Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Bez vysvědčení

20. 06. 2014 v 20:16Off-line Anonym
Ahoj kluci.
Udelal jsem strasnou blbost. Cele 2 mesice jsem nechodil do skoly a chteji me z ni vyhodit. Jak to mam vysvetlit mame?
Dekuji za odpovede.
20. 06. 2014 v 20:19Off-line klucinek  (33/176/75)
Co se nás ptáš, ty seš d***l. Byl si silnej a machýrek, buď jím dál a postav se k tomu čelem. Takový kokůtky jako ty můžu, nejdřív sou silný jak noha u p***le a myslej si že to co řikaj druhý sou jen blbý kecy a když dojde na lámání chleba pokládaj tupý dotazy tohoto typu.
20. 06. 2014 v 20:22Off-line Anonym
Vzdyt ja to nedelal schvalne, bal jsem se anglictinarky. Uz na zacatku skolniho roku mi vyhrozovala za to, ze jsem nemel ucebnici, ze me nepusti do dalsiho rocniku.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
20. 06. 2014 v 20:23Off-line numberfour  (26/187/-)
Za svoje činy musíš nést následky.
20. 06. 2014 v 20:23Off-line klucinek  (33/176/75)
Anonym d***lní výmluvy....
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 06. 2014 v 20:27Off-line numberfour  (26/187/-)
Tak chápu že třeba ses bál učitelky nebo cokoliv ale musíš myslet dopředu.
20. 06. 2014 v 20:48Off-line Vlado2  (61/180/80)
Nejsi první ani poslední, komu se něco podobného povedlo.
V této chvíli bohužel nejsi na tahu a musíš čekat, jak se rozhodne škola. Pokud tě vyloučí, tak musíš bleskově najít nějakou příbuznou školu v okolí, kam přestoupíš a kde budeš opakovat ročník. Odvolávat se proti rozhodnutí vedení školy při nějakých 200 neomluvených hodinách je nesmysl.
Ale ještě je tady (teoretická) možnost, že dostaneš "pouze" podmínečné vyloučení a neklasifikaci, což máš možnost napravit na konci prázdnin; ale moc bych si od toho nesliboval. A co se týče mámy? Musíš jí bleskově sdělit, jak k tomu došlo - a hlavně nelhat! Jinak za tebe půjde orodovat a uděláš z ní naprostého blbce.
Hlavně moc dlouho neváhej, protože vyřízení přestupu také chvíli trvá a o prázdninách nikdo nikde není.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 06. 2014 v 20:56Off-line 123456789987654321  (27/197/75)
A na cigára máš?.
20. 06. 2014 v 21:04Off-line Anonym
Vlado2: konecne nekdo normalni. Dik.
20. 06. 2014 v 21:04Off-line Anonym
: Nekourim.
20. 06. 2014 v 21:05Off-line Bjorn  (28/184/68)
Člověk se spíš diví, že takové jedince vůbec pouští na školu :) A pak to tak vypadá. Osminu třídy tvoří inteligentní lidé, další dvě osminy relativně inteligentní až průměrní a zbytek (tedy pět osmin) bezmozci, kteří se nedokáží postavit realitě a zodpovídat za své chování. Viz výmluvy: já za nic nemůžu, já nic neudělal, to samo, to není moje chyba, svedu to na kohokoliv.
P.S. A pak aby byl člověk učitele, když si nějaký takový spratek vymýšlet, že za veškeré problémy může učitel :)
20. 06. 2014 v 21:12Off-line dmk  (26/180/79)
To se ti nepovedlo :/
Proč si se vlastně nezmínil o vých problémech s angličtinářkou(vím, je to většinou dost hloupá otázka, ale někdy přinese i své ovoce)
Rozhodně se se vším svěř, už si v situaci, kdy to neutajíš
Bohužel pro tebe strach z anglitinářky není dostatečná omluv
jednak nikdo moc nebere ohled na to, kdž učitel šikanuje žáka
a druhdak(a to je asi 00tvůuj větší problím ) tím nevysvětlíš to, že jsi chyběl v jiných přdmětech

Ale myslím si, že když to vhodně uhladíš, tak tě na škole nechaj, dnešní školy jen tk studenta nevyhodí,
spíš se sám sebe zeptej: Chceš tam zůstat?
a k tomu přidej: POmůže ti přestup?
20. 06. 2014 v 21:38Off-line sweetboy20  (31/185/95)
Když odpovim vážně, brácha takhle dementně přestal chodit do školy v 9. třídě, vždy ráno vystoupil z auta, táta odjel do práce ale on prvním busem zase domu... a takhle to dělal několikrát, mockrát sem ho pak potkal když sem jel autem po městě takže sem ho vždy čapnul, odvezl k fotrovi do práce tam dostal kartáč a šel do školy nebo teda už zustal doma...

takhle se to několikrát opakovalo, v té době začal kouřit apod...

nakonec to skončilo tak, že to řešila sociálka, do 18 let má kurátora a já nevím kde co a skončil s ředitelskou dutkou a 3 z chování...

vážně nevím, kde se v něm vzala taková pitomost...

No ale když se podivám na dnešní jeho vrstevníky, ani nemusel pro inspiraci chodit daleko...
20. 06. 2014 v 21:44Off-line Umbaros  (33/180/75)
On se Vás tu ptá na radu, ne na to, abyste mu přiložili sůl do rány.

Tak především jsi p*****c. Netvrdím, že rozumím tomu proč si to udělal. Ale prošel jsem něčím podobným v nedávné době, takže s tebou docela soucítím.

V prvé řadě se přiznej okamžitě mámě. Protože jestli jsem se něco naučil, tak to že se všechno stejně vždycky jednou provalí. Dřív nebo později. Na tobě je teď jakým stylem se k tomu postavíš. Můžeš máti zase zalhat proč si tam nechodil, ale nepřinese to nic dobrého. Podle mého názoru by ses k tomu měl postavit jako chlap a říct jí popravdě, že si tolik zameškal a hlavně proč.

S tím souvisí to, že abys to mohl máti popravdě říct, musíš zjistit to proč si tam nechodil. Jestli to opravdu myslíš vážně, že jen kvůli té učitelce no tak nevím co ti na to říct. Ale jestli je to třeba i kvůli tomu, že tě ta škola nebaví nebo jiné věci, prostě o tom mluv. Protože další věc co jsem se horko těžko naučil byla mluvit mluvit a mluvit. Nic nedusit v sobě, nic nenechávat na poslední chvíli, všechno řešit a hlavně před tím neutíkat.

Další tvoje kroky by měli být určitě do Ředitelny nebo na Studijní oddělení, kde by si měl řešit svou situaci. Pokud chceš přestoupit, tak svůj přestup. Pokud ne, tak zjistit jaké máš možnosti. Pakliže máš na škole vstřícné lidi, třeba najdete nějaké řešení. Ale těžko takhle něco radit, neznám tvou školu.

Hlavně nedělej žádné p*čoviny, jako skok z mostu apod. A pro příště to nenech zajít tak daleko.
20. 06. 2014 v 22:06Off-line Vlado2  (61/180/80)
Až budeš vědět na čem jsi, tak se ozvi do zpráv; budu ti napovídat, co dál. V téhle chvíli se můžeme bavit pouze akademicky a veškeré "hraběcí rady" v poradně jsou pouze na dvě věci.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload