Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Domácí kino - pomůžete mi s výběrem?

20. 04. 2014 v 01:18Off-line Anonym
Ahoj, potřeboval bych poradit, chtěl bych si pořídit 3D kino, ale prý jdou HD 3D filmy spustit jen když si k 3D Bluray koupíte 3D Televizi.

A ted mám na mysli jestli by se vyplatilo k 3D Blurey koupit 3D projektor, nějaký do 16 000 Kč, máte s tím někdo zkušenosti?

Má někdo doma projektor na kterým si můžete dívat na 3D filmy, myslím kinovskou verzi 3D, né ty hovadiny s papírovýma modročervenými brýlemi, ale normální 3D, místnost na to mám, ale tak nějak tomu úplně nerozumím.

A rovnou i poradit, jestli se tu najde někdo zkušený, kdo ví jaký 3D Bluray s 3D projektorem jsou kvalitní a funkční.
20. 04. 2014 v 04:23Off-line syTOM  (25/-/-)
Lepší se je zeptat v obchodě..tam to ví nejlíp :)
20. 04. 2014 v 11:12Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
No nevím ale pokud nechceš používat brýle tak 3d projektor neexistuje. Jak už název napovídá tak je to projekce a tedy je to 2D. Televize která má 3D (tuším že aktivní se tomu říká) kde nemusíš mít brýle tak používá jenom to že promítá 2 obrazy za sebou. Tedy pokud chceš mít 3D požitek tak na takovou televizi musíš koukat z určité vzdálenosti jinak to nebude fungovat.
Osobně jsem proti 3D protože je to jen bublina pro slabší povahy aby rychle utratily peníze za kraviny které stejně pořádně nefungují.
Pokud chceš něco co je nejblíže 3D tak si počkej až se rozvine Oculus Rift. Jediná technologie která si na nic nehraje a je to opravdu nejlepší 3D požitek při kterém není člověku špatně, nebolí ho hlava a celkově to snáší bez problémů.
3D je v dnešní době něco jako HD DVD či jak se to jmenovalo to co mělo porazit blueray?
Naprosto zbytečná technologie kterou už skoro nikdo nezná. A takto dopadne i aktuální "3D". Proč myslíš že to poslendí roky ta cena jde tak dolů? potřebujou vyprodat všechen šunt co udělali protože zjistily že to prostě koupí jen lidé kteří se nechají ovlivnit reklamou.
Vím o čem mluvím, prakticky jsem zkoušel na vlastní kůži všechny dosavadní pokusy o 3D a zatím fakt 3D mohu nazvat jen Oculus i když to taky není zrovna dokonalé.

Takže rada, počkej, 3-5 let na opravdu 3D technologii.
20. 04. 2014 v 15:22Off-line Anonym
Mě ty brýle právěže nevadí,jen sem měl na mysli že u některých 3D projektorů se mohou dokoupit ty brýle s průhlednými sklíčky,jako jsou k dostání v kinech, a taky mi kamarád říkal,že je víc 3D formátů a u některých se používají ty papírové brýle,a u těch je problém už jen ten že jsou prej většinou určeny na hry,nebo na 3D hry na pc, a u kvalitních ty plastové,které jsou dobré na filmy.
Jen sem chtěl vědět jestli to někdo nezkoušel,nebo to nemá doma,jestli je to opravdu tak špatné jak tu píšete,každopádně projektor chci,taky záleží na kvalitně jasu,kontrastu, a další vybavení,co ty projektory mají,bluray se dá použít k 3d projektoru?
20. 04. 2014 v 15:25Off-line Anonym
A já to konrétně chci na filmy,né na hry.
20. 04. 2014 v 15:27Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
No ono technologii je více a asi ta nejlepší bez zkreslení obrazu jsou ty brýle z plastu bez barevných skel, ale zhruba 95% lidí chytá při koukání bolesti hlavy, nevolnost a bylo i pár bezvědomí a podobně.
CO se týče projektoru, no nevím v životě nebudeš mít tak perfektní barvy jako na tv/monitoru, já bych třeba nemohl mít nic co by nemělo aspoň adobe RGB 96%, projektor má zhruba kolem 50%. Nemluvě o tom že projektory žerou obrovské množství energie a hodně jí jde do tepla, jsou náchylné na trvalivost světelného zdroje a podobně. Projektory jsou stále jen věcí do kanceláře, né do domu pro denní použití.
Jinak je jedno na co to použiješ, stále je to stejný šunt, samozřejmě pokud si neseženeš projektor co mají v kinech :D:D:D ale na to si připrav zhruba 100x větší kapitál než jsi uváděl na začátku.
Oni jsou i kvalitativně lepší projektory ale ty stojí v řádu desítek tisíc a stále to nemá takovou kvalitu jako tv. Cenově a kvalitativně tě výjde lépe televize s uhlopříčkou přes 40 palců.
20. 04. 2014 v 15:32Off-line Anonym
Ano,vím že brýle zpusobují bolest hlavy,mě se to však zázrakem nikdy nestalo,at už sem byl v kině na cokoliv,tak já konkrétně si chci pořídit filmový projektor do těch 16 možná i do 20 000,kvalitní,dobrý jas,dobrý FPS,kontrast,zvuk a samozdřejně aby se dal sehnad i u nás v ČR,obecně HD Televize jsou kolikrát dražší,wtf ve Varyádě jsem viděl takovou 3D HD velkou Televizi,no ale za půl milionu. :D na projektor sice potřebuješ víc místa,ale zase má i výhody,kterou televize nemá,tak proto
20. 04. 2014 v 15:34Off-line Anonym
J Tak projektor přímo do kina stojí miliony,to já nehledám,zas nepotřebuju aby obraz byl veliký jak celá stodola,ale takové televize stojí i víc jak 40 000.
20. 04. 2014 v 15:35Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Ty já nevím zda vůbec víš o čem mluvíš.
Kvalitní televize s uhlopříčkou kolem 50-60 tě výjde lehce přes 20 000.
Kvalitní projektor na filmy neexistuje. O jasu a podobných věcech můžeš básnit jak chceš ale když postavíš tyto dvě technologie vedle sebe tak porjekttor bude vybledlý hobno na zdi, podání barev jak z mspaint.

Ať přemýšlím jak přemýšlím nevidím jediný klad projektoru vůči televizi, absolutně žádný.
20. 04. 2014 v 15:35Off-line Anonym
A teda pujdu rovnou k věci,jestli víš přesně jakou televizi na 3D dobrou a docela levnou do té ceny,jak se uvedl,tak sem hod link kde se dá koupit a jak vypadá.
20. 04. 2014 v 15:37Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Oke dej mi chvilku, zkusím vybrat nějakou, jsem spíše na monitory ale zkusím ti hodit to nejlepší co můžeš mít.
20. 04. 2014 v 15:41Off-line Anonym
Jinak tady ukážu jakej projektor sem si chtěl koupit.

http://www.alza.cz/…-d569114.htm
20. 04. 2014 v 15:45Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Takže tady máš televizi a jako plus jsou k ní i 2x aktivní brýle.

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?…

Jinak, co se týče spotřeby, díval ses na ten projektor vůbec? Ten jeden malej šmejd žere jak herní PC v zátěži:D:D:D.
Oproti tomu ta kvalitnější televize má 1/4 odběr.
20. 04. 2014 v 15:48Off-line Anonym
No jo,ale musí přece být nějaký projektor,kterej je dobrej,mi neříkej že žádnej neexistuje :DDDd
20. 04. 2014 v 15:49Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
V porovnáním s televizí? Ne neexistuje, existoval by kdybys měl možnost naprosté tmy v místnosti, a poradí na které by se promítalo by nepohlcovalo a neměnilo barvy.
Takže reálně, ne neexistuje pro normálního smrtelníka.
20. 04. 2014 v 15:51Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Tady nehrajou roli jenom parametry projekčního zařízení ale parametry místnosti, světla, odrazu, sensivity, pohlcování barev povrchu a podobně.
20. 04. 2014 v 15:52Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
Ani raz tu nepadla zmienka o repro sustave. Ked uz chces kvalitne domace kino, urcite zainvestuj aj do kvalitnej sustavy. Vela krat sa mi stalo, ze sa mi obchodnik poradil drahy a menej kvalitny produkt, urcite si popozeraj nejake recenzie na nete a potom si ten produkt najdi cez heureku a prijde ti az domov
20. 04. 2014 v 15:52Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Víz krásné porovnání černé barvy televize s adobe RGB minimálně 96% (ideál 112%) a projektoru. Kde na projektoru je to už spíše šedá než černá :D.
20. 04. 2014 v 15:55Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Otto.pokoj: No, on chce mít 3d obraz co nejlepší, né zvuk. Zvukově mu samozřejmě ta televize bude stačit pokud není audiofil.
Pokud chce trošku kvality tak ano souhlasím, kvalitní soustava je třeba ale to jsou zase výdaje v řádu kolem 5-10k, zdůrazňuju kvalitní.
20. 04. 2014 v 16:16Off-line Anonym
No mám luxusní garáž s elektrikou a když v ní zhasnu tak je v ní naprostá tma :D nevidíš na nic.Dyt projektor je dělaný na tmu :Dkdyž to televize ne
20. 04. 2014 v 16:18Off-line Anonym
Jde vůbec 3d bluray připojit k projektoru?:D
20. 04. 2014 v 19:13On-line weave  (36/177/94)
Anonym ty nechces poradit normalne, jinac to nedokazu pochopit. Tady ocididne zalec ti xkrat rekl PROJEKTOR-NE a ty furt o tom placas, furt furt dokola :-DDD
Protebe v tomhle neexistuje odpoved...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 04. 2014 v 21:42Off-line Anonym
Chtěl sem vědět kdo vlastní kvalitní projektor,radu jakej koupit.
Tak si jdi ten svuj dementní koment psát jinam.
20. 04. 2014 v 22:42Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
JirkaJAWA: Já jsem neřekl že neexistuje, jen že je to zhovadilost, jej to projekce tedy 2D.
20. 04. 2014 v 22:43Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Prakticky i aktuální technologie je jen jakože 3D, pokud to není display za displayem nebo display pro každé oko zvlášť.
20. 04. 2014 v 22:47On-line weave  (36/177/94)
Anonym dementni je tu asi nekdo jiny, kdyz nepochopis po x odpovedich ze 3D kvalitni projektor a pro domaci pouziti za par tisic neexistuje... To je demence... :-DDD
24. 04. 2014 v 21:13Off-line Anonym
Bud jseš fakt k***t,nebo si na něj jenom hraješ,ale jestli trpíš mentální retardací tak se ti omlouvám že ti to beru za zlé...

Porad nebo sem nepiš,nemůže to být zas tak těžké si to zapamatovat.
24. 04. 2014 v 22:06On-line weave  (36/177/94)
Retard nejsem, ale nnejvic me vytaci nekdo komu se jasne vysvetli ze to co chce neni na trhu a nejde to koupit za zminovanou cenu a on se furt dokola ptaj ak retard kde to koupit...:-D
01. 05. 2014 v 04:55Off-line Anonym
http://www.youtube.com/watch?…

http://www.youtube.com/watch?…



Něco takového jsem měl na mysli,ale to je asi na ty modročervené brýle....
01. 05. 2014 v 04:58Off-line Anonym
My máme útulnou nepoužitelnou garáž s elektrikou, a v ní je tma když sou zavřené vrata.
01. 05. 2014 v 05:01Off-line Anonym
Ale asi začínám pochybovat,že 3D projektor seženu.
01. 05. 2014 v 17:44Off-line Anonym
Jestli fakt neexistuje 3D Domácí projektor,tak aspon HD kvalitní projektor.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload