Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Chce přijet za mnou do USA, protože mě chce využít?

07. 04. 2014 v 03:10Off-line Anakin  (32/175/66)
Začal jsem si pśat s klukem , pěkný blonďák . Chtěl by zamnou dojed do USA . Celou dobu jsem si myslel že je hetero , tvaří se tak , na facebooku sama ženská. Ale najednou změnil chtel by dojed za mnou do USA a chtěl by tu být semnou , volame i na skypu tak krasné se usmíva , říka že by zkusil i vztah s klukem i když je prý hetero , že tu semnou bude a dá mi šanci to s ním zkusit když mu tady pomůžu . Zní to skvěle ale nějak mi to nejde do hlavy. Co když mě chce jenom využít abych mu tady pomohl a pak jak mu všechno zařídím kopne mě do ři** . Nikdy bych na něj neřekl že je gay on to ani vlastně nepřizná ale přitom tu chce byt semnou a chce zkusit vztah. Je mu 19 a ja nwm co si mam myslet ? Chtěl bych už tady konečně někoho mít ale proč mám takove pochyby ? :/ poraďte
07. 04. 2014 v 06:28Off-line Matthewko  (28/182/85)
No tak ako sa gay može sklamať v chalanoch , može sa aj heterák v babaách a myslí si , že s chalanom , mu bude lepšie , ono chalan s chalanom si aj lepšie rozumejú ako chalan s babou , ale može to byť inak neviem:)
07. 04. 2014 v 07:04Off-line poklad  (29/177/69)
"na facebooku sama ženská"... To ale většinou gayové mají :D
Souhlasím - 14   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 04. 2014 v 08:13Off-line fogacer  (55/172/61)
No záleží co asi přesně po tobě chce. Mám pár přátel ve státech a měli podobný problém. Někomu to vyšlo a byli z nich fajn kámoši a jiní byli vychcánkové co jen hledali snadnou cestu k práci v USA a kamaráda pak odkopli. Nedá se to jednoznačně poznt. z FB tedy jistě ne a na skypu ti také může lhát. Je to hold na tobě, nakolik jsi ochoten důvěřovat a zda máš zdravý úsudek.
07. 04. 2014 v 10:13Off-line onlip  (61/180/84)
Byl bych obezřetný. Nechal bych si delší dobu na rozhodnutí. Obvykle tu kluky ve všech vztazích podporuju, píšu, ať jdou do toho po hlavě. Tady jsem dost skeptický. Kdyby to chtěl prostě jen zkusit, udělá to v ČR.
07. 04. 2014 v 11:23Off-line Bobby  (32/-/-)
Nezlob se na mě, ale proč tedy nehledáš z řad Američanů ... pokud se bojíš zneužití a nechceš být sám...
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 04. 2014 v 01:05Off-line Anakin  (32/175/66)
Nehledám z řad američanu protože mi nesedí jejich mentalita , jsou to dobří kamaradí ale jako protějšek na hovno.. Jde o to že toho kluka co chce zamnou přijed znám dlouho... chová se ke mě fakt pěkně , jen si prostě nejsem jistý jestli to myslí upřímě . Zase když to vezmu z druhe strany byl by schopen heterák jen pro cestu do USA obětovat a vyspal by se s klukem ... Protože přijed může ale bydlet bude semnou a na milovaní bude muset dojít .. i kdyby nechtěl..
08. 04. 2014 v 10:50Off-line colombo  (103/192/90)
Pokud si cestu a vše zaplatí, tak ať za tebou přijede. Samofinancování bude alespoň částečnou zárukou, že to s tebou myslí vážně. 100%ní jistotu ti ovšem nikdo nedá.
08. 04. 2014 v 18:37Off-line onlip  (61/180/84)
Anakin: Myslím, že 50 % heteráků nemá problém vyspat se s klukem, když z toho bude nějak profitovat. Ale nakonec to budeš muset rozhodnout sám podle své sociální inteligence. Já vím, že chorobně důvěřuju, neodhadnu podvodníky, takže občas musím násilně, proti svému založení, aktivovat rozum.
09. 04. 2014 v 02:11Off-line Anakin  (32/175/66)
Pche pravě že ani si to nezaplatí , nema z čeho ..:D prosil at mu tady pomůžu .. jsem z toho vůl.. o peníze ani tak nejde , jde spíš o to že nechci byt podveden a zmanipulovan ... srdce říka zkus to ! Rozum zase davej pozor... A co teď ... co by jste udělali vy ? Aspoň nějaky tip jak se více utvrdit v pravdě , nějakou , jak to říct ,,fintu,, :/
09. 04. 2014 v 02:17Off-line Anakin  (32/175/66)
Žije jenom s otcem .. protivý se mu česko , rodina ho asi nějakým zpusobem nechape.. je to čerstvý vystudovany student... sympaťak , peníze néma říkal že ma snad jen $700 .. na druhou stranu když přijede bude tak trochu v pasti , bez znamosti , bez práce bude mít jen mě...:/ fakt nwm..
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload