Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Jak to říct rodičům?

28. 03. 2014 v 22:45Off-line Anonym (Anonymous)
Ahoj, možná to tu téma uz bylo, každopádně bych byl rád, kdybyste mi poradili, jak říct rodičům, že jsem gay nebo jak jste to řekli vy. Děkuju

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
28. 03. 2014 v 23:12Off-line fogacer  (48/172/62)
Nejde jen o to jak to říci rodičům, ale také kolik ti je let? Zda v případě negativních ohlasů máš jistotu bydlení,výdělku apod? A také zda to prostě chceš říci díky sobě nebo proto, že někoho máš. každopádně je to dobrá volba,ale rodiče ač jsou fajn jsou různí. osobně bych doporučoval se svěřit např.pokud máš nějakého sourozence a s ním se poradit a nebo aby ti pomohl, nějaká opora se vždy hodí. Společnost sice není všude ideální ale již to není taková potíž vyjít s barvou ven.Alespoň ne všude. Vždy bude ropzdíl mezi větším městem a malou obcí.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 03. 2014 v 02:22Off-line Martisak  (22/194/81)
Mě někdy přijde jako by šlo o život to říct někomu třeba těm rodičům že jste homosexuál. Vy děláte jako by jste se měli přiznat k vraždě a měli za to jít do vězení, nechápu čeho se bojíte...nejsme někde v Rusku, tam bych pro to měl jisté pochopení že se Vám nechce o tom moc mluvit ale tady, kde se dějí daleko horší extrémy.. :D
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 03. 2014 v 09:42Off-line Anonym (Anonymous)
Je mi 15...a vedi to o me zatim jen dve holky z toho jedna je moje nej kamoska...a delam to kvuli sobe nikoho nemam, jen me zkratka furt deptat jak se me rodice porad ptaji:"co holky?" "uz nekoho mas?" a ja jim musim lhat ze jo v poho a ze se mi uz nekdo libi atd...proste bych rad s pravdou ven....jo a bydlim asi v 7.000 meste hned vedle prahy
29. 03. 2014 v 09:43On-line igni  (28/192/130)
Neexistuje nejaky navod, jak to rict. Vetsinou je jednodussi se pomalu sverit mame a ta nejak spracuje tatu, ale ani to neplati zdaleka vzdy. Jak to rict muzes vedet jenom ty, protoze sve rodice znas.
Dam ti jenom jednu radu, nerikej to driv, nez nekoho budes mit, precejen je to do te doby zbytecne. A az na vyjimky, kdy ma nekdo opravdu osvicene a extra tolerantni rodice, par tydnu po tom, co jim to reknes byva tezkych, protoze se s tim pomalu srovnavaji a je to dosti neprijemne. a chce to prave mit nekoho, o koho se budes moc v tu chvili oprit, kdo te pri tom podrzi (emocne). ;)
29. 03. 2014 v 09:45Off-line Anonym (Anonymous)
Igni: Dekuju asi dam na tebe oprit se mam o koho a dokonce mi to i sama nabidla ze pokud budu potrebovat pomoc at prijdu :-) dekuju
29. 03. 2014 v 13:47Off-line mmart  (41/178/87)
O mámě jsem věděl, že to vezme v pohodě (jen se nevyhneme slzičkám), u otce jsem byl přesvědčený, že to nedá (je ze staré školy). A výsledek - u mámy dle předpokladů následovaly věty o tom, jak už to dávno tušila a má mě ráda a otec, ten opravdu překvapil, ani nehnul brvou a s mým tehdejším přítelem si dost rozuměli. Je třeba dodat, že říct to rodičům, jsem se odhodlával mnohem déle než to říct kamarádům, dnes už ani nevím proč. Opravdu to není žádná hrůza, jen se odhodlat ;-) A ta úleva, že nemusíte nic předstírat je k nezaplacení.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 03. 2014 v 22:25Off-line Anonym (Anonymous)
Dominik.art: dekuju
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload