Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Štěně bez oušek a podobné knihy

15. 05. 2014 v 19:10Off-line Anonym
Čau, dočetl jsem Štěně bez oušek a docela bych chtěl sehnat jiný knížky, který by šli stáhnout na pdf. Víte o něčem?
15. 05. 2014 v 20:39Off-line numberfour  (26/187/-)
Ahoj anonyme, pochlub se o čem ta kniha je? Ale neprozrad konec;)
15. 05. 2014 v 22:51Off-line Anonym
Kluk se snaží vyrovnat s tím, že mu umřel otec na rakovinu a zjistil, že je gay s pedofilními sklony, které si trošičku kompenzuje na 12 letým Michalovi, klukovi od nich z rodiny. Moc dobrá knížka, na to, že je to bakalářská práce, je to výborný.
15. 05. 2014 v 23:35Off-line chuckym3  (41/174/75)
Zajímavý příběh.
16. 05. 2014 v 00:39Off-line Jezis  (43/173/63)
Autor knihy povedal ze je homosexual a pedofil kriste!
16. 05. 2014 v 00:54Off-line chuckym3  (41/174/75)
No také mi to připadá, jako sebe přiznání formulované do bakalářské práce, ale budiž, on i autor může mít bujnou fantazii :)
16. 05. 2014 v 01:02Off-line Jezis  (43/173/63)
Nie on sa priznal v rozhovore ze je pedofil aj on sam! http://blog.martinus.cz/…ebudu-mluvit
16. 05. 2014 v 01:10Off-line inteligentni_lvicek  (33/175/75)
Štěně bez oušek je krásná kniha. Já od Dana četl ještě Rodinu, rakovinu, rozklad a Negativní povídky, v té prvně zmiňované je dost věcí ze Štěněte, ale bez toho příběhu o klukovi a naopak některé věci jsou tam navíc. Negativní povídky jsou hodně drsné, ale ta poslední je pěkná a dá se najít i na http://www.pedofilie-info.cz/…morske-vily/ O něčem podobném jako Štěně nevím. Pokud by tě zaujal ten příběh o klukovi, tak snad nějakou blovídku, třeba http://www.pedofilie-info.cz/ondra-1-cast/ (ale to není v pdf teda. Pokud by tě zajímalo, jak se mladí pedofilové vyrovnávali s tím, že jsou pedofilové, tak si můžeš přečíst třeba Příběhy dospívajících pedofilů.

Jezis: On je homosexuální pedofil, ne homosexuál a pedofil. On je na kluky, ne na chlapy. Já bych mohl říct, že jsem homosexuální pedofil a heterosexuál, já jsem na mladé kluky, ale i na ženské.
17. 05. 2014 v 05:30Off-line Betonica  (39/191/93)
Mala poznamka. Homosexualni pedofil je jednim slovem "pederast".
17. 05. 2014 v 14:23Off-line inteligentni_lvicek  (33/175/75)
Betonica: Já bych byl s tím termínem opatrný. Zaprvé se používá dost pro označení někoho, kdo má erotický vztah s chlapcem. Takže je to spíš označení podle aktivity, ne orientace. (No, pravda, ono i slovo pedofil velká část veřejnosti včetně mnohých novinářů používá pro označení někoho, kdo zneužívá děti. Přestože to sexuologové opakovaně k***izují.) Navíc se to slovo hodně používá pro označení někoho, kdo má vztah s dospívajícími nebo adolescentními chlapci, pojem pedofil označuje někoho s orientací na chlapce mladší puberty. Člověk zaměřený na dospívající chlapce je efebofil a aby to bylo víc matoucí, takhle to používají sexuologové v ČR, možná ještě v nějakých zemích, ale třeba v Americe používají "homosexual hebephile" (u nás hebefil označuje člověka zaměřeného na dospívající dívky). "Ephebophile" pak značí člověka orientované na pozdně pubertální a adolescentní jedince (bez ohledu na pohlaví, to se upření přidaním slova homosexual, heterosexual nebo bisexual).
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload