Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

V poslednom čase dosť často mávam zlú náladu

06. 04. 2014 v 16:20Off-line Anonym
V poslednom čase dosť často mávam zlú náladu a som znechutený zo života. Nikto okrem mojej naj kamarátky nevie, že som gay. Stále si dávam otázku prečo musím byť homo a nemôžem byť hetero, že tak by som mal možno ľahší život.
Keď som von s kamarátmi a oni sa rozprávajú o dievčatách. Ja som ticho, lebo nemám čo povedať. V škole je je to celkom pohoda, aj keď občas je narážka na mňa, že som teplý a tak. Ale to ma nejako netrápi, nevšímam si to.
Chcel by som už konečne nejaký vzťah. Niekoho komu sa môžem zdôveriť, veriť mu, tráviť chvíle s ním, proste milovať.
Chcel by som od vás nejakú dobrú radu. Ď. :)
06. 04. 2014 v 18:43Off-line NorEek  (28/186/78)
Casom skola skonci a kolektiv sa rozpusti. To prejde a potom bude klud. Das si aj myslienky o tom vsetkom lahsie dokopy. teraz to nejako neries.
Mozes mi napisat do sprav. Ak budes chciet tak pokecame :)
06. 04. 2014 v 18:55Off-line Umbaros  (33/180/75)
Já jsem to řešil tak, že jsem si našel způsob jak to ventilovat. Zaměstnal jsem se koníčky, ventiloval jsem pocity na blog. Prostě tomu dej čas, přijde to samo :)
06. 04. 2014 v 19:05Off-line Boyer  (33/-/-)
Vím, je to složité, ale neber si to, tak osobně. Každý znás má hormony ty "zavelí" a už to jde. Co puberta? Zvládáš jí, nebo spíše ne? Myslím si, že pokud si buderty nějak nevšímáš, tak to není příčina, proč máš zlé nálady. S těmi holkamy tě chápu, taky se mi to na základce stává, ale nějak to neřešim. Narážky mám málokdy, ale s tím se dá smířit.
Myslím si, že puberta v tom nehraji zas tak velkou roly. 40% puberta, přebážných 60% to tvoří uzavřenost. Nemáš se komu svěřit, jen tvé nejlepší kamarádce. To ti, ale nestačí. Potřebuješ, aby si se mohl svěřit rodině, že jsi homosexuál, jaké máš problémy atd. Vím, bojíš se jim to říct, že si jinak orientovaný, ale jednou k tomu dojde. Dřív, ebo později. Připrav se na to a někdy jim to řekni, že jsi na kluky.
Bohužel tě homosexualita omezuje. Popovídej si s tvou nejlepší kámoškou o klucích, ... zkus se "vetřit" mezi holky a o přestávkách s nimi trávy hodně času. Uvidíš, nálada ti půjde postupně nahoru. Chce to jen, aby si nebyl hodně uzavřený a měl sis s kým povídat.
06. 04. 2014 v 20:03On-line klucinek  (33/176/75)
Jo to tak bejvá na posranýho i hajzl spadne..
06. 04. 2014 v 20:20Off-line Matthewko  (27/182/85)
Len pokoj , hlavne nebuď nervózny ,lebo potom ta mrzí že si si pekné chvíle neužil ale sa vynervoval , uvedom si že svet nie je ideálny , ale každý si žije život sám a život budeme mať taký , aký si ho sami spravíme , proste objektívna pravda neexistuje:) ale ty máš svoju , a tu použi na všetko:)
06. 04. 2014 v 21:12Off-line Zdendyss  (26/-/-)
Jako bych to psal já :D Cítím to úplně stejně :)
06. 04. 2014 v 22:18Off-line Flynt  (37/-/-)
Je to burka hormonov ...
treba zacat behvat a cvicit jogu alebo posilnovat a ked k tomu kluk nema vzťah tak ostava si najst susedovie chlapčisko a honiť si ho kazde rano a vecer sppolu jak o život a bude p***l uvidíš
06. 04. 2014 v 22:21Off-line Flynt  (37/-/-)
Nesmies sa poddat tej depresii lebo sa to s tebou bude viezt cely cas, v tomto veku v tvojej situacii musis ziť, sportovat , honiť a sexovať inak stratíš sma seba a bude z teba vyrastať predposraty zakriknuty udusany homosexual ktorx je kazdemu na šikan, kua, vzchop sa, vymen partiu, sportuj a sexuj , kuaaa
06. 04. 2014 v 22:54Off-line Michal18  (29/176/95)
Máš špatnou náladu? Holt máš krámy.
10. 11. 2014 v 21:43Off-line Charles2300  (32/183/85)
Tvl. ja ji mam 23 let, jestli te to uklidni
28. 09. 2016 v 18:09Off-line vasek698  (25/-/-)
Zajímavý. Já jsem od novýho roku taky nějakej rozhozenej...
28. 09. 2016 v 18:25Off-line AintThatTheTruth  (29/-/-)
Já mám záchvaty nenávisti denně. Nejvíc v MHDčku.
29. 09. 2016 v 10:31Off-line onlip  (60/180/84)
Touto fází projdeme všichni. Můžeš napsat, pohovoříme. Mně pomůžou kamarádi, s nimiž nachodíme mraky kilometrů.

Klučínku, ty mi vždy zvedneš náladu.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload