Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jeho orientace

22. 12. 2012 v 18:22Off-line tom.lermontov  (103/130/40)
Myslím, že byste mi mohli pomoct tuhle mojí zažitou a zajímavou hádanku vyřešit:
Znám jednoho stejně starého kluka, u jehož rodiny jsem byl na prázdninách, v takové obyčejné české vesničce. To mi bylo skoro 14.
On se choval dost sobecky, arogantně a dokázala ho vytočit sebemenší pitomost (prostě cholerik), ale mně se vzhledově líbil. Jednou jsem proto zkusil něco poněkud bláznivého.
V domě zrovna nikdo jiný nebyl než já a on. Chýlilo se k noci. Většina dospěláků byla venku, kde byli na nějaké místní slavnosti.
Oba jsme seděli ve svých křeslech a dívali se na telku. Kolem samozřejmě převládalo ticho. Všiml jsem si, jak ho to mocně unavuje, tak moc, že zavřel oči. Nevěděl jsem, jestli už usnul, ale vypadalo to tak. Pro jistotu jsem ztlumil "volume".
Sebral jsem veškerou svou odvahu a zvedl jsem se. Měl zrovna náležitě roztažené nohy, což mi usnadňovalo můj záměr. Hold jsem měl na to náladu. :-D
Velmi opatrně jsem se mu posadil na koleno, a pak jsem se postupně začal sunout tam, kam jsem chtěl. Takhle nervózně jsem se v životě necítil. Hlavně jsem měl strach, aby se nevzbudil a jednu mi nevrazil, protože jsem věděl, jaký nervák to je.
Naštěstí vše vycházelo, takže jsem skončil na tom "měkkoučkém" cíli. Přesto měl stále zavřená očka.
Zjistil jsem, že nespal, protože se vzrušil. Přesto měl stále zavřená očka.
Tak jsem mu postupně stáhnul tepláky a jednoduše vše, co bylo potřeba, abych si mohl užít to, kvůli čemu jsem tuhle tajnou operaci dělal. Přesto měl stále zavřená očka. :-D
Když už mě přestalo to dovádéní na něm bavit, nandal jsem mu všechno zpět a sedl jsem si zpět k sobě. Pro změnu jsem teď dělal já, že spím.
On náhle vstal a šel na záchod. Pak odešel spát k sobě do pokoje a po chvíli přišli všichni dospělí. Nikdo na nic naštěstí nepřišel a on nikdy neřekl nikomu ani muk.
Asi po roce jsem se octnul opět na místě činu. V tu chvíli jsem si položil otázku: "Je ten kluk vůbec teplej?"
Docela mě to trápilo. Podíval jsem se tedy z šílené zvědavosti na jeho počítač do internetové historie (vím, to nebylo ode mně pěkné), protože většinou tam se skrývájí mužské masturbační choutky, tím i stránky, podle kterých bych mohl identifikovat jeho orientaci. Ale všude byly odkazy plné videí s lesbičkami. Ani jedna stránka, kde by byl muž, i po té heterosexuální stránce.
Hlavu mi pak ještě víc zamotalo, když všem řekl, že se chce jít učit na vojáka.
A nakonec z ničeho nic po boku nějakého svého kamaráda mi řekl: "Já si myslím, že jsi buzerant."
Neříkám, že mi od něj nepřišla trapná tahle jeho věta, když to byl právě on, kdo se nechal poddat mé erotické fantazii, ale nikdy jsem nedokázal poznat, jestli teda na kluky je nebo není.
Co si o něm myslíte? Je tedy nebo není?
22. 12. 2012 v 18:39Off-line TommyTheBlueFox  (39/-/-)
Vzrušit se můžeš i ve spánku...
23. 12. 2012 v 11:56Off-line Ladinek50  (69/174/82)
No moc Ti neporadím ale i heterákovi se to může líbit.proto asi dělal že spí.Taky se mě to stalo ale ráno to šel napráskat,asi si neuvědomil že byl součástí....
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload