Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

V čem je chyba?

06. 05. 2014 v 21:34Off-line Renecek  (19/190/85)
Čuste lidi chtěl bych se vás zeptat v čem je chyba? Chtěl bych si najít přítele někoho kdo by mě objal dal mi pusu :D atd... Už si nevím rady já vím, že mi je teprve 16 ale i tak si připadám zoufale, ještě nikdy jsem kluka neměl začal jsem si ho hledat až před rokem. Furt jsem se snažil a nic, kamarád mi říkal že si nemám nikoho hledat že to přijde samo, ale bohužel nic se nestalo. A nemyslete si, že si dělám vysoké nároky nebo že se chovám jako d***l já si nechci věřit ale jsem inteligenti a jsem dobrý člověk a nesoudím jen podle sebe ale i podle rodiny a kamarádu. S plno kluky jsem se seznámil je sice pravda že byly i hetero ale i tak a vztah nemám. Zajímalo by mě proč? A prosím vás nepiště do komentu že jsem ještě mladý nebo že jsem nezkušený puberťák to si nechte pro někoho jiného. Děkuji za odpovědi.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
06. 05. 2014 v 21:45Off-line CORTEX1  (26/175/72)
Zivot je spina mizerna a mas smolu nemozu mat vsetci stastie staci?
06. 05. 2014 v 22:17Off-line musclehulibrk  (24/180/80)
Jestli máš malý p**o, tak je každá rada drahá.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
06. 05. 2014 v 22:40Off-line Duny  (31/179/86)
Jestli ty moc netlačíš na pilu ... :)
06. 05. 2014 v 22:56Off-line ThomPrag  (38/180/76)
Mě by odradil už písemný projev. Jinak je to věk, kdy většina kluků teprve začíná, takže v klidu.
06. 05. 2014 v 23:04On-line Bahutom  (27/173/60)
Je spousta lidí co ve Tvým věku už někoho mají ... stejně tak je spousta lidí co ani ve 20 ti letech nikoho nemají a nemůžou ho najít :) Je to jen a jen v Tobě :). Když někdo píše chce to čas, tak má svým způsobem pravdu. Tím že počkáš nic nezkazíš jen budeš vědět více o sobě a o tom po čem opravdu toužíš :) Ale neměl bys zapomínat na jednu důležitou věc. Pokud neumíš žít sám se sebou tak mám za to že ani ve vztahu to nebude nic moc dobrýho :) hodně štěstí přeji :)
06. 05. 2014 v 23:18Off-line pawelll  (37/175/70)
Ja mam ten sami problem a už mneto pomalu niči ,nechci čekat se založenima rukama nehodlam ale vymetat buzince.
07. 05. 2014 v 13:45Off-line Renecek  (19/190/85)
Hej fakt malé pero nemám, napsal jsem tu, protože chci radu, na pilu určitě netlačím, odpověděl jsem na vaše odpovědi ne, jako mě už to sere, protože spousta gay kluků co znám tak mají přítele. Jako neberu to zas tak vážně, že bych byl zoufalý to zas ne jsou důležitější věci na světě, ale vadí mi to, že se nemůžu k někomu přitulit. :D
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload