Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Včera poprvé, ale nastal problém

26. 04. 2014 v 09:48Off-line Anonym
Včera jsme se s přítelem dohodli, že to poprvé vyzkoušíme (teda já to dělal poprvé). Leželi jsme na posteli, líbali se a pak jsme se dostali k vzájemnému honění a tam nastal problém... Honil mi ho a mě pak po chvíli přestal stát.... Cítil jsem se trapně.... Zkoušel mi ho postavit, pak jsem to zkusil i já sám, ale prostě to nešlo. Mohlo to být způsobeno stresem? Nebo tím, že jsme na to šli moc rychle?
Nejvíce se bojím toho, že už se mnou nebude chtít nic mít.... Dokonce jsem začal přemýšlet o tom, že jsem heterák, ale s holkou mi to nešlo vůbec.. Děkuji za odpovědi a rady :)
26. 04. 2014 v 10:14Off-line igni  (36/192/130)
To bylo asi stresem, vubec bych to neresil. Proste na to dete v klidu, a zadnej spech. hlavne se musis citit u toho dobre ;) a klidne rekni p***eli, co te drazdi nejvic.
26. 04. 2014 v 11:30Off-line onlip  (60/180/84)
Souhlasím s igni. Když jsem s klukem, je na mě, aby vše proběhlo dobře, ne na něm. K tomu patří i jeho zklidnění - a pak vydráždění. Pokud by se nedařilo, považoval bych to za svou chybu.
26. 04. 2014 v 12:25Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Souhlas s ostatními, tady není co řešit, je to normální. Někteří přijdou, hned se jim postaví, hned ho tam šoupnou, vrz sem, vrz tam, hotovo a odchod. Běžnější je ale si na kluka, kterýho mám fakt rád, chvíli zvykat, poznat se vzájemně, vyzkoušet, co má ten druhý rád a tak. A to chvíli trvá. Takže no stress, hrajte si a zkoušejte, co se vám líbí, po čase tyhle "problémy" zmizí ;-)
26. 04. 2014 v 12:38Off-line harpli  (39/175/75)
Ty a tvé p**o máte o tom druhým jiný představy, když to nepůjde ani poněkolikáté, tak můžeš jemu dělat dobře a být dobrý přátelé.
26. 04. 2014 v 13:44Off-line Samael  (32/180/72)
Harpli: Ty jsi trotl ....
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload