Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Štěně bez oušek a podobné knihy

15. 05. 2014 v 19:10Off-line Anonym (1454)
Čau, dočetl jsem Štěně bez oušek a docela bych chtěl sehnat jiný knížky, který by šli stáhnout na pdf. Víte o něčem?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
15. 05. 2014 v 20:39On-line numberfour  (19/187/-)
Ahoj anonyme, pochlub se o čem ta kniha je? Ale neprozrad konec;)
15. 05. 2014 v 22:51Off-line Anonym (1454)
Kluk se snaží vyrovnat s tím, že mu umřel otec na rakovinu a zjistil, že je gay s pedofilními sklony, které si trošičku kompenzuje na 12 letým Michalovi, klukovi od nich z rodiny. Moc dobrá knížka, na to, že je to bakalářská práce, je to výborný.
15. 05. 2014 v 23:35Off-line chuckym3  (33/174/75)
Zajímavý příběh.
16. 05. 2014 v 00:39Off-line Jezis  (35/173/63)
Autor knihy povedal ze je homosexual a pedofil kriste!
16. 05. 2014 v 00:54Off-line chuckym3  (33/174/75)
No také mi to připadá, jako sebe přiznání formulované do bakalářské práce, ale budiž, on i autor může mít bujnou fantazii :)
16. 05. 2014 v 01:02Off-line Jezis  (35/173/63)
Nie on sa priznal v rozhovore ze je pedofil aj on sam! http://blog.martinus.cz/…ebudu-mluvit
16. 05. 2014 v 01:10Off-line inteligentni_lvicek  (26/175/75)
Štěně bez oušek je krásná kniha. Já od Dana četl ještě Rodinu, rakovinu, rozklad a Negativní povídky, v té prvně zmiňované je dost věcí ze Štěněte, ale bez toho příběhu o klukovi a naopak některé věci jsou tam navíc. Negativní povídky jsou hodně drsné, ale ta poslední je pěkná a dá se najít i na http://www.pedofilie-info.cz/…morske-vily/ O něčem podobném jako Štěně nevím. Pokud by tě zaujal ten příběh o klukovi, tak snad nějakou blovídku, třeba http://www.pedofilie-info.cz/ondra-1-cast/ (ale to není v pdf teda. Pokud by tě zajímalo, jak se mladí pedofilové vyrovnávali s tím, že jsou pedofilové, tak si můžeš přečíst třeba Příběhy dospívajících pedofilů.

Jezis: On je homosexuální pedofil, ne homosexuál a pedofil. On je na kluky, ne na chlapy. Já bych mohl říct, že jsem homosexuální pedofil a heterosexuál, já jsem na mladé kluky, ale i na ženské.
17. 05. 2014 v 05:30Off-line Betonica  (32/-/-)
Mala poznamka. Homosexualni pedofil je jednim slovem "pederast".
17. 05. 2014 v 14:23Off-line inteligentni_lvicek  (26/175/75)
Betonica: Já bych byl s tím termínem opatrný. Zaprvé se používá dost pro označení někoho, kdo má erotický vztah s chlapcem. Takže je to spíš označení podle aktivity, ne orientace. (No, pravda, ono i slovo pedofil velká část veřejnosti včetně mnohých novinářů používá pro označení někoho, kdo zneužívá děti. Přestože to sexuologové opakovaně kritizují.) Navíc se to slovo hodně používá pro označení někoho, kdo má vztah s dospívajícími nebo adolescentními chlapci, pojem pedofil označuje někoho s orientací na chlapce mladší puberty. Člověk zaměřený na dospívající chlapce je efebofil a aby to bylo víc matoucí, takhle to používají sexuologové v ČR, možná ještě v nějakých zemích, ale třeba v Americe používají "homosexual hebephile" (u nás hebefil označuje člověka zaměřeného na dospívající dívky). "Ephebophile" pak značí člověka orientované na pozdně pubertální a adolescentní jedince (bez ohledu na pohlaví, to se upření přidaním slova homosexual, heterosexual nebo bisexual).
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload