Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Proč jsou gayové tak negativní?

24. 04. 2014 v 17:52Off-line manicboyyy  (33/176/79)
Nevím proč, ale poslední dobou mám štěstí na kluky se špatnou náladou, negativním myšlením apod. Slyším, že se stejně nemá cenu snažit třeba v podnikání, že to stejně nejde, nebo že ho žádnej kluk stejně nebude chtít a že nemá nic cenu a tak. Místo toho aby ze sebou něco začli dělat a aby se snažili to změnit tak si jen stěžujou. Když tomu tak věří tak to tak bude. Máte s tím taky takovou zkušenost??? Mám rád kluky s pozitivním myšlením kteří neřikají že něco nejde že je nikdo nechce že nikoho nemají ale který umí jít dopředu. JE TO PŘECE JEJICH PROBLÉM NEBO NE????
24. 04. 2014 v 22:54Off-line IDK  (27/186/-)
Poslední dobou jsou všichni negativní :) Neřekl bych, že pouze gayové :)
Souhlasím - 32   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 04. 2014 v 22:59Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Proč je posloucháš? :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 04. 2014 v 22:59Off-line januar1  (38/185/79)
No ak nemas dobry napad na podnikanie tak sa ty to neoplati. Viem o com hovorim. ;)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 04. 2014 v 10:28Off-line Projekt  (48/177/74)
Ja se snazim byt furt pozitivni nebot myslenky tvori nasi realitu...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 04. 2014 v 11:38Off-line dadi  (37/187/105)
No,tak každý má svoje trápení, ale je pravda,že by si ho měl každý nechat pro sebe nebo jen pro svoje blízké a neotravovat s tím okolí. Svoje osobní problémy by si měl každý vyřešit sám soukromě, nebo třeba navštívit psychologa, který mnohdy pomůže víc, než nějaký kamarád ;-)

Pokud máš nějaký podnikatelský nápad, tak mně napiš, můžeme dát řeč :-)
25. 04. 2014 v 16:40Off-line Johnys  (27/184/69)
No pokud by to byla pravda, že gayove mají špatnou náladu častěji než ostatní, tak mě napadá hned několik věcí: Je nás méně, tudíž je těžší si najít partnera, natož takového, aby to bylo na dlouho a my byli oba šťastní, dále se často setkáváme s blbými narážkami, někteří jak vidím tak i s diskriminací, mnozí z nás přišli kvůli tomu kdo jsme o kamarády, někteří dokonce o rodinu, no a spousta dalších faktorů, které by třeba mohly mít vliv na to, proč už nemají elán do života. Ale já osobně si myslím, že je tu více nás, kteří se rádi bavíme a smějeme se, i když to je někdy pěkně na hovno :D
25. 04. 2014 v 17:47Off-line Darren  (27/170/66)
Jestli to není tím, že většina Čechů je negativní :) alespoń mi to tak přijde podle internetu...
25. 04. 2014 v 20:40Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Lovis ve spatnych vodach....
25. 04. 2014 v 22:38Off-line Bahutom  (35/173/60)
Kdo je negativní ? a proooooč ? k čemu jee to dobrý ? :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 04. 2014 v 23:51Off-line sunrise  (44/169/57)
Januar1: Dokonca aj ked ten dobry napad mas, tak ani vtedy nemas vyhrate - v skutocnosti vyhra ten, kto uz na puhu reklamnu kampan svojho produktu (aj keby bol horsi nez tvoj) moze minut 100x viac, nez je kompletny st**tovny kapital tvojho podnikania. Jednoducho - prevalcuju ta :D
Ale aj tak do toho treba ist a skusis im to nandat! Ak to spravia viaceri, mozno sa to predsalen podari.
26. 04. 2014 v 09:15Off-line ztracen  (40/183/83)
Já znám tolik "pozitivních " gayů, že se nedivím, že ti ostatní jsou nasraní :-D Ale máš recht, lidi si přestali užívat život a není to jen komunita, ale globálně. Ale je to škoda.
26. 04. 2014 v 12:29Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Tohle je obecná vlastnost obyvatel ČR, s orientací to nijak nesouvisí.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2014 v 21:32Off-line Veripax  (30/180/102)
A proč jsou všichni negativní, no přece proto, že je všechno na p... :D Dělám si srandu... Je třeba hledět budoucnosti vstříc a hlídat si cestu, aby člověk do něčeho nešláp :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 07. 2014 v 00:33Off-line manicboyyy  (33/176/79)
Mám rád kluky s pozitivním myšlením
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 07. 2014 v 18:05Off-line sid_6  (36/182/66)
Podle mě je tohle společná vlastnost napříč celou společností, že nikdo se nechce bavit s takto věčně otráveným člověkem podle kterýho nic nemá cenu a všechno je marný. Kdo by se s ním bavit začal, riskuje ztrátu vlastního životního elánu a přijetí kamarádova názoru na svět, což samozřejmě nikdo nechce. Jenže koho si teda má takovej negativní člověk nabalit, když optimisti se nechtěj nechat naočkovat jeho negativismem? Zbyde mu jedině si najít podobně naladěného člověka se kterým si bude notovat, jak je všechno na hovno a nakonec se vezmou za ruce a skočí spolu pod vlak nebo z okna. HAPPY END :)
29. 07. 2014 v 18:26Off-line Relostyt  (102/-/-)
Jakožto částečně napravený pesimista použiju jedno větu kterou mi sdělil mistr ve škole když jsem se učil a za tu větu si ho vážím.
Pesimista je vyléčený optimista.
A teď to zkusím říct vlastními slovy, co myslíš že je lepší pro člověka co se týče jeho psyché?
Optimista který je každou chvíli zklamaný a jen ho to ubíjí nebo pesimista který výsledek čeká a když se stane náhodou opak nebo něco dobrého tak ho to potěší více než optimistu?

Řeknu názorný příklad, poznal jsem super klučinu, miluju když si s ním mohu povídat, mám rád jak mluví a jako bonus je nádherný. Teď se podívám na sebe, nemám žádné pozitiva a třeba nechápu jak se mu můžu líbit. Samozřejmě bych moc chtěl aby nám to vyšlo ale zkušenosti, předvídavost a hlavně pesimismus mi říká že to nemám očekávat. Takže ať si to přeji jak chci nečekám že to výjde a když to nevýjde tak mohu říct že jsem to čekal a že je to jen další věc kterou jsem odhadl.
Samozřejmě hodně klukům tohle myšlení vadí ale myšlení člověka nezměníš né pokud mu nedáš důvod, způsob a možnost.
29. 07. 2014 v 19:08Off-line Martens  (45/193/88)
Protože je jednodušší si stěžovat než s tím něco udělat...ano, někdy je to těžké, ale když to vzdáš, tak toho nedosáhneš....
29. 07. 2014 v 19:40Off-line sid_6  (36/182/66)
Relostyt : Tak já musím přiznat, že patřím k tem pesimistům, bohužel. Tahle teorie mě teda samozřejmě už dávno napadla, ale podle mě je mylná nebo aspon u mě neplatí. Sice si říkám, že lepší nic nečekat, ale stejně ve skrytu duše doufám, že všechno dobře dopadne. Asi jsem moc naivní, takže má v podstatě pravdu Martens, že lepší nic neočekávat a na nic nečekat a sám se snažit, aby to dopadlo co nejlíp. Stěžovat si nebo donekonečna mluvit o plánech taky není řešení.
29. 07. 2014 v 20:13Off-line term800  (39/202/95)
Mno, ja asi budem jednym z mala ludi co su v kuse pozitivni :) :) :) a ano pricasto tu stretavam gayov co stale myslia negativne bohuzial, niekedy s nimi nevladzem... :)
07. 04. 2015 v 19:52Off-line sirEragon  (58/182/82)
No nevím. V poslední době tady čtu samé negativa. Jestli vy někteří nejste moc nároční. A přitom si kolikrát ani neuvedomujete že mate na dosah skvělého neli úžasného člověka. Jenom se rozhlednout. Schoďte z oči růžové brýle a hned ten svět bude vypadat jinač.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 04. 2015 v 20:14Off-line Tull  (27/172/50)
To je dobou, společností a počasím. A bude hůř.
07. 04. 2015 v 22:38Off-line cenobite  (39/183/68)
Já taky, nejsem, žádný velký optimista, ale stačí aby se na mě nějaká kluk usmál a vše je zase ok :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 04. 2015 v 09:36Off-line Michalel  (36/178/88)
Pozitivní myšlení mají většinou lidé, kteří mají od začátku život na lehkou obtížnost - mnoho známých na dobrých místech, a jsou otravní dotěrní extroverti, protože kecy dneska mají větší váhu, než práce, tak v obleku ostatním vnucují "produkty" a jsou za vodou...

My ostatní:
1) hledáme partnera. A nenajdeme, protože vždy raději skočí po sluníčkovém šmejdovi v obleku, co je za vodou, protože v nějaké pyramidě (partners, herbalife, amway) už má pod sebou dost otroků a koupil si balící skill z jejich seminářů.

2) hledáme práci nebo přivýdělek v případě studia. Kde to nebude za almužnu, nebude to příliš vysilující a nebudou to vést šmejdi zmínění výše ale normální lidi. Něco, co baví, kde něco hmatatelného vzniká.
Bohužel je k dispozici buď otročina za dobré peníze pod šmejdy, nebo fajn práce za almužnu.

3) studium - všechno se naučit, vydělat na skripta, dopravu a ubytování, ještě mít alespoň trochu času na případného partnera a po tom všem se alespoň trochu vyspat není žádná sranda.

4) podnikání - nemá cenu v bábiškostánu začínat. papírování, kontroly, neproplacené faktury, daně... šedá zóna, to je jiná, ale kdo má na to odvahu a necharakter?

A pak se divíte, že jsou lidi nešťastní. Toho se nezbavíte mávnutím kouzelného proutku nebo návštěvou psychologa. Ten vám dá prášky na vynucenou dobrou náladu, ale v háji budete stejně. To si radši vypěstujte trávu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 04. 2015 v 12:39Off-line cenobite  (39/183/68)
OK, jak tady čtu Michalův příspěvek, tak jsem asi velkej optimista :-D
11. 04. 2015 v 01:04Off-line Betonica  (39/191/93)
Ano, taky se mi zda, ze je na svete hodne cerne smyslejicich lidi. A vis proc? Protoze je to jednodussi. Je mnohem snazsi pricist svoje neuspechy na vrub nekoho jineho.

Viz Michalel. Ve ctyrech bodech napsal, jak je vsecko spatne a marne. A ja zasadne nesouhlasim. Nenosim obleky, nevnucuju nikomu produkty zamestnavatele. Skolu jsem behem prace jednou nedodelal a ted delam znovu, i kdyz se mi casto nechce a radsi bych spal nebo paril....

Dobra mysl sama o sobe generuje dobre myslenky. A dobre myslenky generuji dobre ciny. A ty pak generuji dobre vysledky a lidi okolo. A neuspech neni prohra, ale lekce. Stejne jako kdyz jsme se ucili psat nebo pocitat. Kolikrat jsi maloval kolecko, nez jsi napsal A? Tak uplne stejne tolikrat je potreba neuspet ve skole nebo v praci nebo v kdecem jinem. A nakonec, uspech se dostavi.

Ja nevim, jak to delam ja a moji pratele. Taky resime starosti. Mame nervy v praci, ve skole a stve nas hodne veci. A presto ale rano nevstavam otravenej. Je to vsecko o pristupu, k sobe, k praci, k lidem. K hodnotam.

P.S. Doma me mama vzdycky rikala, ze nezna slovo "nejde". A kdyz mi neco neslo, tak mi rekla, ze jsem se malo snazil. A vis co? Mela svatou pravdu!

Takze za sebe ti moc preju, aby ti "nejde" nekrizilo plany. Drzim pesti!
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 04. 2015 v 08:32Off-line sirEragon  (58/182/82)
Johnys (18/184/69) - ,,Je nás méně, tudíž je těžší si najít partnera, natož takového, aby to bylo na dlouho a my byli oba šťastní´´. Ano je to těžké souhlasím, ale pokud tato menšina pořád menšina oproti heterákům nesleví na svých požádavcích a nepřestane chtít svého prince tak se tady navzajem vy gajové začnete nalézat. Já už tady nějakej pátek brouzdám a vídím kdo ma jaké požadavky. Nikdo nehodlá slevit. Nadarmo se neříká ,, Nejsme tak bohatí abychom si kupovali levné věci´´. Ano vy tady všichni chcete jenom luxusní zboží ale idealní partner neexistuje. Sundejte už konečně ty růžové brýle a uvidíte kolem sebe spoustu duševně krásnych lidí, odhodlaných se sebou něco udělat. Každý strůjcem svého štěstí. A teď mě klidně ukamenujte je mu to u ...
11. 04. 2015 v 10:44Off-line onlip  (61/180/84)
Betonica: Tobě i matce dávám zapravdu.
K tomu řada žitých drobností. Často jezdím žlutým vlakem, tam nejsou klasičtí štípači jízdenek, spíš vlakoví stewardi. Vždycky si přeju, aby tím mým byl kluk. Přišel, bytost, kterou je hodno namalovat, zhudebnit, vytesat do kararského mramoru. Velké hnědé oči. Vlídné chování. Víc nemusím říkat. Je to 14 dní a stále z něj mám radost. Vnímal, že ho vnímám. Pokaždé, když přišel do kupé nebo když šel kolem, jsme se očima setkali. Lze se zlobit na život?
11. 04. 2015 v 11:54Off-line ozvien  (73/-/-)
Celý problém je v tom, že očekáváme, že ostatní budou řešit naše touhy zatímco my sami jsme příčinou svého trápení. Pořád je to o nesplněných přáních.
11. 04. 2015 v 11:56Off-line esthetique  (41/-/-)
Nepřijde mi, že jsou gayové negativní, ale možná podle sebe soudím ostatní. je fakt, že negativní lidi systematicky vylučuju ze svýho života. můj život se tím stává lepším a oni si snad uvědomí, že se sebou musí něco dělat....
je fakt, že mám třeba kámoše, skoro bych to nazval otevřeným vztahem, kterej není schopnej se k čemukoliv dokopat, udělat změnu ve svým životě, ale není negativní, jen neschopnej až línej, řekl bych. tak ho prozatím nechávám žít....
11. 04. 2015 v 11:59Off-line esthetique  (41/-/-)
Áááh, už jsem to pochopil, to bude těch víc jak 10let strávených v Irsku. tam jsou všichn pozitivní, o něco usilujou, maj svůj cíl a jdou si za ním. a neustále zlepšujou svůj život pokud jde o příjem, bydlení, kariéru, vztahy. prostě nejsou jako politici, MAKAJÍ. jako Babiš, ha ha ha
něco to bude mít s onou blbou českou náladou, doporučuju všem VYCESTOVAT!!!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 04. 2015 v 12:05Off-line esthetique  (41/-/-)
SirEragon: naprostý souhlas. a bohužel většina tady na to LUXUSNÍ zboží nemá = sami nejsou luxusní.
11. 04. 2015 v 12:16Off-line Martens  (45/193/88)
Esthetique - souhlas...možná na to časem přijdou, otázkou je, jestli už pak pro ně nebude pozdě...
16. 06. 2016 v 19:34Off-line Nick21  (22/178/56)
Jáj tady ty komenty... no já jsem strašně optimistický ale někteří lidé nadávají a protiví se jim má pozitivní nálada:D:D:D
16. 06. 2016 v 19:45Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Při návštěvě zubaře jsem musel absolvovat rentgen a sestra tam měla napsáno: čím více poznávám lidi, tím raději mám svého psa.
Hnusně sobecké, ale v poslední době opravdu přestávám mít lidi rád.

PS: trochu jsem se k tomu dopracoval svojí upřímností a z přetvařujících se lidí je mně na blití
16. 06. 2016 v 19:48Off-line JenHalucinace  (103/230/-)
Protože jsou G- a mají složitější buněčnou stěnu.
16. 06. 2016 v 19:59Off-line Nick21  (22/178/56)
JanHalucinace:Líp bych to nepopsal. Ale já tipoval že mají víc než dva chomozomi, třeby dvě x... :D:D
17. 06. 2016 v 04:26Off-line Mio6602  (103/-/-)
Dovolil bych si to shrnout lakonickou poznámkou:
Optimista je jen špatně informovaný pesimista.
:D
17. 06. 2016 v 04:30Off-line Mio6602  (103/-/-)
Jinak si myslím, že optimistů je habaděj. Alespoň vycházíme-li z následujícího:
1) Optimista se učí anglicky
2) Pesimista se učí rusky
3) Realista se učí střílet
17. 06. 2016 v 11:15Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
Vytocenci su proste k***ti, to neni negativizmus, ale primitivita.
17. 06. 2016 v 16:11Off-line Johnny16  (26/186/80)
Tyhle otazky typu "Proc jsou gayove .....?" nejsou vetsinou vubec o orientaci, ale o lidech obecně. Spoustu z nas jsou optimisti, jini zase pesimisti. Ja jsem třeba vcelku pozitivní člověk! :D :)
18. 06. 2016 v 12:35Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Kdo pracuje s lidmi nemůže být optimista. Tím se vracím ke Z.m.r.dovi, protože ta sestřička ví, o čem mluví. Lidi jsou infekce. :-D :-P Stejně tak má pravdu Mio o tom, že optimista je optimistou jen proto, protože není dostatečně informován (zkušený životem).
18. 06. 2016 v 13:22Off-line BussterX  (103/130/150)
Optimista řekne, že je flaška z poloviny plná, pesimista řekne, že je z poloviny prázdná, oba mají pravdu, ale pesimista víc zk***í náladu než optimista, proto preferuji optimisty... sám jsem ovšem cynik, takže řeknu že je sice flaška do půlky plná, ale že má oslintaný hrdlo a uvnitř plave bacil kapavky :P
20. 06. 2016 v 10:49Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
Pravda je len jedna a ostatne loz. dve pravdy neexistuju.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload