Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vztah - blíží se konec?

16. 12. 2012 v 18:48Off-line Piotr  (29/180/62)
Už si s partnerem nerozumím jako předtím mně je 17 a jemu 24, na začátku asi první tři měsíce byli jsme oba do sebe zamilovaní tetka už jsem asi jenom já protože už mi neříká jako předtím miláčku,už má i na mě méně času prý má hodně práce, přip posledním rande kdybych po něm nechtěl pusu tak asi nemá potřebuji mi ji dát, a když jsem se ho ptal jestli mě ještě vůbec miluje tak mi řekl že se tak nemohu ptát a že neví. Nevím co mám dělat chtělo by to možná nějaké oživení ale jak ?? Nato.
16. 12. 2012 v 19:45On-line Richard33  (44/185/80)
Trošku mě zaráží, že ten mladší ve vztahu je víc pro-vztahově založený než ten starší, většinou to je naopak.

Měl bych dvě rady. První - promluvit si, budeš vědět jak na tom jsi. Druhá rada je ta, že když o pokračování vztahu stojí jen jeden, nemá cenu něco zachraňovat. Není už co. Musíte na tom makat oba.
17. 12. 2012 v 04:53On-line somerone  (36/180/80)
Já mám radu, užívej si a ser na vztahy, přináší jenom bolesti a utrpení. Ta rozkoš a průhledná opora je malým těžištěm. Najdi si ženskou!:D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
17. 12. 2012 v 10:01On-line Richard33  (44/185/80)
Somerone: mě třeba sex bez vztahu nic neříká. Já k němu prostě musím cítit víc, jinak je to taková čistě mechanická záležitost.

A jo, zkoušel jsem to si to jen užít a prostě to tak nemám :-D
17. 12. 2012 v 11:14Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Souhlas s Richard33. Jinak nevím, proč máš v profilu, že jseš hetero a přitom se snažíš o vztah s klukem. Není náhodou problém v nevyjasněné orientaci? Pak nemá smysl chtít vztah, ale chce to jen nezávazně zkoušet a zkoušet.
17. 12. 2012 v 13:03On-line somerone  (36/180/80)
Nevěřím ve mladý vztah kluka s klukem. Podvádění, lži atd. Láska ta tam po pár týdnech. U většiny mladých žádná láska neexistuje. Nikdo mě o tom nepřesvědčil a žádný pevnější vztah mi nebyl příkladem.

Mladý člověk je proměnlivý jako lístky stromů v ročních obdobích. Bud nějaké půčí, kvetou, a náhle ztratí barvu a upadnou, a potom je období, kdy čerpájí sílu do dalšího jarního období.
Je to nevyzrálost dívat se na některé emoční věci širším úhlem. Když se naskytne nějaký problém, tenký stonek listu se většinou přetrhne. Neochota čelit pochybnostem a snahou je odhalit.
Rekněme si rovnou, že jsou mladí kluci přelétaví. Neví, co chtějí. Sbírají zkušenosti, aby tak mohli docílit pozdějšího zdravého, trvalejšího vztahu. Někteří už se jako sexuální tvoři narodili.. Casto jsou naivní a labilní ve svých citech, očekávají víc a potom přijde zklamání. A o zklamání pak vznikají různé soucitné a skeptické názory a nezájem, o kterém mám své mínění.
To je takový ten zájem nezájem, stoupání v ceně na cestě nabrknout si dalšího borečka. A celá pohádka se odehrává ze začátku se stejným prologem, ale jiným koncem, kde zůstává otazník. A možná ještě jeden otazník, který už bude vyprávět o jiných postavách, ale s hlavním hrdinou. Jako v telenovele.

Proč si neužívat mladí, které nám přínáší svobodu a krásu? Přece se nebudeme vázat na jednoho, když jich můžeme mít několik a neubližovat si řešením, kde a s kým a proč? Pokud vás ovšem nesežne čepel lásky. Potom už zůstávají oběti.. Blesk, co zasáhne strom na kterém teprve začaly pučet květy. A takovému stromu bude trvat dlouho než dosáhne bohaté koruny poničený bouřkou. (můj celoživotní případ, kdy jsem byl obětí vždy já a středem nezájmu; zkrátka nikdo neunesl takové bohatství, co jsem přinesl už na začátku, můj kredit je vždy vyšší)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload