Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nudapláž

28. 05. 2014 v 19:39Off-line Anonym
Kdo chodí na nudapláž? Zajímalo by mě jaký to je, jaký máte pocity, zážitky...
28. 05. 2014 v 20:09Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Pocity? Jedinečné - žádný mokrý hadry, takže téměř žádná šance vzniku zdravotních problémů, žádné pruhy na těle a ten báječný pocit uvolněnosti a svobody ve vodě se snad ani popsat nedá.
Zážitky? Bavíme-li se o normální nudapláži, kam chodí všichni lidi bez rozdílu věku, pohlaví nebo orientace, tak není o čem psát. Nudapláž není o zážitcích, ale o pohodě, relaxu, příp. zábavě. Přesněji řečeno - co lze zažít jinde, lze snad i tady.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 05. 2014 v 21:34Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Minion22: Tak nesmíš tam jít nadrženej jak hydrant, to je jasný. Jinak, když se postaví, tak se holt postaví, normální člověk to nijak neřeší a nedělá z toho senzaci. Otočím se, začnu myslet na nějakou bábu anebo skočím do vody. Začátky jsou často v tomto směru těžký, ale po čase je to už v pohodě. Jinak nechodí se tam očumovat, ale za sluncem, vodou a nejlépe s někým, ať se dá kecat.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 05. 2014 v 22:05Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Zkoušel jsem to jednou v Oděse a je to evidentně věc zvyku. Co se týče erekce tak na to je ideálním řešením právě ta voda :)

Jinak souhlasím s tím, že lidé co tam chodí pravidelně jsou zvyklí a nikoho neočumují. To je jenom utkvělá představa člověka, který tam nikdy nebyl.
29. 05. 2014 v 12:57Off-line Keriim  (63/187/95)
Už skoro 30 let se jinak nekoupu, a jinam než na nuda pláž nechodím, a na dovolenou pokud to vyjde jezdím do nuda rezortů, když ne tak aspoň nuda koupání v okolí, zvyk je železná košile :-)))
30. 05. 2014 v 18:26Off-line AnsdrewR  (28/190/70)
Chodím od 13 let a sám. Pocity super. Nejvíc se mi líbí ta kombinace nahoty (prostě není normální být mezi cizími lidmi nahý) a ostychu (já jsem dost introver a stydlín). Koupat se bez plavek je taky zvláštní a fajn pocit. Doporučuju vyzkoušet taky nějakou smíšenou pláž, kam chodí nudisté, ale jsou tam i lidi v plavkách. Být jeden z mála svlečených mezi oblečenými - to je taky fajn pocit :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload