdo třeba dělá na vedlejším úseku, takže ho můžeš potkat akorát o přestávce...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload