Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je kamarát gay?

30. 04. 2014 v 20:36Off-line snimfi  (27/180/69)
Nazdar, mal by som otazku... Kamarat sa mi celkom aj páči, a myslím si, že aj ja jemu. Posledný týždeň sme si začali písať trochu viacej a trz uz si piseme o tom ako jeden druheho vzrusujeme, ale dakedy si myslim ze to mysli zo srandy , a bojim sa ze si aj on myslí ze to ja myslim zo srandy :D aby som vam to priblizil tak chat:
on - nechaj ma najskor vyhonit :D
ja- urcite na mne ze ?
on - jak vies? citas myslienky! :D :3
ja - ale najradsej by si ma poriadne pretiahol ze?
on - no jak vies?
ja - vsak citam myslienky nie? Dobre som precital aj teraz? :3
on - nie :3
a potom mi napisal este ze som zajacik :D a ja ze preco? a on ze lebo si zlaty :D ale stale si myslim ze dakedy sranduje o par dni idem k nemu tak sme kecali aj o tom co budeme robit, budeme hrat psp, wi, kedze ma velky dom... a ja ze postel mas on ze a 4x4m a ja ze co budeme nieco na nej robit? a on ze vsetko :D
tak dakujem za rady a poprípade co mam robit ked budem u neho ci nieco skusit alebo tak :)
30. 04. 2014 v 20:51Off-line snimfi  (27/180/69)
Aj tak diki za radu:( :)
30. 04. 2014 v 22:27Off-line onlip  (60/180/84)
No, myslím, že takhle by se hetero nechoval. A že jsem v té nevyhraněné zóně plul dost dlouho.
30. 04. 2014 v 22:32Off-line chuckym3  (41/174/75)
Možná láhvinka něčeho na uvolnění , pokud by byla možnost by tomu pomohla rozluštit záhadu hlavolamu. K tomu nějaký ten film na zpestření situace a pak by se uvidělo.

netlač ale na pilu, ještě mladí , plní hormonů ;o)
30. 04. 2014 v 22:45Off-line snimfi  (27/180/69)
Diki za rady ;)
01. 05. 2014 v 00:20Off-line manicboyyy  (33/176/79)
Nejde o to jestli je hetero nebo ne. můje nazor je ze to s tebou fakt chce zkusit. klidne neco popjite to je vždycky lepsi. určo do toho jdi a ničeho se neboj pokračuj v té konverzaci a až budete spolu a neco vypijete, kouknete spol na pecko a pak to půjde samo. mluvim ze sve zkusenosti
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload