Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Spím s holkama, ale chtěl bych to znovu s klukem

11. 03. 2014 v 21:04Off-line Anonym
Čau chlapy potřebuju od Vás radu! Mam kamaráda a když jsme jednou spolu pily tak jsme se dostaly k tomu že ho zkusím v******t...dělal jsem to poprvé a hned se mu postavil a mě taky,chvilku sem ho kouřil a chvilku honil já jsem si to taky dělal a byl jsem snad za 2 minuty byl jsem poprvé takhle moc vzrušenej! A on byl taky hned,normálně spím s holkama ale tohle mi prostě vrtá hlavou a chtěl bych ho znova kouřit poraďte mi jak to udělat aby chtěl... Předem Vám děkuju :)
11. 03. 2014 v 21:19Off-line xxmarek  (34/178/74)
Měl bys ho zas opít :-)
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
11. 03. 2014 v 22:22Off-line term800  (40/202/95)
To se stalo taky kamosovi...byl z toho celej rozhozenej ze jen holky mel a sem tam kluky ze zvedavosti a pak nasel jednoho a zamiloval se do nej, prijel ke mne poradit ze co to je s nim, ja mu rekl srdce to je jenom srdce...zamiloval jsi se kamarade, tak jsem mu rekl ze nic nasilu zadny zabrany kvuli spolecnosti zeby to netolerovala...ze at poslechne sve srdce a jede za stastim, ted je s nim 8 mjesicu a uplne stastnej i doted jsou jak na zacatku. Tak jde to jen o svych pocitech a nebranit se jim co se vam nejvic libi...
11. 03. 2014 v 23:01Off-line adam.dubsik  (36/200/100)
By mě zajímalo, proč mi byl odstraněn příspěvek??
Ať si mě klidně někdo nahlásí, ale myslím si, že to nijak neporušovalo pravidla. Vulgární to nebylo, nikoho jsem tím nenapadal, pouze jsem to celé zpochybnil. Stejně jako to udělám teď.
Stále čekám, jestli vlk tu Karkulku sežere nebo ne....
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 03. 2014 v 23:04Off-line harpli  (39/175/75)
Je hodně kluků co by jistě rádo s tebou něco mělo dej jím šanci nebo i trojku
12. 03. 2014 v 01:03Off-line Betonica  (39/191/93)
"poraďte mi jak to udělat aby chtěl..."

Nezlob se prosim za moji uprimnost, ale to je hloupy stejne jako Tvuj pravopis. Nemuzes prece udelat neco tak, aby Te nekdo chtel. Bud Te ten nekdo chce nebo nechce. A kdyz ho ozeres a pak v*****is, naplni to opravdu Tva ocekavani?

Najdi si radeji staleho milence/p***ele. Takovyho kterej Te bude chtit i za strizliva.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload