Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kluci mě vždy podváděli s holkami

22. 03. 2014 v 22:59Off-line Anonym
Ahoj kluci jemi 18 let asi moc mladý,měl jsem 4 kluky bohužel žádný z nich nebyl ten pravý momentálně jsem rok bez kluka,dost mě zaráží že mě všichni podváděli s holkami nikdy né s klukem,máte za sebou takovou zkušenost? co jsi o tom myslíte?.
23. 03. 2014 v 00:53Off-line Ziky  (27/186/80)
Myslím, že by se už lidi měli konečně naučit jaký je rozdíl mezi zvratným zájmenem si a slovesem jsi ;D ..
Spíš než zoufalec jsi smolař, hledej kluky, kteří si jsou jisti svou orientací, tedy pokud nejsou bi, a pokud ano, radši budou obdělávat slečny a připadat si "normální", než se hnát za klukama a být odsouzení společností...a jestli jsou teplý, tak asi něco děláš špatně, když ti prchaj za holkama :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 03. 2014 v 08:14Off-line filip.2580  (54/174/73)
Také jsem měl období, kdy jsem se bezhlavě zamilovával do bisexuálů, a to co popisuješ je jen důsledek... vše jsem si vyřešil tím, že jsem si ujasnil co hledám....
23. 03. 2014 v 10:11Off-line poklad  (29/177/69)
Myslím si o tom, žes bys měl hledat gaye, tj. ty, kteří mají jasno v orientaci a neberou kluky jako přechodnou záležitost...
23. 03. 2014 v 10:23Off-line Martens  (45/193/88)
Poklad- výstižněji to asi nejde.... rok bez kluka není zas tak dlouho ještě, ujasni si své prio***y a cíle a pak za nimi jdi... ono to přijde
23. 03. 2014 v 13:43Off-line radomir  (40/183/75)
Poklad: přesně tak...

Sám jsem zažil příkoří chodit s člověkem, co se označuje bisexuál... Měli jsme se k sobě, v sexu to klapalo do té doby, než se to v něm zase přeplo, že jako mě má rád, nechce mi ublížit, ale že teď by zase chtěl holku a pak kdoví... Tak já už pak nečekal na kdoví a radši jsme se rozešli...

Pač si to ten druhý nezaslouží... Ale ani nezávidím lidem, kteří se označují za bisex, pač mít někoho a přitom po chvíli zase hledat to druhé... Kdy vlastně jsou spokojeni zcela... Já, když mám fungující vztah, oni jej třeba mají a přitom by zase chtěli zažít to samé, ale s jiným pohlavím...
23. 03. 2014 v 13:57Off-line ratsnest  (38/187/65)
Hledej kluky jakékoliv orientace, schopné být ve vztahu s klukem. Ne v parodii na vztahy, jako je zde běžné.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload