Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Čo urobiť?

15. 03. 2014 v 21:27Off-line Anonym (nešťastník)
Ahojte.. mám taký problém.. asi mesiac som trávil veľa ćasu u kamaráta na izbe lebo sa mi páćil jeho spolubývajúci.. hravali sme karty, pili a tak klasika.. a pred par dnami sa to konecne stalo opili sme sa a skoncili sme s tym chalanom v posteli.. paci sami.. cely den som na to myslel ze by bolo fajn byt s nim mat vztah.. je to fakt super chalan a dokonca bol este panic hoci ma 19 rokov.. bol som rad ze je proste. "nedotknutý" alebo ako to povedat.. avsak vecer mi napisal ze ma nechce ranit ale nemoze so mnou nic riesit leo je zamilovany do svojho spoluziaka uz par mesiacov.. problem je v tom ze s tym jeho spoluziakom som spal pred vianocami a viem o nom ze je gay a pocas toho vecera som mu to povedal a chalan sa teraz chytil konecne prilezitosti a chce mu to oznamit.. a ja neviem ako sa mam zachovat.. na jednej strane chcem aby bol stastny a na druhej strane ho chcem pre seba... cele je to o tom ze ja milujem jeho on miluje toho svojho spoluziaka a ten spoluziak mam dojem ze este stale chce mna... ja som ho vtedy odmietol kvoly byvalemu ktory ma zase vyuzil iba na sex.. proste komplikovane ze az.. vpodstate len neviem co amm robit.. nechat ho ist? alebo zabojovat? co ked sa daju dokopy a co ked nie? ja neviem ci ma zmysel vobec nieco robit.. ale uz ma nebavi stale nechat tych ludi ktorych chcem ist.. uz chcem aj ja normalny vztah aspon jeden.. doteraz som nemal ziaden. prosim poradte mi len ak mate niekto podobnu skusenost..

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
15. 03. 2014 v 22:00Off-line Someone89  (17/179/-)
Niečo tak komplikované som ešte nepočul :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 03. 2014 v 22:07Off-line klucinek  (26/176/72)
Jo to tak bejvá když vo***áš půlku vesnice...takže zajeď si do Pelhřimova...
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 03. 2014 v 23:22Off-line xixi  (19/176/60)
Trojka? :D :D D
16. 03. 2014 v 12:09Off-line Matthewko  (20/182/78)
Xixi- vtipné ale to nie je riešenie ja by som doporučoval isť za vešticou , lebo toto rozumom nedoriešime:) ale nie srandujem hej , daj im šancu :) alebo zabojuj a vybrať si musíš sám podla svojho svedomia ...... fuu no trochu sme to zjednodušili:) aspoň:)
16. 03. 2014 v 18:01Off-line Anonym (nešťastník)
Uvidíme ako to dopadne teda.. počkám ak im to nevíde tak mu poviem že ak by chcel tak to môžme po pár týždňoch skúsiť aks a z toho dostane.. ak nie tak nie :D
16. 03. 2014 v 18:44Off-line onlip  (53/182/72)
Anonym (nešťastník): Už pro ten poslední smajlík, být kterýmkoli z těch skutečných nešťastníků, totálně bych tě odpálil.
18. 03. 2014 v 08:16Off-line Anonym (nešťastník)
Ten smajl je tam pre odlahcenie situacie nakolko si uziivam to ze ma zivot dodrbava pravidelne :) takze asi tak...
18. 03. 2014 v 15:47Off-line jentakten  (21/186/83)
Pokud ho miluješ, necháš ho asi jít. Protože pro tebe jeho city znamenají více, než tvoje vlastní. Takhle jsem to měl já teda. :(
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload