Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Fajčenie, pitie, húlenie...

13. 05. 2014 v 14:52Off-line Kaeltin  (28/183/96)
Neviem prečo, ale strašne ma i***ujú deti čo fajčia, pijú, húlia .... deti myslím tak pod 17, neviem prečo ale nemôžem to vystáť.. u starších mi to nevadí.. má niekto podobný názor ?
13. 05. 2014 v 18:38Off-line Someone89  (24/179/90)
Žijú svoj "teenagerský sen" vieš :D
13. 05. 2014 v 19:01Off-line dmk  (26/180/79)
Mě to vadí i u starších
Alkohol ne tak drasticky(pokud se nejedná lidově řečeno o "ožralu")
ale kouření a drogy mi vadí i u straších.

Ale pravda u mladších je to zvýrazněno tím, že se mi mnohdy nějaký kluk líbí a tímhle nna mě pak působí děsně odpudivě, což 40letého neřeším.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 05. 2014 v 19:45Off-line BlackSwan  (26/183/-)
:) tak každý si to chce zkusit :D horší je když si na tom vybudují závislost a berou to jako potřebu :) já se přiznám :) bez cigarety ani ránu :)
13. 05. 2014 v 20:40Off-line chuckym3  (41/174/75)
Kaetlin , jak dlouho ti je 18 ? já jen tak nějak pro představu, když tady kategorizuješ kdo je dítě a kdo ne.

Jinak abych neodbíhal od tvého dotazu či příspěvku, vše je to dáno dobou. ti kteří vyrůstají v "terénu" jinak spíše myšleno, že netráví svůj volný čas doma u compu hraním her a podobně, tak mají větší předpoklady, že tyto civilizační neduhy pochytí od svých vrstevníků. Stejně tak jako potřebu se bavit s příteli někde na nějaké párty, klubu, baru, diskotéce a podobně. Alkohol k dospívání patří a každý si ho vyzkoušel.

jinak abych zde nebyl z těch moralizujících, ano jsem kuřák, ano začal jsem ( já d***l ) v 16ti , ano mohla za to parta a s tím spojené pařby v klubech, barech a hospodách. S dostupem času jsem se stal spíše tím domácím typem, co má rád okolí baráku upravené a do hospody nechodí .

Dej mladým prostor vybouřit své mládí, také nejsi zajisté jeden z těch zarytých abstinentů, kteří alkohol odsuzují ;o) S odstupem času to uvidíš jinak. Máš své koníčky a záliby, které třeba nepatří do okruhu ostatních, kteří místo toho, aby si sedli nad pěknou knížkou, či modelařinou raději se zajdou někam pobavit do klubu ;)
13. 05. 2014 v 21:43Off-line Kaeltin  (28/183/96)
Nemám dlho 18, ale ak ide o mňa, tak nefajčím , nehúlim, a pijem len fakt že striedmo.. raz za mesiac , keď idem vonku s kamarátmi, tak sa viem zabaviť aj bez alkoholu....
13. 05. 2014 v 22:16Off-line BMWfreak  (29/180/70)
To mě alkohol nebere ani tak, když nepočítam pár piv za den max. K tomu brčko a jsem spoko (vyvolává to ve mě nápady a přináší zároveň uvolnění). Nevidím natom nic zlého pokud nejde o tvrdší drogy, ty jsem nezkusil a vyhýbám se jim, ani nechci zkoušet :)
14. 05. 2014 v 01:58Off-line manicboyyy  (33/176/79)
Nevím proč jako. hulení je f poho, pití taky. jen nemám rád kouření cigaret, to je o ničem
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload