Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Má o mě (ještě?) zájem?

18. 03. 2014 v 20:06Off-line Anonym (Jestli si to čteš, Honzo, urči)
Je to téměř dva měsíce, co si píši s jedním klukem. Myslím, že je opravdu super. Je v něm něco, co jsem zatím v žádném jiném nenašel. Určitá přidaná hodnota kromě obvyklých věcí, jestli víte, jak to myslím... Jak to tak bývá, někdy jde konverzace lépe a někdy hůře. Přestáli jsme jednu krizi a od té doby to začalo být velice atraktivní... A zdálo se mi, že by o mě i mohl mít zájem. Ale tato naděje se ve mně během posledních několika dnů stále scvrkává. Nemohu mu křivdit a napsat, že mi nikdy nenapíše jako první, to ne. Ale na druhou stranu většinou jsem to já, ale to tu nebudu rozebírat. V posledních dnech to prostě už tak nefunguje jako jindy, předtím. Vím, že si mé zprávy přečetl. A odpověď? Žádná... Ano, jistě, na některé zprávy se prostě nedá nic napsat, ale na některé, kde se ptám, co se děje, že dává tak podivné statusy na Fb... Také nic. Co myslíte...? :(

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
18. 03. 2014 v 20:25Off-line Seb  (17/159/-)
Třeba má jen nějaké osobní problémy.. Možná by bylo lepší se s ním zkusit setkat (teda pokud se již nestalo) ....samozřejmě, že tu je možnost, že chce z vašeho vztahu vybruslit ignorací... Ale pokud se projevuje i na fb podle statusů divně(zaleží jakým stylem), má třeba jen nějaký problém... :) Nebo čeká na další krok ve vztahu, který nechce udělat sám... nevím, neznám ho :) tohle je pouze můj názor :)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 03. 2014 v 20:50Off-line Anonym (Jestli si to čteš, Honzo, urči)
Ano, nejspíš skutecne má nějaké osobní problémy... Spíše me mrzí, že se mi nesveri... Ale tlačit na něj samozrejme nemůžu...
18. 03. 2014 v 21:09Off-line Seb  (17/159/-)
Občas i člověk, který potřebuje pomoct, tak to nevnímá.. a tak pokud chce člověk opravdu pomoct není to vždy jednoduché... :) v některých situacích člověk prostě neví kudy kam a aniž by si to uvědomil odtrhne se od okolí... a to ze te to mrzí chápu, nejhorší co je když člověk kterého milujeme trpí a ještě k tomu odmítá naši pomoc... Ale dej tomu chvíli čas a určitě ti napíše ;)
18. 03. 2014 v 21:19Off-line Seb  (17/159/-)
Osobní problémy sou svině :D člověk jim často neporučí.. :) ale je u nich jisté, že se dřív či později vyřeší :)
18. 03. 2014 v 22:13Off-line pythias  (19/-/-)
Osobní problémy. Nebo slaba osobnost a nezvládne ti na přímo říct že chce už skončit. Na tvým miste vykašlu se na něj. Už ti na nem nemá záležet, když se chová takhle hrozne.
18. 03. 2014 v 22:20Off-line Seb  (17/159/-)
Je to těžko, pokud jsou to osobní problémy (vlastní zkušenost po umrtí blízkého příbuzného v rodině a ignoraci spolužáků) tak mé reakce k lidem kteří mne měli rádi tež nebyli nejlepší a po malém zlepšení psychického stavu, mi teprve došlo kolik lidí se kvůli tomu ode mne odvrátilo a ti, kteří to neudělali u mě stoupli v žebříčku oblíbenosti dost vysoko, protože mysleli své slova o přátelství vážně a když mi bylo blbě tak neutekli :)
18. 03. 2014 v 22:27Off-line Gliese581c  (49/188/81)
Nejak nechapu k cemu je dobre si s nekym psat 2 mesice bez toho aby jste se potkali osobne....pak si delate akorat falesne nadeje...
18. 03. 2014 v 22:40Off-line johnj  (32/186/86)
Dej mi čas, než si to srovnám v hlavě.
Honza
18. 03. 2014 v 22:45Off-line Anonym (Jestli si to čteš, Honzo, urči)
Johnj: Asi došlo k mystifikaci. Pokud podlehas domněnce, že je text psany o tobě, tak promiň, ale není. Je to o jiném Honzovi...
18. 03. 2014 v 22:49Off-line johnj  (32/186/86)
K mystifikaci nedošlo. Oba víme, že to pro mě (ani o mně) není. Ptal ses na názor, napsal jsem ho.
Přeju hodně štěstí! Ať ti to dopadne, jak si přeješ. :)
18. 03. 2014 v 22:53Off-line Anonym (Jestli si to čteš, Honzo, urči)
Ach tak! Nějak me zmátlo to jméno John asi :D
19. 03. 2014 v 12:08Off-line Bowie.Igor  (21/193/80)
Ja si prechádzam tým istým a pomohlo mi teda nám pomohlo keď sme si prestali na nejaký ten čas písať. Potom sme zase boli ako predtým. Niekedy to fakt potrebuje len čas. Skús to aj ty, viem že na začiatku to bude ťažké pre teba ale ver mi, dá sa to zvládnuť. Viem o čom hovorím.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload