Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Cestování

18. 05. 2014 v 08:21Off-line Michalll  (34/184/78)
Ahoj, někdy se ptám, zda-li kluci mají vůbec rádi cestování. Třeba jen občas vyrazit na víkend, na wellnes? Já osobně cestuji moc rád, je tady třeba někdo, kdo by se rád přidal? (15 - 25?). Díky. M.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
18. 05. 2014 v 09:10Off-line ztracen  (33/180/70)
Jo cetování ma rádo snad většina gayů,a le bhužel na něj nemívá, protože raději utrácejí po barech, kde uloví každou noc jiný objev, než ten jeden skutečně poznat a parádně si užít :-o Opět osobní zkušenost. Jinak cestování zbožnuji, ale už jen střídmě - nějak jsem se přecestoval pracovně a unavuje mě to už - tak snad to zase někdy příjde :-D
Držím palce v hledání DOBRÉHO parťáka.
PS: Nechtěj z toho dělat vztah, lepší je cestovat s milencem :-*
18. 05. 2014 v 09:43Off-line dmk  (18/180/76)
Tak já cestuji taky celkem rád. A celkem často.
18. 05. 2014 v 18:31Off-line ThomPrag  (38/180/76)
Spousta gayů rádo cestuje. Jen mám někdy pocit, že jejich cílem je nejbližší obchodní centrum :-)
Jinak souhlas se ztracen - dost jich na to nemá, protože utrácí po barech a pak jim zbyde max. tak na tu cestu do OC.
18. 05. 2014 v 21:39Off-line Martisak  (22/194/81)
Cestování mám velmi rád, letos už jsem toho procestoval docela dost a ještě mě toho dost čeká tento rok, lepší než vyhodit zbytečně peníze někde v baru za chlast a nebo za hadříky, které nepotřebuju, za cigarety atd.. :-)
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload