Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Šikanoval jsem ho a teď bych ho chtěl

11. 05. 2014 v 14:33Off-line Anonym
Moje mamka má kamarádku a ta kamarádka má syna a on je gay. (říkejme mu Martin) Chodím s nim na stejnou školu, kde se to o něm ví. Moji dva kámošové ho za to nesnášejí a neustálo ho šikanují, já abych netrhal partu tak jsem vždy šikanoval s nimi (ale spíš jsem u toho byl, sám jsem jen slovně měl narážky a tak). Martin doma nic neřekl, protože...no já vlastně nevím proč, ale kdyby jo věděl bych to, protože se naše mámy hodně kamarádí (a když jeho máma jde k nám někdy jde i on, protože se baví se ségrou)
No a teď k problému...prostě postupně jsem si začal uvědomovat, že se mi Martin líbí :( možná jsem se i zamiloval, těžko říct :(

A nedávno ho můj kamarád strčil a on spadl rukou na střep a zrnil jsem. Přišlo mi to už moc a kámošovi jsem vynadal, on pak i s tím druhým kámošem zdrhli.
Já tam zůstal a řekl Martinovi, že mě to mrzí a že jsem nechtěl aby to zašlo tak daleko. Martin mi řekl, ať to nechám být a že jde na bus a pojede domů. Jenže mě ho bylo líto a cítil jsem vinu tak jsem řekl, zda si to nechce u mě doma umýt (já nedojíždím) a on že ne a já mu řekl že u nás už byl a že je doma moje mamka tak se nemusí bát...no tak šel.

Mojí mamce jsme řekli, že omylem spadnul a on si to umyl a dali jsme mu dezimfekci atd. Pak byl chvilku u nás a povídal si se mnou....docela tak nějak mile....tím to ve mě prohloubilo teorii že jsem do Martina asi fakt zamilován...no pak si pro něj přijela jeho mamka (bus mu už nejel bydlí na vesnici kam jezdí tak 3 busy denně :D)

Tohle se stalo ve čtvrtek...v pátek jsem s ním trochu mluvil (jen se ho ptal jestli je ok atd.)
Pak už byl víkend...problém je že na něj stále myslím :(

Myslíte, že bych u něj měl šanci nebo mě 100% nenávidí?
11. 05. 2014 v 14:41Off-line Matthewko  (27/182/85)
No vidíš , nemal si sa pridávať k šikane , vieš , aké to pre neho bolo hrozné , ani si nevieš predstaviť ako ho to musí trápiť , ničíte mu každý jeden deň živote , no ale možno by ťa chcel , skus mu to jemne naznačiť keď budete osamote a skús ho aj častejšie brániť a naprav čo si po....l:)
Souhlasím - 20   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 05. 2014 v 14:59Off-line Relostyt  (102/-/-)
Bude to znít hodně d***lně ale nenávist je jistý způsob lásky.
Osobně si myslím že že oba šanci máte jen se trošku musíš snažit a změnit se a nebýt takovej s prominutím z**d kterej se vylejvá komplexy na slabších a je nejsilnější jen když je v partě dalších blbečků.
Začni být normální, začni uvažovat mozkem a snaž se s ním mluvit, řekni mu jak to s tebou je a tak. Tím ho dostaneš do šoku a přinutíš přemýšlet.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 05. 2014 v 15:24Off-line AnonymKralik  (28/189/132)
Četl jsem část, celé to číst raději ani nechci, ale přeju Ti, aby si taky trošku trpěl.. Protože za tohle. Já doufám, že Tě nenávidí, jelikož na to má právo. Uvědom si, jak si se k němu choval i s ostatními.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 05. 2014 v 15:28Off-line Kaeltin  (28/183/96)
Z vlastnej skúsenosti viem že nenávisť je asi ten najsilnejší pocit ... ale tak možno uňho to je iné :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 05. 2014 v 15:30On-line klucinek  (33/176/75)
Halt si pozérskek kokůtek, kterej pro svou pověst zaprodá i svou matku...tak se s tim vyrovnej...
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 05. 2014 v 15:31Off-line Pajann  (25/186/70)
Napiš pak další díl :D, jinak přeju vám to :)
11. 05. 2014 v 16:16Off-line term800  (39/202/95)
Posnaz se, vyjde ti to. Ale jestli on se taky do tobe bouchne to netusim..ale aspon bud pro nej oporou...bud s nim kamarad ...on to oceni po case. Jen se toho nevzdavat fakt.
11. 05. 2014 v 16:21Off-line term800  (39/202/95)
Jeste neco, zajdi k nemu domu na navstevu na celej den. Uvidis jak ho mile prekvapis...sice trochu zloby kvuli sikane bude mit na tobe ale hlavne udelas fakt prvni dobrej krok k moznymu vztahu.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 05. 2014 v 16:43Off-line Kex  (26/175/65)
První jsem to tu komentoval dosti vulgárně vůči tobě a pak to raději smazal, ale jak tak vidím tak ti to ostatní řeknou i za mě :) Přeju ti, ať tě nenávidí jak jen to bude možné, když máš zapotřebí být taková sv*ně :) A to, že ti to došlo tak pozdě .. Nebýt toho tak určitě dál pokračuješ aq nedošlo by ti jaká jsi sv*ně !
11. 05. 2014 v 16:50Off-line Martens  (45/193/88)
Mno....pěkné..... máš nejvyšší čas to napravit, pokud to ještě vůbec půjde... a jestli Ti odpustí, tak je borec....
11. 05. 2014 v 16:56Off-line igni  (36/192/130)
Sanci mozna i mas, nikdy nevis, proste to zkus a uvidis, prinejhorsim te odmitne ;)
11. 05. 2014 v 17:03Off-line johnj  (40/186/82)
Láska a nenávist je ten samý cit. Jsi příklad poměrně častého jevu, kdy se zjistí, že agresoři šikanující gaye mají se sexuální orientací sami nějaký problém.
Pokud ti to s ním nevyjde jako s partnerem, buď mu alespoň (bude-li to možné) velmi blízkým kamarádem. A nedovol, aby byl ještě šikanován a ani už nikoho nešikanuj nebo se na šikaně nijak nepodílej. Je to ubohé a nízké.
11. 05. 2014 v 17:14Off-line AEE707  (28/172/55)
Je mi ľúto toho chalana, čo všetko si už musel vytrpieť a zniesť. A kedže vám to nevracia ani doma nehovorí tak to zrejme všetok ten hnev v sebe dusí..... No ak ho naozaj lúbiš tak by si sa mal pokúsiť o druhú šancu :)
11. 05. 2014 v 17:37Off-line Johnys  (27/184/69)
Bav se s ním, pomáhej mu, zastávej se ho a třeba po čase si tě oblíbí. Lidé umí odpouštět. On si jen musí zvyknout na to, že už nejsi nepřítel, ale přítel, a to možná chvíli potrvá. Rozhodně není vhodné z ničeho nic říct: "Promiň že jsem ti ubližoval, budeme spolu chodit?" Toho si musíš být vědom, že to chvíli potrvá. Čas je lék na všechno :D
11. 05. 2014 v 17:47Off-line kamarati14  (30/-/-)
Podľa môjho názoru máš šancu, pretože keby nie, tak sa nejde k Vám umyť :)
11. 05. 2014 v 17:50Off-line Matthewko  (27/182/85)
Hej si mu sympatický , tak to skús, a nabudúce nebud p*****c:)
11. 05. 2014 v 17:55Off-line kamarati14  (30/-/-)
Tak tak :)
11. 05. 2014 v 18:00Off-line chuckym3  (41/174/75)
Co na to říci. Spousta lidí tě tady za to ihned odsoudí, ale již neberou v potaz, že ty jsi si uvědomil, že jsi se choval tak jak jsi se choval. Lidé se mění, někteří k pozitivním vlastnostem, někteří opačně. Své chyby nikdy člověk nenapraví i kdyby chtěl, ale i tak se dá s tím něco udělat , pokud opravdu chceš. Z tvého pohledu tě to teď mrzí, z jeho pohledu to mrzí stále. Je ale teď pouze a jen na Vás dvou, jak se k tomu všemu postavíte. Ty jsi udělal krok správným směrem, ale nesmíš zůstat stát na tom jednom bodě , pracuj na sobě tak, aby jsi byl co nejvíce nápomocný slabším. K čemu ti doteď bylo, že jsi v partě, která jímá nechutné množství idiocie, co jsi z toho měl ? Kamarády, kteří jsou povrchní, nebo tam byl někdo u koho by jsi mohl prohlásit, že je to přítel (nemyšleno z pohledu vztahu) ? To si nemyslím. Opravdových přátel je málo a málo kdy se také najdou v nějaké partě. Snaž se ho podpořit po psychické stránce, protože pro něj je tohle období sakra těžké. Když nemá oporu , stane se samotářem a začne se stranit časem svému okolí. z hodného kluka se stane osamocený tvor, nevěřící nikomu . To jestli on ti odpustí je pouze a jen na něm, odpustit se nemusí, ale dá se na to časem i "zapomenout". Otázkou lásky to ale nebude , alespoň né pro teď , né pro nějaký čas. Mohou se z Vás stát kamarádi, přátelé , kde jeden pro druhého budete oporou, ale to ukáže jen a jen čas.
11. 05. 2014 v 22:22Off-line Likaini  (25/-/-)
Další situace jako z nějakého filmu :D Jsou dvě možnosti - buď tě bude nesnášet (což si podle toho, co píšeš, nemyslím), nebo to nakonec bude lepší. Počítej s tím, že to ale nejspíš bude trvat, proto nic neuspěchej... a taky domluv tvým kamarádům, ať toho nechají ;) Napiš po nějaké době, jak to dopadlo :)
11. 05. 2014 v 22:25On-line januar1  (38/185/79)
No tak v prvom rade ho budes musiet zacat viacej chranit v skole a hlavne pred svojimi ako ze kamaratmi. Dalsia vec zacni sa s nim viac bavit ropzpravat. Sem tam ho pozvy k vam alebo niekam von alebo chod k nemu domov. Samozrejme ze to vsetko bude chciet cas a cas. Trpezlivost ruze prinasa a v tomto pripade urcite. Takze bud mu oporou a najlepsim kamarátom a casom sa to mozno prenesie aj na vztah kde budete obidvaja mozno stastni.
11. 05. 2014 v 23:32Off-line fantomas_555  (27/178/68)
Tak toto trosku neviem pochopit .... co si len teraz prisiel na to ze si gay ?? ked ano tak sa mu ospravedln a porozpravaj sa s nim ... a ak si bol cely cas gay myslim to tak ze si to vedel o sebe a sikanoval ho tak si proste i***t a nemam slov ..
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 03. 2015 v 17:59Off-line BennyD  (26/-/-)
Doufám, že ten kluk dostane rozum, a nepůjde do vztahu s takovým i***tem jako ty.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 03. 2015 v 18:48Off-line manicboyyy  (33/176/79)
Je to fakt horzný číst, jak někomu ubližují. Ještě že jsem u toho nebyl...Nesnáším, když někdo někomu ubližuje! Měl by si to mu to nějak postupně vrátit a odčinit to. Rozhodně u něj šanci máš. Bude si toho naopak více vážit, když se k němu začneš chovat pěkně. Snaž se s ním co nejvíc u vás scházet a nebál bych se mu omluvit. Říct mu že tě mrzí, že ses tak choval a že už se to nestane. Myslím si, že u něj máš šanci velkou, jinak by s tebou nešel už předtím. Co takhle mu navrhnout, že by jste jeli třeba někam na výlet? tam by jste měli na sebe klid.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload