Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vztah vs práce

12. 05. 2014 v 13:53Off-line Anonym
Zdravím, jen by mě zajímalo, jestli má někdo podobné zkušenosti.
S přítelem máme v práci v zahraničí, ale já dostal lepší nabídku. Víceméně to co si vydělám za 8-9 měsíců bych si vydělal za měsíc a cestoval po celém Světě na náklady zaměstnavatele. Jenže pro přítele místo neseženu a už teď znám jeho reakci, když bych mu sdělil,že se následujících pár měsíců neuvidíme... Na jedné straně první kluk,kterého opravdu miluji na straně druhé moje kariéra, kde se vyskytla šance,která už nikdy přijít nemusí.
12. 05. 2014 v 14:30Off-line igy  (38/173/81)
Málo informací. Třeba kolik ti je, kolik příteli, v jakém oboru dělá, jak jste spolu dlouho... Okamžitě mě napadlo nechat přítele bez práce a vozit ho s sebou (a živit), ale je hodně faktorů, při kterých to je špatný nápad.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 05. 2014 v 14:42Off-line Jack072  (28/184/70)
Já teda upřednostňuju kariéru a práci, ta mě zatím nezklamala, takže to mam takhle. Promluvte si o tom a uvidíte jak se vám to bude hodit, nebo naopak. Důležitý je o věcech mluvit a myslím, že rozumný řešení se dá najít d**ky.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 05. 2014 v 15:04Off-line chuckym3  (41/174/75)
Těžké rozhodnutí, byť jak vidno dosti zásadní v životě. Je jen a jen na tobě, zda-li se chceš ubírat kariérou a "možná" ztratit životní lásku a nebo se vykašleš na peníze a postavení v životě a budeš milován a milovat. Ztráta partnera, životní lásky bolí více, jak ztráta práce, nebo v tomto případě pouze a jen nabídky , která se v očích ostatních neodmítá. Práci najdeš vždy, pokud opravdu chceš, životní lásku, pochopení , toleranci a vztah nikoliv. Až budeš mít opravdu čistou hlavu, zamysli se co opravdu v životě chceš. Kariéra není vše. Peníze tě neobejmou, když budeš smutný, peníze tě nepřikrejí v noci, když se ve spánku odkopeš, peníze tě nepohladí ráno a neřeknou ti dobré ráno miláčku. Peníze tě nebudou táhnout domů s tím, že se budeš těšit že uvidíš svou láku. Peníze budou ležet na tvém účtu, nikoliv ve tvé posteli. Co chceš, být bohatý a slavný a na duši osamocen a nebo být s nadsázkou chudý , ale v srdci potěšení, že v životě na to nejsi sám ?

http://www.youtube.com/watch?…

http://img24.eu/images/39.jpg
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 05. 2014 v 15:43Off-line colombo  (103/192/90)
Nikdo tady nezná tebe, nikdo tady nezná tvého přítele, nikdo tady nezná vaší konkrétní celkovou situaci. Spolehni se na svůj rozum a nečekej "zaručené" rady od nikoho.
12. 05. 2014 v 17:16Off-line Anonym
Colombo:
Vůbec mi nejde o rady, ptal jsem se spíše na podobné zkušenosti. :)
Igy:
Mně je 23,příteli 20. On pracuje v cestovním ruchu, já ve stavebnictví.
12. 05. 2014 v 18:08Off-line igy  (38/173/81)
Tak v tom případě se to myslím hodí - když je obecně mladý a mladší než ty, tak nebude mít tak špatný pocit, že bude nějaký čas živen. A cestování po světě mu určitě v budoucí kariéře v cestovním ruchu pomůže. ;)
12. 05. 2014 v 19:10Off-line Raffael22  (28/183/65)
Chuckym3: strašně krásně si to napsal, plně s tebou souhlasím, jde vidět, že máš srdce na pravém místě :)
13. 05. 2014 v 03:21Off-line chuckym3  (41/174/75)
Uzvane : protože teď to tak vidím právě s tím odstupem času, když jsem byl v jejich věku , honil jsem se za stejným nesmyslem zvaným kariéra. Jsem sám, pro práci nemám čas na druhé a to radostné dovádění v mládí je nenávratně v p***li.
13. 05. 2014 v 08:02On-line Martens  (45/193/88)
Chuckym3 - to je napsaný úplně geniálně..... snad bych dodal, že bych to řešil společně s přítelem, dejte si dobrou večeři, proberte to ze všech stran, uvidíš, k čemu dojdete.... samozřejmě konečné rozhodnutí je na Tobě. Držím pěsti, aby to dopadlo dobře.
14. 05. 2014 v 02:04Off-line manicboyyy  (33/176/79)
Rozhodně bych tu práci vzal, taks e prostě nějakou dobu neuvidíte, váš vztah to jedině může utužit, když Tě bude ten kluk mít fakt rád
14. 05. 2014 v 12:11Off-line AnonymKralik  (28/189/132)
Nečetl jsem všechny příspěvky, tak nevím, zda to tu je, ale já si myslím, že pokud máš dobrou nabídku, je hloupost, když jí nepřijmeš. Vezmi si, že pokud máš přítele, jasně, dá Ti (Vám) to nějakou tu "lásku", radost, tohle, tamto.. Ale když nebudeš mít práci, tak je to vše k ničemu.. Ale když máš práci, tak přežiješ v pořádku..
14. 05. 2014 v 15:12Off-line chuckym3  (41/174/75)
AnonymKralik : a v důchodu si mohou pak vyprávět na lavičce, co dělali , když se neviděli že, doplnění času mezi obětím, které proběhne 3x , 4x do roka.

Jak vidno, dnešní mladí lidé mají jiné prio***y, které pro nás "starce" sou asi nepochopitelné a to je jen honba za penězi, bohatstvím a kariérou.

Ono až ti bude tak pětatřicet, budeš pak přemýšlet, jestli to mělo vůbec cenu trávit v práci 28 dní v měsíci a pár dnů volna stejně mimo domovinu, protože jsi byl v zahraničí .

Vidím to i já, když jsem 12 hodin denně v práci včetně sobot a volnou mám jen neděli po 3/4 roku. Myslíš že to stojí za to ? Myslíš, že druhý hledá k sobě někoho, kdo bude víc v práci, než s ním ? to si nemyslím.

dalším aspektem je to, že já třebas se snažím vidět i ty stinné stránky nabídky práce, ona vidina zisku není vždy tak čistá, jak se zdá, povětšinou je to jen nárazovka na dohlednou dobu, co potom ? to co člověk ušetřil , resp čeho se nahamtal , tak stejně pak investuje do toho, aby se znova někde chytil .
17. 05. 2014 v 05:34Off-line Betonica  (39/191/93)
Podobnou situaci jsem resil. Tehdy jsem odmitl nabidku prace ve Francii, bylo mi 25. Dnes bych ji prijal.

Za sebe rikam, bez za stestim, nezavisle na tom, kde a s kym bude. P***el, ma li te opravdu rad, pochopi. A kdyz ne, neni to ten pravy.
17. 05. 2014 v 06:10Off-line AnonymKralik  (28/189/132)
Chuckym3 -> Ano,přesně. Jsem příliš mladý a hloupý na to, abych o tom něco věděl. Je lepší žít "z ruky do huby", než mít něco navíc. Krom toho, píši tu snad, aby byl stále v práci a nic jiného nedělal? Neznáš mě, nevíš, jak to cítím, co jsem zažil.. Osobně mám strach z práce, že tam budu cca 8 hodin, min. 2-3hod. bude jen cesta, 7-8 hod. spánek.. Pak ještě hygiena, jídlo.. No a co já? Budu mít denně sotva pár hodin času pro sebe a na ostatní. A je toho mnohem více.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload