Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vůbec nezapadám do gay komunity

14. 06. 2014 v 15:01Off-line Anonym
Vůbec nezapadám do gay komunity,jsem tlustý,jsem škaredý,nemám značkové oblečení,nemám drahé mobily,Iphone,atd,nemám 2-3 skříně s oblečením,spíše se moje oblečení vejde do 1-2 igelitek značky Hruška...
Sem naprosto obyčejný:)
Kluci se mi kvůli toho smějí,nechtějí si psát...sem pro ně jen socka:(
Pomoct,co mám dělat...
Už dva roky hledám práci,ale marně.....A v 23letech se s 1000Kč na měsíc od rodičů žije fakt špatně:(:(
14. 06. 2014 v 15:05Off-line BMWfreak  (29/180/70)
Začni pracovat nebo něco dělat alespon, jednak se tím časem muže situace otočit a jednak se tím zabavíš a třeba to nebudeš tak moc vnímat :) co by někteří dali za 1000kč od rodičů
14. 06. 2014 v 15:12Off-line GuyYouKnow  (25/193/100)
Taky nejsem žádný model a nemám značkových hadrů plné skříně... Ale co jsem to já nebudu se měnit kvůli tomu že se někomu nelíbím ne?...
14. 06. 2014 v 15:42Off-line doubleT  (27/188/74)
Načo iPhone, načo iné drahé mobily, načo hromadu vecí?
14. 06. 2014 v 16:08Off-line hammerkill  (30/-/-)
Kúp si švihadlo, nie je drahé, choď von, SÁM a začni skákať, každý deň, každý deň choď behať, CVIČ a zmeň svoj život k lepšiemu.
prekonaj sa, spoznaj sa a otvor to čo v tebe naozaj je.

držím palce!
Souhlasím - 16   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
14. 06. 2014 v 16:19Off-line Radial  (31/189/-)
Hmm nojo, měl jsi se líp učit.
Hlavně mi neříkejte že se za 2 roky nedá najít práce.
Souhlasím - 17   •  Nesouhlasím - 11  Nahlásit
14. 06. 2014 v 16:36Off-line Umbaros  (33/180/75)
Kdo určuje jak vypadá typický představitel gay komunity? Nikdo, to jsou jenom předsudky.

Tak za prvé ti doporučuji aby ses vykašlal na všechny předsudky, které máš. Úplně všechno ve svým životě můžeš změnit, pokavaď si za tím půjdeš. Ty tvoje předsudky co máš, tě jenom brzdí. Že si hnusnej? No a co, to já taky. Dělám si z toho něco? Ne. Místo toho se na sobě snažím pracovat. A nedělám to kvůli jiným, aby se za mnou otáčeli. Dělám to kvůli sobě.

Za druhé si myslím, že musíš najít sílu a chuť na změnu. Protože z toho dotazu na mě čiší bezmoc, ale nic víc. Chápu, že se cítíš trocha v p***li, ale ty se přece tomu nemůžeš úplně podat. Ty musíš chtít. Neříkám, že třeba nechceš, ale asi málo. Kde je vůle tam je cesta.

Takže.

1. Najdi si práci. Nebo brigádu. Nevím odkud pocházíš, ale zastávám názor, že práce nebo brigáda se dá najít opravdu kdekoliv. A nemůže najít jen ten kdo nechce pracovat.

2. Pracuj na svém sebevědomí. Větší sebevědomí ti určitě pomůže až se budeš hlásit někde o nějakou práci.

3. Za třetí abys dosáhl většího sebevědomí, určitě ti pomůže když začneš makat na své postavě třeba. Nebo se smíříš s tím jak vypadáš vyber si.

Všechno souvisí se vším.

Prostě já říkám, přestaň se litovat a nast**tuj svůj život. Kdy jindy když ne teď, je ti 23 mladej kluk.
14. 06. 2014 v 16:46Off-line manicboyyy  (33/176/79)
Moc se mi líbí jak píšeš, napiš mi sim do sz pokecáme o životě
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
14. 06. 2014 v 20:21Off-line gargamel  (37/182/74)
Taky nejsem typická buzna :) ale práce mám dvě živím se rukama ve volným čase se hrabu v autech nebo předělávat něco na svém baráčku
14. 06. 2014 v 23:07Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
"vám názor, že práce nebo brigáda se dá najít opravdu kdekoliv. A nemůže najít jen ten kdo nechce pracovat."

Tím si bohužel nejsem tak jistý. Ale pokud je bez závazků, tak pochopitelně není problém zmizet někam, kde práce je.

A se stereotypy naprostý souhlas. Řídit se jimi absolutně nemá smysl. Typický gay/Čech/věřící/Rom atp. neexistuje. Každý je individuální osobnost a tohle všechno jsou jenom nesmyslné nálepky (bohužel ale často fungující jako tzv. sebenaplňující se proroctví - viz "labeling theory").
14. 06. 2014 v 23:25Off-line Zdendyss  (26/-/-)
No myslím si, že není všechno o oblečení,mobilech atd :) jsem taky tlustej,mobil mám normální (žádnej za 10 tisíc +- a oblečení sem tam značkový (nebudu lhát, hodně toho je ze slev - no a co?) a kamarádů mám dost. Že mi nikdo nepíše mě ani nijak nesere :) že se ti smějou, že jsi socka, tak jsou hloupí :) myslím si že je plno jiných věcí (vlastností), kterýma zaujmout :)
14. 06. 2014 v 23:53Off-line AnonymKralik  (28/189/132)
Řeknu Ti to asi takhle.. Já sám bych se z 90-ti % viděl ve stejném světle jako ty. Přes 90% toho, co jsi řekl, je i u mě stejně.. Neřeš to..
15. 06. 2014 v 18:41Off-line AzazelCZ  (36/-/-)
Vo tom to přeci není. taky nosím neznačkové obleční kterého ani moc nemám, mám levný telefon, pracuji rukama a vydělávám tolik že jsem rád že mi vůbec zbude na jídlo, nijak zvlášť se o sebe nestarám, nejsem ani nijak zajímaví a ani nejsem vysazený na sex... každý jsme nějaký a má nějaký prio***y. chce si to jen najít své místo :-))
15. 06. 2014 v 21:00Off-line 123456789987654321  (27/197/75)
To nevadí,tak se stan lesbou.
03. 11. 2015 v 10:13Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
Tiez nezapadam do komunity buzien, ved nejednemu z lokalnych buzniciek by som najradsej osobne naplieskal. To ale nemeni nic na tom, ze medzi gaymi su aj nevytoceni jedinci, ktorych nejake iPhony, hilfigery a pod. vobec nezaujimaju... Cely problem je v tebe, tak na sebe zapracuj.
03. 11. 2015 v 10:47Off-line Bluefox  (37/198/93)
No vidíš ... a pro mě jsou socky zase mentálně zaostalí jedinci, co se chlubí nejnovějším iPhonem, byť na něm dokážou spustit pouze pár nejzákladnější aplikací, nosí jen značkové oblečení a skrze jejich androgynnost ani pomalu nepoznáš, jestli je to kluk nebo holka. A ano, je jich tady mraky.

A tím, že jsou tak viditelní vytváří mylný dojem, že takto by měl vypadat každý.
03. 11. 2015 v 10:49Off-line poklad  (29/177/69)
2-3 skříně hadrů a iphone rozhodně nejsou prvky reprezentující gay komunitu... jako sorry, ale číst takový předsudky mě vytáčí.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 11. 2015 v 13:13Off-line honzak  (33/183/65)
03. 11. 2015 v 18:15Off-line PeTp  (39/229/150)
Máš dost smutnou představu o gay komunitě...
04. 11. 2015 v 10:12Off-line esthetique  (41/-/-)
Bbohuzel, ma naprosto presnou predstavu o gay sebrance, valna vetsina se vyznacuje (a sama sebe posuzuje) prave podle toho, co a kolik toho ma ve skrini, nikoliv v hlave
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 11. 2015 v 04:12Off-line Betonica  (39/191/93)
Nezlob se, ale castecne se vylucujes sam predem. Ve svem kratkem dotazu jsi pouzil vyhradne negace, vyjmenoval jsi, co vsechno nemas. Pisu to proto, ze negativni smysleni a pristup k zivotu obvykle miva negativni dusledky, cehoz jsi bohuzel patrne dukazem. Domnivam se, ze prave tvuj negativni postoj k sobe samemu do velke miry zapricinuje i to, ze nemuzes sehnat praci. Zadny clovek, vcetne lidi u pohovoru, totiz nechce ve svem okoli negativni fnuknu, ktera si stezuje na tezky zivot!

Tedy: otoc celou situaci, alespon se o to snaz. Prestan s okamzitou platnosti vyjmenovavat celemu svetu v cem vsem nejsi dokonaly, prestan se litovat a brecet nad sebou samym. Jsem si na beton jisty, ze mas i silne stranky a prednosti. Vzhled, vaha, huste vlasy nebo mastna plet - to vse se da relativne resit, zmenit. Na tom muzes pracovat stejne jako na nove kvalifikaci. Zapis se na uradu prace do kurzu, byvaji placene. Napujcuj si knihy, nauc se neco noveho a to pak nabidni jako dalsi tvoji znalost, dovednost. U toho se uc mit se rad. Bez vyhrad, bez vytacek. Tento ukol je tezsi nez naucit se cizi jazyk nebo diferencialni pocty, to je totiz nejtezsi ukol.

Cele tohle usili nedelas pro ostatni nebo proto, abys nekam zapadl, treba do gay sablony. To by byl predem ztraceny boj. Cele tohle delas pro sebe, jen pro sebe. Kazdy uspech si uzij a kazdy neuspech bez jako zkusenost. Driv ci pozdeji, oprostis-li se od svych negaci a litosti, si ostatni vsimnou zmeny. Budes stale stejny napohled, mozna hubenejsi nebo budes mit ustarane strhany, ale budes za***. A to je presne to tajemstvi uspechu. Lidi maji radi dobre naladene spolecniky, kolegy, pratele, partnery...

At ci tak, zacit musis u sebe. Pocitej s tim, ze to bude ze zacatku bolet, ze bude vic neuspechu nez uspechu, ale zatni zuby a bojuj. Brzo se dostavi prvni zmeny a to uz budes zvykly na uplne jiny system, takze to pujde lip a lip. :-)

Drzim pesti, to je stesti!
05. 11. 2015 v 08:52Off-line honza.kren93  (31/178/87)
Nevím, jak někdo nemůže sehnat práci. Beru, když máš nad 50 let, beru když jsi nějakým způsobem zdravotně znevýhodněný, ale ve 23 letech...Nevím, odkud jsi, ale snad každý má v okolí do 20 km nějaké město, kde jsou firmy třeba s automotive, super a hypermarkety, restaurace, hotely...Pak tu brečíš, ale mě by rodiče vyhodili dávno, v září 2013, to byl první měsíc, kdy jsem nebyl chráněný školou jsem byl bez práce a rodiče byli na mě neustále hnusní a peníze mi dávali jen na nákup a musel jsem jim to vrátit do koruny zpátky. Kapesné jsem dostal 50,- za týden...Pak mě to začalo totálně štvát a šel jsem na stavbu, jako pomocný dělník, já s matu***ou, s inteligencí, s ambicemi...Ti lidi byli o mnoho hloupější jak já a bavit se o hloupostech mě moc nebavilo, ale tak alespoň jsem si vydělal a v prosinci jsem našel práci, kterou jsem hledal a v březnu 2014 jsem rodiče kopnul do zadní části těla a začal jsem bydlet sám...Prej 1000,- :-D :-D :-D ve 23 letech...Že jsi tlustý, za to si můžeš sám. Já to můžu svést alespoň na štítnou žlázu, ale nechci, vím že jsem žrout, kdyby jsem nepracoval, tak nebudu vypadat takhle, docela akceptovatelně, ale jako Fatty Pillow s nadváhou 100kg nebo kolik to on má. Konečně jsem našel partnera, tak můžu s někým sportovat i ve volném času, tak snad bude ta postava lepší. Oblečení mám dost, ale jeho cena je v těchto relacích: trička 200 - 1000,-, džíny, 500 - 1300,-, boty, 500 - 1000,-...Jsou to všechno pěkné věci a lidi tipují, že ta jejich hodnota je větší. Mě to stačí a socka nejsem. Hlavně že je to z mých peněz a ne z matčiných a z fotrových...
05. 11. 2015 v 10:41On-line Jarda88  (36/-/-)
Anonym: jestli chceš napiš rád pokecám...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload