Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Bisexuáli a bisexuálky na bratislavský Pride 2014

10. 06. 2014 v 09:57Off-line Anonym
Ahojte, hľadám bisexuálov a bisexuálky, čo by so mnou išli na bratislavský Pride 2014. Nech je nás bi ľudí vidno :) Zohnali by sme aj bi vlajku, farby na tvár a podobne :) V prípade záujmu mi napíšte správu na nick losthere (LostHere)
10. 06. 2014 v 09:58Off-line Anonym
Môžte písať na tento môj nick, alebo sem. Ale dohodnúť sa najlepšie cez správy, potom vymeniť čísla, stretnúť sa a zorganizovať to.
10. 06. 2014 v 09:58Off-line Anonym
Ok. nehodilo to tam môj nick. LostHere.
11. 06. 2014 v 15:23Off-line inteligentni_lvicek  (33/175/75)
Lidi, co jsou na ženské a na nedospělé kluky se asi nepočítají, co? :) (Já se tedy osobně za bisexuála nepočítám.) Mám velkou chuť přijít na Pride do Bratislavy po určitých věcech, co loni řekla Romana Schlesinger, ale zase se mi tam nechce dělat rozruch jen kvůli tomu. A pořádně něco zorganizovat nebude čas. Takže maximálně jen jako sympatizant a zvědavec.

Konkrétně mi vadilo, co řekla v Rádiu Slovensko k účasti pedofilů na Prague Pride pár dní po jejím konání, přeloženo do češtiny: "Já osobně si myslím, že ani nejde o reálnou skupinu, spíš si myslím, že je to nějaká provokace zdiskreditovat pochod, respektive ty LGBT snahy v Praze. My budeme mít méně lidí určitě v Bratislavě a z pohledu organizátora my určitě s tím, co prosazuje taková skupina, nesouhlasíme, nikdy bychom nepodpořili žádné požadavky..." Nesouhlasila v námi, aniž by měla jakékoli informace, co vlastně bylo naším cílem.

Dále v tom pořadu zaznělo od moderátora "Organizátoři slovenského pochodu považují účast pedofilů na pochodu v Česku za selhání organizačních opatření, jelikož se pochodu zúčastnili tisíce lidí." Což mi přišlo jako vyjádření "Nám by se to stát nemohlo." Což je hovadina a měl jsem loni ohromnou chuť ukázat, že mohlo.

No, trochu vám tu narušuji téma, snad mě nezbijete moc. :)
11. 06. 2014 v 15:44Off-line Dell  (28/183/61)
Buď sám sebou! Stejně se to nedá dlouho zatajovat! Ale různí filové by si to neměli brát k srdci :) Pedofilové by neměli nikde pochodovat, ale v tichosti se léčit.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 06. 2014 v 15:54Off-line inteligentni_lvicek  (33/175/75)
A co bys chtěl léčit?
Proč by pedofilové neměli nikde pochodovat? O pedofilech je hromada předsudků a přijde mi potřeba na to upozornit.
11. 06. 2014 v 16:06Off-line Dell  (28/183/61)
Cituji tě .. "Líbí se mi hlavně kluci tak mezi 10 a 13 lety" ...
Kdo se tím veřejně chlubí a bere to jako normální, tak je zaručeně psychicky narušený :) Pokud by se jakákoliv osoba dotkla dítěte v tomto věku, tak bych to trestal bezpodmínečně k horní hranici 12 let, jak to trestní zákoník umožňuje. Ba bych se nebál v tomto případě povolit kastraci. Protože je to jasné narušení vývoje daného jedince a způsobí to trauma, ať vědomé, nebo podvědomé a ovlivní to to dítě na celý život.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload