Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jsem gay, ale zamiloval jsem se do holky

11. 11. 2012 v 13:55Off-line Anonym
Ahoj. Jsem gay, vím to o sobě už dlouho, ví to i okolí, ale nejspíš jsem se zamiloval do jedné slečny, je to možné?

Fyzicky mě nijak nepřitahuje, nedokážu si ani představit, že bych s ní spal nebo tak, ale když zavřu oči, tak pořád vidím jen ji. Takhle zamilovaný jsem snad ještě nebyl...
11. 11. 2012 v 16:17Off-line Charles2300  (32/183/85)
Bisexual !! Ja jsem taky byl zamilovany do holky ,ze jsem chtel zkoncit se zivotem (nestastne) Ted jsem nestastne zamilovanej do kluka a zivot uz me vážne sere.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
11. 11. 2012 v 20:45Off-line igni  (36/192/130)
Ja sem zamilovanej uz dlouho do kamaradky, ale presne jak poznamenal Malca, platonicky. Fyzicky me nep***ahuje (prestoze je moc pekna), ja ji taky ne, ale absolutne si sedime to psychicke, emocionalni a intelektualni strane. A kdyz nekam deme a lidi nas oba neznaji, casto si mysli ze sme par. :D
11. 11. 2012 v 21:37Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Asi vím, o čem mluvíte ;) Jde to. Ale nemyslím si, že je to překážka do života. Mně se třeba líbí, když má holka velké prsa :D Ale nepřitahuje mě to, jen je to pro mě esteticky hezké :D
12. 11. 2012 v 20:27Off-line SN210  (48/191/87)
Mám to tak stejně .Na střední škole sedím už 4roky s mojí nejlepší kamarádkou . a prostě vím že jsem gay,ale jsem do ní též zamilovanej. Povahově a ve všem si sedíme .Máme si vždy o čem říct .
12. 11. 2012 v 20:52Off-line NeoPolydeukes  (96/-/-)
Možná jde opravdu o klasickou fyzickou estetiku. Co mam na bytě spolubydlící, tak musim říct, že je to fakt pěkná holka, i když už mne přitahují téměř jenom muži.
Ale jestli jsi opravdu zamilovaný, tak jsi buď Bisexuál (ale někdo tvrdí že neexistují) anebo Heterák, jemuž se líbilo experimentovat se stejným pohlavím (takových případů jsou stovky).
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 11. 2012 v 17:21Off-line Anonym
Bisexual nejsem, nedokazu si ani predstavit, ze bych mel nekdy neco s holkou ani me to absolutne nelaka.. problem je v tom, ze mam p***ele ale zjistuji, ze ji mam radsi nez jeho..
10. 12. 2012 v 04:19Off-line Nerozumimsi  (34/182/74)
Zdarec.Zamilovaný je přehnané slovo ne=) Ale asi taky záleží či to dotyčná cítí stejně.Pokud je to holka co ji denně vídáš in da school ,nebo v práci,tak sis na ni jen zvyknul,to není láska.Ale chápu,už jsem to jednou zažil taky a nikdy bych neveřil,že to jde
12. 12. 2012 v 07:06Off-line Anonym
Právě, že to přehnané slovo není. Známe se sice už celkem dlouho ale v práci ji nepotkávám nebo tak. Spíš se spolu jenom domluvíme, zajdeme na kafe nebo na večeři a tak...
12. 12. 2012 v 08:08Off-line Nerozumimsi  (34/182/74)
Já dodnes miluju holku,přitom mě holky nevzrušují a nikdy nevzrušovaly.Jenže není to tak snadný,ten vztah nebyl založenej na sexu ani trochu,ale já ji obdivoval,měl jsem potřebu se jí dvořit a nevím proč.Dodnes mi to nikdo nevysvětlil.Pisni mi ,kecnem.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload