Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

IBoys x naKluky.cz

15. 04. 2014 v 20:23Off-line Anonym (tom)
Takže..založil jsem si účet na iboys a nusím říct že se v tom vůbec nevyznám..docela jsem čekal že tam bude hodně úchyláků..no..
ale když mi za den napsalo 105 lidí..tak a 93 procent z toho bylo jestli nechci sex a nebo výměna fotek.tak jsem si řekl že tady je to teda lepší..že tady aspoň jsou ty lidi normálnější. (skoro všichni)

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
15. 04. 2014 v 20:32Off-line Boy94  (22/180/55)
Na IB mám v bloku asi 250 lidí a tady myslím 130... a přibývají další, ale je jich míň a míň... Chce to čistit, čistit a čistit... :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 04. 2014 v 20:45Off-line numberfour  (19/187/-)
Já teda nevím, ale já v bloku nemám nikde nikoho,... A všude se najdou svině. Myslím že je to tak na stejno.
15. 04. 2014 v 20:45Off-line Andy1994  (22/173/82)
Ano,je to na iboys slozite a ze zacatku silene neprehledne,ano,je tam hodne uchylu,ale na vsechno se da casem zvyknout...tak jako tady jsme si zvykli cekat na nove zpravy,na kterych se pracuje :D a na tom,ze sem chodi spis mladsi neco bude...otazkou je,kolik tech mladsich opravdu mladsich je,viz. napriklad profil malejbraska :)
15. 04. 2014 v 20:56Off-line GuyYouKnow  (17/186/77)
Iboys má mobilní verzi což je lepší než Nakluky.cz
Nakluky.cz má poradnu a možnost dávání inzerátů anonymě iboys nemá...
takže je to vyrovnané...
Na iboys je to sranda když píšou úchylové nad 50... :D
15. 04. 2014 v 21:01Off-line Vlado2  (54/180/80)
Dovol, abych se vyjádřil za nás starší. Oba dva weby si nemají co vyčítat. Nejčastější zpráva je AHOJ. Druhá nejčastější je DÁME SEX. A třetí KOLIK DÁŠ (nebo KOLIK CHCEŠ ZA ...). Na obou webech dobrá polovina fotek nepatří majitelům profilů. A na obou webech se s většinou nedá rozumně komunikovat o ničem jiném, než o sexu. A to všechno platí bez ohledu na věk.
15. 04. 2014 v 21:12Off-line Andy1994  (22/173/82)
Vlado,dovolim se ti trochu oponovat...zrovna tady je spousta lidi,se kteryma si skvele popovidas i bez reci o sexu,webky nebo fotek pera :) na iboys jsem byl fakt kratce,takze se neodvazuju je hodnotit
15. 04. 2014 v 21:50Off-line jentakten  (21/186/83)
Na Iboys jsem byl déle, než-li zde. Co si budeme povídat, pro nováčka je Iboys rozhodně nepřehledný a zbytečně komplikovaný a co se týče komunity, je to pravděpodobně dost vyrovnané. I když musím souhlasit s Andym ohledně věkových skupin a s Vladem ve zbytku.
16. 04. 2014 v 11:43On-line fogacer  (48/172/62)
Já jsem na Ibku jen krátce a ač mi vadí různé doslova nechutné erotické návrhy, potkal jsem i pár velmi fajn kluků na pokec. jasně jsme si vymezili mantinely a funguje to. nakonec dost z nich je i tady. Ale jinak tady je zase kulturnější prostředí a až se to jednou víc vyprofiluje a domaká co se týká např. i mobilní verze tak to bude fajn. Jinak nejsem urážlivý a tak pokud někdo chce jen sex odkážu je na profil a mám klid. mimochodem jen tak mimo téma ač ne nepodobné, zjistil jsem, že je tam např. víc podobných kluků jako já (tím myslím s nějakým handicapem) a vesměs všichni jsou v pohodě.takže např. si vypomůžeme radou apod. Co je mi sympatické tady je to, že tu nevyskakují erotické profily a fajn poradna (kde mi vadí jen často opakující se témata) , design a fajn články až na vyjímky.
16. 04. 2014 v 19:00On-line poklad  (25/176/68)
A popravdě nechápu tu "složitost" iboysu... Iboys je jednodušší než nakluky, je dělanej "jak pro blbce"
16. 04. 2014 v 20:03Off-line Ahojki14  (18/174/54)
Ja som viac spokojný s iboys priznam sa pretože tam je aspon miny verzia pre mobily to je prve plus a píše mi tam viac ľudí ako tu tak to je druhé plus :D :) ano píšu mi tam starší ale mne to nevadi a je to pravda ze je tam malo 15 r chalanov tu je ich viac a tu su aj 13/14/15... R chalani a to je zas výhoda nakluky no len ťa mobilna verzia este a nakluky je lepšie ... A mne ty chalani co chcú pomenime fotky nevidia rad pomenim len nesmú mat viac než 39 rokov
18. 04. 2014 v 17:37Off-line syTOM  (18/-/60)
Je aspon dobře že tady je víc lidí normálních :)

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload