Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Každý v mém okolí si myslí, že jsem gay

02. 04. 2014 v 23:04Off-line Nickieee  (29/-/-)
Tupost tohohle dotazu nezná hranic....vím to sám a zjistíte to při čtení taky Vy....chci jen přečíst pár rad, příběhů, zkušeností....je mi 19 let....Měl jsem několik přítelkyň, s jednou z nich i sexuální vztah.....jenže....každý v mém okolí si myslí že jsem gay.....po těch letech nad tím začnete přemýšlet a říkáte si, co když mají pravdu.......já totiž.....když se zamyslím, tak vlastně nevím kdo se mi líbí......asi mají pravdu......líbí se mi kluci, jenže si nejsem 100% jistý, protože mě při pomyšlení na tohle zarazí představa, že mě nebudou rodiče brát takovýho jakej jsem, že mě vyhodí z domu, můj táta je dost radikál......máma puťka domácí bez názoru.....služka našeho táty..... co moje bývalé přítelkyně, jak snesou pocit, že chodili a spali s gayem? jak ěm vezmou mí přátelé....... brečím kvůli tomu každou noc....já prostě nevím kdo jsem ...... :(
02. 04. 2014 v 23:17Off-line Nickieee  (29/-/-)
Vidím, že asi nikdo neporadí.........
03. 04. 2014 v 00:28On-line Gliese581c  (39/176/78)
Jednoducha rada...najdi si kluka a uvidis....na nazor okoli se v ramci moznosti vyser a bud sam sebou....
03. 04. 2014 v 09:14Off-line johnj  (40/186/82)
V první řadě jsi člověk. Takže víš, co jsi. :) A pak už stačí být sám sebou. Ono se okolí přizpůsobí. Někdy bude potřebovat trochu popostrčit, to je pravda. Ale toho se neboj. Kluci nade mnou mají pravdu.
Hodně štěstí! :)
03. 04. 2014 v 12:46Off-line dadi  (37/187/105)
Nebo je taky možnost zajít na sexuologii ...
03. 04. 2014 v 13:04Off-line colombo  (103/192/90)
Tak když jsi tady, nakluky.cz, čistokrevný heterák asi zrovna nebudeš. :-)
03. 04. 2014 v 20:02Off-line Hany  (27/165/-)
Co tvoje bývalá přítelkyně? Chceš něco říct? Narodil jsem se jako holka a zhruba 15 let i tak nějakým způsobem žil. Včetně vztahů. Měl jsem téměř roční vztah, když jsem zjistil, kdo doopravdy jsem, tak jsem vztah ukončil a rozhodl se jít za štěstím. V tu chvíli jsem vážně neřešil, co na to řekne taková osoba jako můj bývalý. Po čase zjistil, že jsem teď kluk a nemyslím, že by se z toho nějak zhroutil. Když se potkáme, pozdravíme se, řeknem si jak se máme a jdem si zas po svým. A přátelé? Ti skuteční ti zůstanou, to falešní ti snad nebudou chybět ne? Je to tvůj život a žiješ ho ty a ne tvoje okolí ;)
03. 04. 2014 v 21:27Off-line fogacer  (55/172/61)
Když mi bylo jako tobě prolezl jsem si tím samým jako ty. Vztahy s holkama,máma puťka,fotr blb a okolí něco tušilo ale neřešilo. Hold jediná pomoc je osamostatnit se, ať již to dopadne jakkoli budeš mít klid. Ono nakonec fotřík bude nespokojen s tím, že jsi na kluky ale stejně tak se mu nemusí líbit přítelkyně.Takže se prostě opři sám do sebe najdi si vlastní bydlení a to ostatní se dořeší. Jo nepsal jsi zda jsi s klukem nebo kluky něco měl, takže asi těžko dát radu zda jsi gay, Bisexuál nebo fakt i heterosexuál? Znám dost heteráků co kroutí zadkem a mnozí je považují za gaye ač nejsou. Hold máš věk na to vylítnout z hnízda a osamostatnit se.
03. 04. 2014 v 21:40Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Souhlas s tím zkusit kluka. na rodiče a okolí taktéž srát, chceš bejt šťastnej, nebo nešťastnej otrok toho, co po tobě chcou druzí?! tvoje ex, první kluk, co semnou chtěl chodit byl Bi, co měl radši holky a semnou chtěl chodit jenom proto, aby na to moh balit holky, na to, že jejich ego miluje že sou takový samice, že i gaye dostanou do postele... :-(
03. 04. 2014 v 21:52Off-line Umbaros  (33/180/75)
Tvůj dotaz není ani trošku tupý. Povím ti chlapče, že jsem byl v té samé situaci. A existuje na tohle jen jediný řešení.

Sám si to musíš srovnat v hlavě a především se smířit s možností, že můžeš být gay. Ostatní pak přijde samo. Ale jestli tohle neuděláš, budeš se tím užírat pěkně dlouho. Viz. pět let jako já.

Držím palce :)
03. 04. 2014 v 22:49Off-line onlip  (61/180/84)
Nickieee: Když vůbec připustíš, že se ti líbí kluci, a když to druzí vnímají, jsi gay. Bojíš se jen představ reakce okolí. Čím dřív si to přiznáš, tím víc si ušetříš starostí. A čím dřív to potvrdíš svému nejbližšímu okolí, tím dřív se vymaníš z obav, které tě svazují. Jinak skončíš jako já - po 25 letech rozvedený. Jak říkají kluci, nemusíš to hlásit všem. Svým dětem se snažím zpřístupnit to postupně, aby si zvykly, že v mém okolí budou muži (zatím jsou, myslím, vděčné, že jsem nepřivlekl náhradní maminku). Takže vnímají, že na vycházku s našimi psy jdu s klukem a jeho psem. A že i vegetariánství řeším osobně pouze s kluky.
Tedy: Přiznej to sám sobě. Ničeho se neboj. Jak píší kluci: Najdi si někoho blízkého, on ti brzo ujasní, čím jsi nebo nejsi.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload