Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Ako prebieha taká gay svadba?

15. 04. 2014 v 20:43Off-line justpete  (16/186/64)
Ako vlastne prebieha taká gay svadba? Kto ide k oltáru, kto hádže kyticu?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
15. 04. 2014 v 20:48On-line numberfour  (19/187/-)
Na žádné jsem nebyl, ale myslím že tak, jak si jí uděláš a naplánuješ, může klidně proběhnout v tichosti, ale to by jsi nebyl gay, že?

Nezlob jsem na pravopis taky úplně "lamer", ale svatba je hezčí, a jestli se pletu tak at se propadnu.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 04. 2014 v 20:59Off-line justpete  (16/186/64)
15. 04. 2014 v 21:12Off-line Ligerisek  (28/172/70)
Zajmavý, svatební obřad sem si nikdy takhle do detailu nepředstavoval :-D ale zajmavá myšlenka, jestli ten menší, nebo mladší, nebo jak... :-D
15. 04. 2014 v 21:22On-line numberfour  (19/187/-)
Justpete: Slováci:D
15. 04. 2014 v 21:43Off-line Mychajlo90  (26/185/67)
Co já vím, tak uzavření registrovaného partnerství záleží na dohodě. Člověk může přijít na úřad, podepsat a odejít, ale může si zařídit i plnohodnotný obřad. Záleží čistě na preferencích. (doufám že nešířím bludy :))
16. 04. 2014 v 09:44Off-line ztracen  (33/180/70)
Ano je to přesně tak. Může to být bez svědků i hudby mezi 6 očima, nebo standartní obřad a záleží nak každém, jak si to zařídí. Já jsem nikdy na svatbě nechtěl neupravené, ožralé a hloupé lidi, tak jsme nikoho nepozvali a nemuseli jsme to riskovat :D
16. 04. 2014 v 11:26Off-line fogacer  (48/172/62)
No já měl onen obřad doma... hold nemohu cestovat a tak jsme pozvali jen dva kamarády jež nám vždy byli oporou a bez zbytečné pompy to hezky v klidu oslavili. Nemám rád velké svatby kde se nikdo nezná a víc jak polovina přijde jen proto, že se zadara nají a napije. A jinak ti z magistrátu byli moc příjemní a sami přijeli k nám domů. Jinak oslavu jsme ani neplánovali. Ono pozvat lidi není problém, ale pozvat ty pravé ano. Brali jsme to čistě prakticky, žili jsme spolu už dlouho a tak to bylo komornější ale i zábavné. jen můj partner se víc naběhal, protože já nemohl. ale bylo to milé. Není třeba mnoho lidí na "svatbě" stačí jen pár přátel jichž si vážíme a oni nás. Zažil jsem i velké svatby a pak rychlé a bouřlivé rozchody. Tak to nemusím. bereme se z lásky a ne proto abychom se předváděli. Ale každý at si to slaví jak je libo.
16. 04. 2014 v 14:02Off-line igy  (31/173/79)
Jak píší ostatní výše. Je to úřední akt, takže jde vše vyřídit během pár minut na úřadě nebo to může být jinde, i na radnici. (My to měli na staroměstské radnici.) Akorát tam nebude nikdo mít proslov nebo tak, jen tam bude ta úřednice, abyste podepsali papír, takže na proslov je nutné si někoho sehnat svého. (My měli společného dlouholetého kamaráda, který tam mluvil krásně asi patnáct minut a velmi osobně, takže fakt nelituju že nebyl žádný oficiální).
A pak se může pokračovat standartní hostinou - většina restaurací budou profesionálové, takže je vůbec gay svatba nerozhodí. A tradiční zvyky (rozbíjení talíře, společně jedění polévky či krájení dortu, házení kyticí...) jsou na vás, jestli budete dodržovat. My třeba všechny zrušili, protože takové komedie nemáme rádi.
18. 10. 2016 v 01:01Off-line ozvien  (66/-/-)
Myslíte, že se mám ještě vdát nebo oženit? Teprve teď mne to napadlo a určitě bych nebyl špatná partie protože a chalupu a chalupu mám a ne od táty. /Prodaná nevěsta/ Chtěl bych vysokého,štíhlého,mladého a může být chudý. Tak se hlaste, vyberu si toho nejkrásnějšího.
18. 10. 2016 v 15:30Off-line BussterX  (95/130/150)
Ozviene, můžu vám pak dělat družičku na svatbě? ponesu ti závoj a budu se přihlouple usmívat a pak se nacpu zadarmo svatebníma koláčkama :*
18. 10. 2016 v 21:05On-line Joza_vozejk  (17/175/75)
Žádná gay svatba nebude, protože homosexuální sňatky jsou naštěstí nelegální
18. 10. 2016 v 21:31Off-line ozvien  (66/-/-)
Buřtíku musím s tou svatbou počkat. Až budu mít víc let tak se určitě nějaký mladý superman přihlásí a bude čekat až..............
19. 10. 2016 v 21:17Off-line esthetique  (33/-/-)
Ja myslim, ze kouzlo spociva v tom, ze jak si to udelate, takovy to mate, ne?!?
Chinaski
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload