Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Co mám dělat, když se se mnou přestal bavit?

08. 03. 2014 v 11:43Off-line Anonym
Ahoj kluci,

je mi 17 let a asi před dvěma týdny jsem si začal psát s jedním 16 letým klukem, který se mi opravdu moc líbil a já jemu taky. Byli jsme si navzájem sympatičtí a líbilo se mi, co očekává od života (chtěl by svatbu a děti). Psali jsme si krásné věci a já se těšil, že si naplánujeme schůzku a řekneme si, jestli bychom to spolu nechtěli zkusit. Slíbil mi, že sem na seznamku bude chodit jen kvůli mě a tak. Jenže on už se těch 14 dní neukázal a dělá mrtvýho brouka... :((( A já už z toho mám depresivní nálady, je mi po něm moc smutno a nevím, co mám dál dělat... :'( Já chci totiž jen jeho a nikoho jiného..... :(((
08. 03. 2014 v 11:48Off-line klucinek  (33/176/75)
Je to blbá vize, ale mohlo se mu třeba taky něco stát a může být v nemocnici....
08. 03. 2014 v 11:50Off-line Anonym
Taky mě tohle napadlo, a napadlo mě zda třeba neumřel nebo tak něco... :'((((( On byl totiž nachlazený, když jsme si psali... Já bych jenom potřeboval poradit, co mám dál dělat... :((
08. 03. 2014 v 11:53Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Na nachlazeni se bezne umira...
08. 03. 2014 v 11:55Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
No nechci tě nějak moc zklamat ale je možnost že ten kluk si z tebe vystřelil, je tu mnoho falešných profilů a lidí kterým dělá dobře že mohou na sebe nalákat kluky jako ty. Nechci s tím říct nic zlého ale musíš s tím počítat.
08. 03. 2014 v 12:00Off-line Anonym
Tsumorashi: Já vím, že jsou tu fake profily, ale obávám se, že další zklamání už nemusím snést..
08. 03. 2014 v 12:02Off-line klucinek  (33/176/75)
Ano to je pravděpodobnější...co máš dělat? Prvně bych zkusil obvolat nemocnice v jeho okolí, mohlo se u něj doma taky něco podít, nebo mu shořel počítač a nebo se na tebe prostě vysral, těžko říct.
08. 03. 2014 v 12:06Off-line Anonym
Zkusím počkat do konce března a když se do té doby neozve, tak už nebudu hledat nikoho jiného a radši se budu učit, abych na tu bolest mohl zapomenout...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 03. 2014 v 12:06Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Anonym (Nešťastný :((): je škoda že se takové profily zde vyskytují a trápí kluky jako ty, je ale možné a to doufám že jde jen o nějakou prkotinu jak řekl klucinek.
Podívej nesmíš sázet jen na seznamku, popravdě je to ta nejhorší možnost, navíc jsi mladej, potkáš za svůj život ještě mnoho stovek kluků a i kluky kteří ti budou více než sympatičtí.
Nesmíš nic ztrácet a věšet hlavu, vždy může být lépe.
08. 03. 2014 v 12:07Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Hlavne nebud naivni
08. 03. 2014 v 12:13Off-line Anonym
Gliese581c: Já vím, že nemám být naivní, ale bohužel mám hlavu plnou ideálů a pořád doufám, že se na mě usměje štěstí :((

Tsumorashi: To nějak tak trochu vím, ale na veřejnosti se stydím oslovit nějakého kluka, který se mi líbí a tady na seznamce se tolik nebojím, ale i tak jsem tady velmi opatrný...
08. 03. 2014 v 12:16Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Anonym (Nešťastný :((): Vidím že oba jsme naprosto stejní v tomto :D, vím naprosto jak se cítíš a jak na tom jsi. Také tu jsem protože mám problém oslovit kluky které potkám na veřejnosti ale už začínám brát věci s nadhledem.
08. 03. 2014 v 12:23Off-line Anonym
To máš pravdu no :)
08. 03. 2014 v 13:13Off-line ratsnest  (38/187/65)
Podle všeho docela běžný způsob komunikace i ve vztahu. U naší orientace je stejně značně zvýšené procento porouchaných jedinců (jejichž stav se časem zhoršuje). Křivdil bych mladším, kdybych to věkově vymezil. Ani starší v tomhle nejsou v pohodě. Tam je to mnohdy horší. Total regres. Nemusí to být vždycky retardace dotyčného, ale třeba zmatek, nemoc atd. Někdy se zalekne toho, že se do tebe zamiluje. No a někdy ho přestaneš bavit, a bere tě něco jako prázdnou tubu od zubní pasty. A někdy to třeba má každý den jinak. A pak se jednoho dne odmlčí, nebo to na závěr doplní nějakou d***litou roku. Jedno, jestli to je děcko dvacetileté, nebo čtyřicetileté.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload