Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Jak se připravit na první sex?

10. 06. 2014 v 12:17Off-line Anonym (nobodyhelpme)
Ahojte , vím že těchto témat tu bylo milion , ale přesto tu potřebuju radu přímo pro mě prosím .
Jde o to , že bych si přál mít sex s přítelem . Chci být připravený na 110% a užít si to bez problémů , proto po pár přečtených témat jsem dělal to , co tam bylo napsano nejčastěji , tak jsem zašel do koupelny a namydlil si prst a pomalu strčil do ... o tom že to bude bolet jsem nepochyboval ale spíše mě zarází že to spíše pálí než bolest jako křeč a hned poté jsem potřeboval strašně na záchod :D což jsem si uvědomoval taky proto jsem to takle cele zopakoval asi 3,4krá ale pokaždé mě strašně moc bolel konečník a potřeboval jsem na záchod i přesto že nic ze mě nešlo . Poradte mi co mám pro to udělat , aby to nepálelo nebo pokud je to normální že to přejde a jak jste se poprvé připravovali vy ? ps vím že to co tu píše je tak trochu vtipné , ale já opravdu potřebuju helpnout :D děkuju.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
10. 06. 2014 v 12:36On-line igy  (31/173/79)
Nevím, kde jsi to četl, ale mýdlem se to nedělá. To tě právě dráždí a proto to pálí a nutí na záchod. Většina lidí se vyplachuje jen čistou vodu, nic nemydlí. Akorát po dokončení výplachu se umejou mýdlem/sprcháčem, ale ne uvnitř.
10. 06. 2014 v 12:43Off-line Anonym (nobodyhelpme)
Aha a nebudu spinavy ?
10. 06. 2014 v 12:58On-line igy  (31/173/79)
Když se budeš vyplachovvat dokud z tebe nepujde čistá voda, tak ne. :) Ale nic se nedá zaručit. Ale kdo se bojí trocha špíny, nemá lést do díry.
10. 06. 2014 v 14:50Off-line Last33  (24/179/62)
No tvl .. a toho, že z toho můžeš otěhotnět se nebojíš ? =O
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 06. 2014 v 19:06Off-line onlip  (53/182/72)
Souhlasím s igy, pálí tě právě to mýdlo. Pálit tě bude většina přípravků, které pro ten účel nejsou určeny. Analgetické gely z lékárny štípou, takže skutečně jen neproblematický lubrikační gel pro tyto účely, na vodní bázi.
A když chci být absolutně čistý, nejmíň půl dne nebo celý den předtím nejím.
10. 06. 2014 v 19:26Off-line colombo  (95/192/90)
Onlip: Teda klobouk dolů, mě by fakt zajímalo, kolik buzen před sexem celý den hladoví... :-) Teoreticky kdyby měl někdo např. 4x týdně sex, tak nebude 4 dny v týdnu jíst......
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 06. 2014 v 14:45On-line igy  (31/173/79)
^^ Gramatika odpovídá inteligenci příspěvku.
12. 06. 2014 v 00:46Off-line jackoneill  (25/-/-)
To Anonym (nobodyhelpme):

S přítelem si to můžeš užít i bez análního sexu. Pro mě osobně to vždy bylo, je a bude maximálně nehygienické. A jen tak mimochodem, existuje mnoho studií, které to rovněž potvrzují, že anální sex bude vždy nehygienický. Pokud by tomu tak nebylo, musel bys intestinum crassum zbavit všech bakterií, což je nemožné bez zdravotního rizika. ;-) Zkus raději orální sex.
12. 06. 2014 v 18:42Off-line hammerkill  (22/-/-)
Zober valček na cesto, potri olejom a strč do riti :D
12. 06. 2014 v 19:19Off-line Vlado2  (54/180/80)
Milý Anonyme, nějak nechápu, že jsi přesvědčen zrovna o tom, že tvůj přítel netouží po ničem jiném, než tě hned napoprvé o****t do zadečku. Dovoluji si tě ujistit, že spousta partnerství se bez této praktiky bez problému obejde.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload