Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Peniaze za sex.

29. 05. 2014 v 09:32Off-line Anonym (Actualy.Warhol)
Ahojte, mám na vás otázku za milión teda vlastne za 200€ :D ponúkajú mi tie peniaze za to aby som sa vyspal s jedným chlapom, nevyzerá zle takže tam by nebol problém ani partnera nemám a tie peniaze naozaj potrebujem a to nie tak že by sa zišli, ja ich potrebujem aj keď pracujem a snažím sa vydobyť si čo najviac money ale aj tak je to ťažké, v rodine nastali ťažké časy a ja sa fakt neviem rozhodnúť či mám ísť do toho alebo ako...

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
29. 05. 2014 v 09:43Off-line Anonym (Actualy.Warhol)
A prečo nechceš tu?
29. 05. 2014 v 09:51Off-line Anonym (Actualy.Warhol)
Len mňa napadli také veci ako pohlavné choroby, to či ma neoklame a tak... A ani chalan to už nieje :D má 35 :D
29. 05. 2014 v 09:55Off-line Anonym (Actualy.Warhol)
A ty si myslíš že mi pravdivo odpovie? :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 05. 2014 v 10:12Off-line Anonym (Actualy.Warhol)
Teká sranda sa stala, napísal som aj na sklo na AZETE a mal som 4 záujemcov,najvyššia suma bola 2000€ tak že či nepôjdem a ja som napísal že jedine že keď pošle foto tak uvidíme. Ako zámienku prečo neposlať napísal že nieje na svojom PC a musí ísť no len dokonca aj mne je zjavné že tých 2 000€ nebude mať a že to bude nejaký pupkatý starý chren :D
29. 05. 2014 v 10:12Off-line mafianSUK  (23/-/-)
No,pokud je to někdo komu můžeš důvěřovat,tak to zkus!:)
29. 05. 2014 v 10:16Off-line Anonym (Actualy.Warhol)
Ako by som mu mohol dôverovať keď ho ani nepoznám a ani foto nechce poslať :D
29. 05. 2014 v 10:43Off-line colombo  (95/192/90)
Anonym: Kdybys byl tzv. slušňák, vůbec bys tento dotaz sem nenapsal. Vzhledem k tomu, že se ti to honí hlavou a ptáš se takto jsem přesvědčen, že za prachy půjdeš, a to opakovaně, neboť pak zjistíš, že na sex za prachy nepotřebuješ žádné znalosti ani kvalifikaci. Vlastně kvalifikaci mít budeš jako šlapka. Spousta z vás skončila podobně... Ale asi i tento druh "zboží" na trh patří. :-)
29. 05. 2014 v 12:06Off-line Anonym (Actualy.Warhol)
No už sa o mne dozvedeli a posielajú SMS :sD Strašné a aj naj-zábavnejšie na tom je to že ako píšeš "honit" sa to môže úplne každému v hlave, som si istý že veeeeľmi veľa chalanov v mojom veku ktorý je mimochodom 19 sa zamýšľalo nad takým, nehovorím že do toho pôjdem, chcel som vedieť aký je na to názor VÁS členov komunity ktorá aj tak nemá boh vie aké meno. Colombl- Ja by som napísal asi to isté keby to vidím v poradni, ja si myslím to isté, lenže vec sa má tak že tie peniaze naozaj potrebujem a ak budem prinútený k niečomu takému či už zo strany financii alebo niečoho neočakávaného tak do toho pôjdem, môžeš takých ako ja nazývať ako len chceš ale kým ma nepoznáš tak ani písknuť nemôžeš, nevieš čo prežívam a veru že to niesu buznovské problémy ako napríklad zlomený nechtík alebo "opustila ma láska, idem sa zabiť" je to o niečom úplne inom.
29. 05. 2014 v 12:44Off-line Vlado2  (54/180/80)
Milý Anonyme, nějak jsem nepochopil, co od nás, kteří máme tak špatnou pověst, vlastně očekáváš. Jestli chceš rozhřešení, tak jsi opravdu na špatné adrese.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload