Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Neprímu ma aký som...

04. 11. 2012 v 23:23Off-line Anonym
Ahojte, mám problém, prosím poradiť. Strašne sa kôli tomu trápim.

Moja mama proste ma nechce prijať ako geja, ak som to nech si zbalím veci. Ja? 22 ročný a kam na ulicu mám ísť?

Otcovi sa to bojím povedať, lebo viem aké peklo mi mama urobila. Mám sestru ktorej som to povedal ale vidím, že náš vzťah je iný ako bol... :(

Mám ešte brata, prečo mu to mám povedať že som tak orientovaný ako on nie keď viem ako bude reagovať... stále hovorí na buzerantov aký sú...

Chcem niekoho, kto bude pri mne a najviac by som chcel aby to bola rodina, ale tá to nebude. Ani neviem vlastne, o čo vás žiadam. O pomoc? Radu? Nevládzem už! Neviem čo dalej... :((
04. 11. 2012 v 23:53Off-line chris  (32/165/60)
Ahoj, a zkusil si to říct nějakému nejlepšímu kamarádovi nebo kamarádce? Rozhodně pokud víš, že tvůj otec nebo bratr to nevezmou lehce, tak bych jim to neříkal.
05. 11. 2012 v 00:13Off-line Hagal  (32/180/90)
No pokud jsi s možností takové reakce vůbec nepočítal tak sis pěkně zavařil. I když se to možná doma časem urovná tak podle toho co píšeš tam teď bude peklo.
Pokud jsi na rodině závislý a měl bys jít opravdu ven z domu tak se zkus předem poptat dobrých kamarádů, jestli bys nějakou dobu nemohl být u nich (znám případ kdy holčina přežívala několik měsíců u kamarádů než se sama postavila na nohy), případně se přestěhovat k někomu z rodiny.
05. 11. 2012 v 06:44Off-line Tomaa_sek  (26/-/-)
Shiro: Když třeba chodí na výšku, studuje, tak jak na té rodině nemůže být nezávislý?..Nevydělává si peníze (aspoň si myslím), tak jak se může postavit na své nohy?..Dneska i 30ti letí chlapi jsou ještě u rodičů ;)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 11. 2012 v 06:53Off-line neverici  (42/165/78)
Filipe ozvi sa mi do zprávy. Nieco vymyslíme
16. 11. 2012 v 06:51Off-line JohnT  (36/182/150)
Ja sem rodině neřekl ani když jsem měl první holku natoš kluka , jinak bohužel někdy je lepší odejit, pak si rodina uvědomí že tě stratily a budou chtít aby ses vrátil, v opačném případě když tě odvrhnou je to smutný ale lepší nežli žít ve stresu ! čověk mábejt štastnej,
28. 12. 2012 v 14:48Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Rodičům jde hlavně o vnoučata, tak připomenout, že seš teplej, né neplodnej ;) a vmíst drahý matičce do xichtu proč se zabívá a dělá si hlavu z takovejch malicherností ako je homosexualita a měla by bejt ráda, že nejsi něakej deviant, narkoman, nebo vrah! A že tohle je genetický, tak ať drazí rodičové vidí důvod, příčinu v sobě a ať si nejdřív sobě sáhnou do svědomí a že žijem ve 21.století a že nebudeš nešťastnej ako sou oni.
A že jestli sou spolu šťastní, tak lžou! A ať si konečně najde ženskou! - to sice bejt pravda nemusí, ale vmíst jí to do obličeje pomůže ;)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 12. 2012 v 19:14Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Hlavně by měli zavřít ty zlí rodiče za zločiny proti lidskosti...
28. 12. 2012 v 19:26Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Hlavně teplouši mě učili, že neznalost neomlouvá a chyby se neodpouští, hl. asi proto, že takoví rodiče mohou svýmu dítěti ve snaze ho zachránit zničit život - viz. různé "léčby" například
nebo naopak to rodiče móc dobře vědí, protže se s tím sami rozhodli bojovat a popírat co jsou, to je pravděpodobnější varianta, protože je to přece genetický a to dětsko to musí po někom mít, když né po rodičích, tak max. po prarodičích
28. 12. 2012 v 20:35Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Taky sem nevěděl nic pravdivého o pyramidách, lenom samý bludy a ptákoviny o hrobkách, dokud sem se nepodíval na dokument Pyramidy, EN The Pyramid Code a protože vypadá přesvědčivě, tak jsem ho okamžitě přijal, jenže né všichni jsou tak osvícení... sou aj tací, co přeze všechny důkazy budou lpět na svích lžích, byť je to sevěvětší blbost, jako že je třeba Země placatá.

A osvícenej rodič klidně řekne, jen ať klidně je můj kluk šťastnej, lenom chci vnoučata a on je přece teplej, né neplodnej. Je porát smutný, že za neplodnost by čověka litovali (většinou), ale za homosexualitu odsuzujou.
Stačí prostě říct, že je stejnej jako všichni ostatní, akorát se mu líbí kluci. Vykroucenost je lenom póza, stejně jako opačnej extrém zamindrákovanej vyholenejch hlav. Aj když samozřejmě jako 2 kluci si musíme kompenzovat onen chybějící ženskej element.
Ale holt je těžký osvítit opičí hlavy, obzvlášť když je aj tolko opic (slečinky, náckové) mezi náma, co nám to kazí.
28. 12. 2012 v 21:34Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Jn zlepšuje se to, chce to prostě nejednaz zbrkle, což je v mládí složitý.
a o tom v jaký době žijeme, tak k posouzení doporučuju kouknout na ten dokument Pyramidy, je to sice kontroverzní, ale to bývával i výrok, že Země je kulatá
13. 04. 2014 v 20:56Off-line marcelo  (45/170/-)
Anepbo si najdi p***ele a ji knemu
13. 04. 2014 v 21:19Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Marcelo: Hh, to nejde ze dne na den a pokud jsem dobře pochopil tak ono už je to venku a bude hůře. Raději bych to viděl na ty kamarády či někoho od rodiny, setřenice, bratrance, tedy, strejdy a pod. Najít si někoho, říct mu to narovinu a čekat jak to veme, pokud to veme normálně tak ho poprosit o laskavost. Je to hodně špatná sitace, osobně jsem čekal že dopadnu podobně ale dopadlo to v můj úžas přesně naopak.
14. 04. 2014 v 03:12Off-line Betonica  (39/191/93)
Je ti 22, muzes zit po svym. Bude pro to potreba neco udelat, asi si najit praci a byt, ale zvladnout se to da.

Ja jsem ve 22 zacinal ve firme, ve ktere jsem doposud. Nebylo to snadne, ale podarilo se. Kdyz rodice zjistili, ze jejich gay syn zije stejne jako hetero synove jejich pratel, nase vztahy se vyrazne zlepsily...

Drzim moc pesti, abys nasel sam sebe a obul se do toho :) !
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload