Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Chceme se, ale jsme od sebe 200 km

31. 03. 2014 v 13:50Off-line Anonym
Ach jo, poznal jsem se s jedním klukem který je neskutečný je to strašně moc dobrá bytost proste e cely super a bydlí ale až ve zlíně a já v jihlavě...mě to strašně moc trápí pořad nad ním přemýšlím pořad si ho představuji a mi říkal že ho to taky moc sere ale že na to nemá smysl..ale prostě kdyby mi řekl že je konec tak se snad asi zblázním.Já jsem na něj strašně poutaný ještě na nikoho jse takle nebyl poutaný jak na něj a je nám 16 roků.Jsme si říkali že až budeme mít řidič tak že budeme jezdit nebo že se k němu v 18 nastěhuji ale o je moc předčasný...máme si strašně co říct jednou jsme si psali 5 hodin v kuse do noci prostě on je báječný kluk nechci o něm přijít!!! :-( jako určitě kamaradi budeme ale znáte to píšeme si takový věci kteří si ani kamaradi neříkají :)
31. 03. 2014 v 14:42Off-line Jack072  (28/184/70)
Tak proč se neslezete někde na půlce cesty ? :)
31. 03. 2014 v 15:28Off-line LittleM.Ondra  (31/180/-)
Jono .. :D
31. 03. 2014 v 16:05Off-line colombo  (103/192/90)
Chce to nechat vychladnout hlavy (nebo něco jiného)... :-)
31. 03. 2014 v 17:14Off-line fogacer  (55/172/61)
Domiku proč ironicky? prakticky není místo kde se nesetkat spolu. A zelenkavé pole či poklidná silnice bez provozu je náhodou fajn. Ale aasi lepší by bylo pro orientaci nějaká kavárna,park. Prostě neutrální půda. Hlavně ať je veselo a nespěchá se. Dominiku kde jsou tvé pověstné značky? Že by ironie a humor vystřídalo vážné období?
31. 03. 2014 v 17:42Off-line Anonym
Lidi je sice hezký že si tady píšete sobě, ale mohli byste mi psát další nápady děkuji! :-) na pulce ceste je teda celkem blbé :-(
31. 03. 2014 v 17:53Off-line Anonym
No...
31. 03. 2014 v 17:55Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: Tak ti to teda napíšu narovinu - nezbyde vám, než zůstat u psaní a "lásky" na dálku. Taková je realita.
31. 03. 2014 v 18:01Off-line fogacer  (55/172/61)
Vzhledem k tvému věku předpokládám, že nemáš vlastní bydlení. Takže je potíž v tom, že ty jej můžeš navštěvovat a on tebe nikoli. Takže jak píšeš setkávat se a poznávat a až budeš plnoletý a popř.i vlastní zázemí můžete se jeden k druhému nastěhovat. V současnosti opravdu je těžké radit. Např. jako rodina nemáte chatu? Nebo ON? trávit tam léto by mohlo být fajn a rodině se vymluvíš kdyby vás tam "přepadli" že je to kamarád ze školy apod. Ono to není jen o tom kolik km od sebe jste ale zda je vůbec možné se navštěvovat.Stále tu jsou místa kde i doprava pár km vzdáleného města je potíž a jinde díky rychlovlakům naopak. Já se stěhoval do neznáma za rodinou skoro 600km a nevěděl jsem do čeho jdu. Každý jsme trochu jiní a tak záleží jen na vás jak se domluvíte.
31. 03. 2014 v 18:04Off-line Anonym
Jo je a to mě štve víš on taky si zrovna neprošel tím nejlehčím v životě je mi jak líto prostě všechno jako ja bych u mohl mít kluku :-D ale jde o to že třeba 23 lety kluci a já bych chtěl mladyho přece jenom jsou ještě takový roztomiloučký...jeho rodiče to ví takže by asi nebyl problém byt u něho zval mě na prázdniny že bude sam doma
31. 03. 2014 v 18:07Off-line fogacer  (55/172/61)
Jen dodatek? On např.nemá auto, že by tě vyzvedl nikoli přímo u vás, ale ne moc daleko od místa kde bydlíš? prostě aby se vyrovnalo to, že ty jezdíš a on nemůže? tak pokud může a záleží mu na tobě tak autem to není taková potíž 200km?
31. 03. 2014 v 18:09Off-line colombo  (103/192/90)
Fogacer: Sorry, ale snad si nemyslíš, že v jeho 16ti má dost peněz na nějaké (jak píšeš) rychlovlaky a cestování do dálek... Jo a taky si jaksi neuvědomuješ, že v tomto věku za něj stále odpovídají rodiče. V 16ti by se měl zaměřit na důležitější věci jako je např. vzdělání, dobrý prospěch ve škole atp. Vše ostatní se záhy dostaví.
31. 03. 2014 v 18:12Off-line colombo  (103/192/90)
Fogacer: Dodatek... Jo a nečteš asi dobře, co píše. Radíš mu, zda by pro něj ten druhý nemohl třeba přijet autem... Vždyť píše, že jim je oboum 16 !!!!!
31. 03. 2014 v 18:21Off-line Anonym
O many ani nejde vydělávám si sám a jo rodiče jdou celkem dost po mě nikam nechodím že musím dodělat školu atd... ale kdybych měl prázdniny tak by to nevadilo... ale zodpovídají za mě a to oni pořad říkají no :-( ale musí to pochopit že mám nějakou lásku prostě a potřebuju jí...ale rodiče to neví o mě
31. 03. 2014 v 18:24Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: Máš chodit do školy, přitom píšeš, že o many nejde, že si vyděláváš... Hmm, budeš asi dost problémový týpek, co ?? To není normální. Tvoje věc, hodně štěstí, už se nebudu vyjadřovat.
31. 03. 2014 v 18:33Off-line Anonym
Tak já si vydělávám praxí víš :-)
31. 03. 2014 v 18:41On-line Daniel153  (29/-/-)
Jako sorry, ale proč by měl být problémovej když má peníze ? Já v 16 chodil na brigády, mám matu***u a teď v pohodě pracuju a mám klid. Takže to je jak nějaký výkřik do tmy tvé prohlášení.
31. 03. 2014 v 18:46Off-line Anonym
Jo mám brigády taky to je naprosto normální v 16 letech mě by nekoupili rodiče například iphona notebook značkový oblečení tak proto chodím na brigády a ve škole mě to nějak neomezuje...ale myslím že jseme zašli kam jsem nechtěl
Pište další svoje názory prosím děkuji
31. 03. 2014 v 19:00Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Ahoj, máš to trošku lepší než jsem měl já, ten můj ode mě byl 350km a to až na Slovensku. Myslím si že jsme si oba perfektně seděli atd, já ho miloval moc a stále miluju ale vidíš, skončilo to. Myslel jsem si že to všechno půjde, plánoval jsem že za ním budu jezdit na weekendy, dovolenou a podobně ale to prostě nestačí. Nechci bejt za toho zlého ale bude lepší když se rozejdete a to zavčasu. Já jsem člověk který takové lidi nemůže mít ani v přátelích protože bych na něj stále myslel a stále bych ho chtěl. Proto jsem spálil most a ukončil vzájemnou komunikaci mezi náma. Ano trápil jsem se dlouho a stále trápím, už je to více než 4 dny ale nic nenadělám. Věkově jsme byly o dost starší než ty s tím svým takže věk nehraje roli co se týče dojíždění ale musíš vzít v potaz jednu hroznou věc. Jeden nebo druhej se nakonec začne trápit že s tím druhým nemůže být furt a bude to chtít ukončit. V tomto jsem teda pro aby si člověk tu bolest snížil co to jde a aby se rozešel dříve než potom to velmi a to velmi těžce brát. Jak se říká, v moři je hodně ryb a na tobě je jen nahodit udici a nějakou si ulovit.

Jen podotknu že skype a podobné to byla normálka od 6 odpoledne až do 2 ráno kdy jsem ve 3 ráno vstával do práce. A byly to jak telefonáty tak přímo webka kde jsme na sebe koukaly. I teď mám stále před sebou jeho, jak se usmívá a podobně.

Radit v tomto je lehké a přitom těžké, tázající nechce šlyšet pravdu že to nevýjde a ten co radí ví už své.
31. 03. 2014 v 19:02Off-line fogacer  (55/172/61)
Colombo: sorry,špatně jsem pochopil věk a tudíž i cestování autem je nemožné. Ale co se týká cestování, tak dost kluků má kapesné.netvrdím, že každý si dovolí rychlovlak,to jsem napsal jen jako upozornění, že vzdálenost může být problematičtější v místech kde není dobré dopravní spojení jako takové. Ten rychlovlak byl uznávám přestřelen,ale spousta mladých kluků byť jen občas cestuje a tak předpokládám, že ač ne každý týden tak občas se setkat mohou.Problém je tedy pouze kde a jaké oba budou mít možnosti včas se dostat domů bez potíží. Navíc jak tu někteří píší,dost kluků chodí na brigádu nebo si jinak přivydělává. Takže nemožné to není. A jinak si mohou virtuálně psát a popř.skype konverzace. jen ti dva musí vědět zda je možné se setkávat. problém je pouze jak to vysvětlit doma a zda se budou např.střídat kdo za kým pojede. Vzdálenost je vždy problém,zvláště u mladých kluků. Ale pokud se mají rádi a mohou např.brigádně si přivydělat není to nemožné. Je pouze na těch dvou zda a jak vidí svou budoucnost. Je pravda , že oba musí dostudovat a teprve poté řešit např. společné bydlení apod. je pravdou, že mnoho kluků nemá rodiče jež je podporují neboť prostě nemohou. Ale tento případ to nevypadá? Alespoň jeden kluk má jisté prostředky takže cestovné si může dovolit?
31. 03. 2014 v 19:06Off-line Anonym
Děkuji ti moc.... jsi uplná kopie mě.V tom jsem taky stejny myslím v tech přátelích že si sním ani nemůžu psat protože na něj pořad myslím atd... ale on i já si chceme psát máme si strašně co povídat víš a jako ještě se sním nepsat nepřežil bych
31. 03. 2014 v 19:09Off-line Anonym
FOGACER : Ne i on má peníze :-)
31. 03. 2014 v 19:09Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Anonym (pomoc): To jsem si taky myslel a vidíš, ještě žiju. Ono neříkám, možná se vám poštěstí a výjde vám to ale je to mizivá šance. Přál bych Vám to ale jelikož jsem si s tim přesným prošel teď tak vím že je to nemožné.
Vidíš, já spálil most, všude jsem ho odstranil, smazal všechny fotky atd a stále na něj myslím a ještě dlouho budu a vím že tak skvělého jako on už nenajdu a to mě mrzí nejvíce ale je to život.
Život bez problémů a trápení není život ale přežívání. Osobně zastávám to že člověka zocelí a pomůže mu jedině bolest a bolest v srdci je ta nejhorší.
31. 03. 2014 v 19:13Off-line Anonym
Ale jako já už jsem s tím defakto smířený že se asi nikdy neuvidíme jsem... ale nemůžu si to pořad připustit víš prostě jsem člověk kterej potřebuje dát tu lásku a jsem takový že čekám večer na tu sms že mě třeba miluje nebo že mě má rád atd.. když člověk dáva druhým lásku vyčerpává tě to tak proto ti jí taky někdo musí dat :-)
31. 03. 2014 v 19:16Off-line Anonym
A pořad na něj myslím někdy se tak zamyslím že mě tečou slzy :-(vůbec na nic namám náladu vůbec se nesměju a to je mě fakt divný :-) i mamka se mě ptala co mi je
31. 03. 2014 v 19:16Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Anonym (pomoc): Jo já taky čekal netrpělivě až mi napíše na skypu. Prakticky já s tim mým to chtěl ukončit už 3 tejdny dozadu a byl jsem s tím lépe smířený než teď a to jsem měl týden depku právě díky tomu že to musím udělat a podobně, bohužel mě nějak přemluvil a teď je to pro mě ještě horší.
Musíš to vzít takto, čím déle s ním budeš tim horší to pro tebe bude. Je to jako náplast, musíš jí strhnout rychle.

hh, vidím že jsi naprosto jako já, taky jak si na něj vzpomenu brečím jak malá holka a to jsem se s ním rozešel ve čtvrtek, v pátek na šichtě jsem byl neschopnej protože jsem na nic jiného nedokázal myslet a tak jsem udělal škody za 50 000 a možná ještě více (nevím kolik stojí nový motor a nový výfuk do hyundai ix35). Nedokázal jsem myslet na práci a tak jsem toho spoustu zapoměl a zk***il co se dalo a smích? No ten je taky těžky.
31. 03. 2014 v 19:18Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Chápu, že ve věku 16 let může být problém s penězi, ale určitě se nějak domluvit anebo i něco málo vydělat dá. Zrovna Jihlava-Zlín mi nepřijde jako fatální odlehlost, co já bych za to dal (přítel je z Polska a nejblíž to k němu paradoxně mám teď, když jsem na Ukrajině :)) Třeba zrovna takové Brno není ani z jednoho místa nějak obrovsky daleko a dá se tam vcelku pohodlně a levně dojet autobusem. Později se tam navíc dá třeba i studovat.

Hodně záleží na vůli to udržet. Naštěstí to dnes hodně ulehčuje internet, přes který může být člověk často v kontaktu.
31. 03. 2014 v 19:19Off-line Anonym
Jsem na to slaby nedokážu to...ale jako říkam už jsem s tím asi smířen, ale kamaradi chci abychom byly :-) to prostě jo a třeba časem se někdy potkáme no :- což je asi blbost
31. 03. 2014 v 19:22Off-line Anonym
Mychajlo90 : díky no :-))
Tsumorashi : jo jsem jak ty uplně no :-))
31. 03. 2014 v 19:23Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Mychajlo90: Blbost, nesouhlasím, internet ti nemůže poskytnou to hlavní, to se k někomu přitulit, políbit ho nebo jen prostě s daným člověkem ležet a koukat na strop. Je to jen a pouze na seznámení, dále to musí být převážně osobně. Sex po netu taky neexistuje.

Anonyme a vidíš, on si měl chtěl nechat v přátelích že snad časem se uvidí co a jak ale jelikož uvažuju hodně a to hodně dopředu a vyberu vždy možnost s největší pravděpodobností tak jsem si zvolil jak jsem si zvolil.
31. 03. 2014 v 19:23Off-line Anonym
Tsumorashi : aspoň v tom nejsem sám :-)¨
Jo on je taky na automobilce :-D
31. 03. 2014 v 19:27Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Hm, ani nevím že něco ve Zlíně je :D
Já se dostal do automobilky Hyundai protože jsem tam chtěl jít a dostal jsem tu nejtěžší práci tam :D za což jsem vděčný :D.
Denně se mnou pracuje asi 800 lidí a víš jaká sranda byla když jsem řekl klukům otevřeně na lince že jsem gay :D. Byla to taková marná snaha najít si někoho :D.
31. 03. 2014 v 19:28Off-line Anonym
Tsumorashi: přesně tak chtěl bych s někdy ležet tulit se ležet na sobě povídat si koukat na sebe koukat se na tv
prostě všechno spolu bych chtěl abychom spolu dělali
Do p**i k***a úproč jen to tak těžky lidi proč :-((((((
31. 03. 2014 v 19:29Off-line Raffael22  (28/183/65)
Ta jako nedokážete ujet 200 km, to asi nejsi na něj moc poutaný, já jsem byl přes rok s klukem a jezdili jsme každý víkend za sebou 500 km, někdy na půl cesty a bylo mu 15, jestli miluješ není co řešit! A o penězích to není, jednou mě chtěl tak moc vidět, že chodil a prosil rusáky a dostal se za mnou! Jak jsem řekl pokud miluješ, není co řešit!
31. 03. 2014 v 19:29Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Anonym (pomoc): Proč je to těžký? No protože kdyby to bylo lehké nebyla by to sranda a člověk by se nepoučil ze života. Je dobré život žít a né ho jen přežívat.
31. 03. 2014 v 19:31Off-line Anonym
Jo máš pravdu :-(
31. 03. 2014 v 19:33Off-line Anonym
Raffael22? víš je to hrozně o vychově naši jsou na mě s vychovou hodně tvrdy a přísný tak bych asi nemohl někam jet nemysli si že už bych tam nebyl
31. 03. 2014 v 19:33Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Raffael22: Jsi jeden případ z milionu, šance že to výjde i tazateli je nemožná, navíc peníze jsou velký problém ale asi viditelně nevíš jak moc velký. Navíc sorry ale vztah aby se viděli 2 dny ze 7 a zbytek si jen psali, to není vztah.
31. 03. 2014 v 19:34Off-line Anonym
Jojo :-(
31. 03. 2014 v 19:39Off-line Anonym
Psal že bude doma kolem 5 hodině a zatím nepíše a už se bojím co s ním je
31. 03. 2014 v 19:40Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Anonym (pomoc):Neboj, on se objeví.
31. 03. 2014 v 19:41Off-line Anonym
Snad :-(
31. 03. 2014 v 19:43Off-line Raffael22  (28/183/65)
Tsumorashi: takže vztah je o tom kolik hodin týdně jsou lidi spolu? Si teď ze mě děláš p***l upřímně ne? :O Myslím si, v pátek na večer jsme se sešli a v neděli odpoledne jezdili od sebe, vždy jsme se na sebe těšily, myslím, že to bylo o dost lepší než si lézt na nervy a být spolu 24 hodin denně a v tolika rokoch to vlatně ani nejde!!!
31. 03. 2014 v 19:44Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Raffael22: Noviditelně vztah vnímáš jinak než 95% populace planety ale to je tvoje věc.
Pro mě to vždy bylo utrpení den bez někoho koho jsem miloval.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
31. 03. 2014 v 19:46Off-line Anonym
Jo kady vztah vidí jinak no :-)
31. 03. 2014 v 19:56Off-line Anonym
Jakou koliv činnost dělám tak na něj myslím že bychom to mohli dělat spolu :-)
31. 03. 2014 v 19:58Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
No myslím že některé činnosti by se spolu dělali blbě :-D
31. 03. 2014 v 19:58Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Tsumorashi: Tak to je samozřejmě nesmysl. Samozřejmě, že nejlepší je být spolu, ale ne vždy to jde. Jak jsem psal výše. Já jezdím za přítelem do Polska a on za mnou do Čech (respektive teď na Ukrajinu :)) a tudíž dost často mine i měsíc a půl než se vidíme a přežít se to dá. Takhle už to máme přes dva roky a rozhodně se nám vztah nehroutí. Ale pochopitelně že tam musí být vůle to udržet a nějaká rozumná perspektiva toho, abychom byli spolu nastálo. A jak jsem psal, internet to skutečně hodně usnadňuje, protože můžete být prakticky denně nějakou formou v kontaktu, to dřív nešlo. A mimochodem. V minulosti od sebe lidé byli často mnohem déle bez možnosti kontaktu a také si dokázali vztah udržet. Je to jenom o tom chtít.
31. 03. 2014 v 19:59Off-line Anonym
:-D co má na mysli +myslím si že je to tak šikovný kluk že ním cokoli :-)
31. 03. 2014 v 20:00Off-line Raffael22  (28/183/65)
Tsumorashi: A že si zrovna neřekl 99,9% aspoň bych byl vyjímečný a ono zase nic :D upřesním 3 dny ano a 4 dny ne, já si nemohl stěžovat, asi si neměl delší vztah, protože tohle vyhovuje hodně lidem a že jich k***a znám :D
31. 03. 2014 v 20:01Off-line Anonym
Mychajlo90 jo má taky pravdu v nečem
31. 03. 2014 v 20:03Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
No nic nebudu se tu hádat, každý to cítí jinak.
31. 03. 2014 v 20:03Off-line Anonym
Každy to prostě cití jinak no :-)
31. 03. 2014 v 20:06Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Ještě doplním Mychajlo90: kdysi to nebylo tak jak to je teď. Podle doby tak i ty vztahy vypadají.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 03. 2014 v 20:06Off-line Anonym
JAKO ŘÍKÁM VÁM NECO SE MU STÁT NEBO NĚCO TAK TO BYCH ASI FAKT NEPŘEŽIJU MÁM K NĚMU STÁŠNÝ CIT :-)!!!
31. 03. 2014 v 20:12Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Tsumorashi: Jak vypadá vztah záleží čistě na dotyčných a to žádná doba nijak neovlivní.
31. 03. 2014 v 20:13Off-line Umbaros  (33/180/75)
No tak jsem si to tu přečetl, možná i poťukal na čelo, ale připojím svůj názor na věc.

Chlape, je ti šestnáct let. Nevím, kolik si měl do současné doby vztahů, ale můžu tě ujistit, že to není první ani poslední kluk v tvým životě. Navíc to co vy spolu máte není ani vztah. Jen si prostě píšete jako kamarádi a je úplně jedno, jak moc soukromé věci si sdělujete. Můžeš si v skrytu duše namlouvat, že ho miluješ, ale popravdě nemáš žádnou zkušenost s tím jak to bude fungovat reálně. Dalším faktem je, že vás dělí 200 km, což možná není neřešitelná situace, ale z dlouhodobého hlediska je to docela průser.

Moje rada zní: Nechej to tak. Momentálně nejsi v pozici, že by si to měl jak moc řešit. Jestli za ním nechceš tedy pravidelně dojíždět vlakem, a to sám musíš uznat, že zhlediska pravidelnosti je to nemožné. Jenom těch peněz co by si projezdil, ten čas strávený ve vlaku apod. Brr.

Neříkám, aby ses na něj vykašlal úplně. Patrně bys toho nebyl teď ani schopný. Ale zkrátka nechej to tak. Jestli se budete mít rádi takhle i za dva roky, tak vám bude osmnáct a budete mít relativně víc možností jak to dát spolu dohromady.

Garantuji ti, že většinou tyhle krátkodobá internetová vzplanutí, zkrátka po čase vyšumí. Teď si můžeš říkat, že vám se to nestane. Ale vy prostě momentálně nemáte ten vztah na čem stavět. A jsem si jistý, že po čase vás to psaní začne nudit.

Vlastní zkušenost. Momentálně mám vztah, kdy se vidíme jednou za dva měsíce, a někdy ani to ne. A už tohle je pro nás obrovská zátěž z hlediska důvěry a jiných věcí. Zkrátka nevidím pro vás dva nějakou budoucnost dřív jak za pár let. Možná by si nad tím měl popřemýšlet s odstupem, protože tohle tě bude nějakou dobu hrozně užírat.
31. 03. 2014 v 20:20Off-line Anonym
Umbaros : Jo v něčem máš !!pravdu ty peníze bych klidně dal říkam to by nabyl problém :-) ! Ale jak si psal že tě to psaní omrzí tak si myslím, že ne máme si o čem povídat pořad má stejny názory atd..
31. 03. 2014 v 20:24Off-line Umbaros  (33/180/75)
Hele já tohle všechno znám. Ale vím i taky jak to vždycky dopadlo u mě v šestnácti letech.

A nepochybuju o tom že by si ty peníze nedal, ale o tom to není. Musíš je někde brát, a za ten měsíc i kdyby si jel dvakrát tak tam necháš hromadu.

Zkrátka přeji ti hodně štěstí v tomhle, ale nezlob se na mě když ti teď říkám, že nemáte budoucnost. Sám na to přijdeš časem uvidíš. Doporučuji si přečíst "Tsumorashiho", více méně s ním naprosto souhlasím.
31. 03. 2014 v 20:26Off-line Anonym
Jo souhlasím s váma kluci :-(
31. 03. 2014 v 22:48Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Proč nechávat někde hromadu peněz? Existuje přece spousta věcí, které se dají dělat levně :)
31. 03. 2014 v 23:47Off-line Polomeda  (59/-/-)
Mám přítele 13 let, z rodinných a pracovních důvodů bydlíme jeden ve městě a druhý na vesnici... Víkendy, který jsme netrávili spolu, by šly spočítat na prstech jedné ruky. A spojení taky není ideální, roky jsem za ním jezdil hodinu a půl vlakem a pak 7 km pěšky... taky jsme měli různý krize, samozřejmě... Máme i různé plány, ale vše vyplyne ze situace... Někomu by to tak nevyhovovalo, někomu ano... Vztahy můžou mít spoustu podob....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 04. 2014 v 18:15Off-line Anonym
Njn necháme tomu čas jsme se domluvili! ale věřím tomu že si budeme důvěřovat co se týče partnerů... :-) a pak až nám bude více let tak to záleží na osudu ale dobrým osudu :-)))) myslím, že to oba vydržíme věřím tomu sakra a jestli ne tak se zblázním :-(
01. 04. 2014 v 21:15Off-line Anonym
Ale někdy mám stavy že mám slzy a brečím když vím že ho jen tak neuvidím je to šílený to vám povím :-/
01. 04. 2014 v 21:18Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Zvykej si, to bude čím dál častější.
01. 04. 2014 v 21:39Off-line Anonym
Jojo :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload