Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Co mám dělat: Dva kluci, rozchod a zmatení

22. 06. 2014 v 19:59Off-line daja3004  (34/178/72)
Ahoj podle,meho pokud ho nemulejes a nejsi s nim stastny tak je to vztah na nic a rozejit se s a pak mu rict mam nekoho jakoze b a z hodiny na hodinu ho poslat do kytek je taky blby snad pochopis jak to myslim pokud ne ozvy se....
22. 06. 2014 v 20:05Off-line Umbaros  (33/180/75)
Pokud žiješ ve vztahu, ve kterém máš pocit, že něco chybí, tak je takový vztah dřív nebo později stejně odsouzený k zániku. Pak třeba (-A-) podvedeš s někým a bude tě to mrzet víc než kdyby si to na rovinu ukončil. Zůstávat s někým pouze ze setrvačnosti nebo protože cítíš, že je to vůči němu tak správně, je podle mě stejně tak špatné, jako bys ho podvedl. Lžeš sám sobě. Toť můj názor.
22. 06. 2014 v 20:28Off-line gargamel  (36/182/74)
Láska není rovnice neplatí že a+b=c .....
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 06. 2014 v 20:41Off-line THX1188  (40/183/90)
Přijde mi to celé dost sobecké...já, já, jenom já....a to nemám rád.
Zkusil jsi se vžít na chvilku do nich?
22. 06. 2014 v 20:59Off-line Umbaros  (33/180/75)
Sobecký to možná je, ale copak on nemá právo na štěstí? Pak můžeš tu sobeckost klidně vztáhnout i na ně :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 06. 2014 v 21:17Off-line trenga  (99/224/41)
Připadá mi to spíš, jak kdyby si kluka A jen využíval..
22. 06. 2014 v 23:14Off-line radomir  (40/183/75)
Já nevím no, život mě tak nějak naučil vážit si toho, co mám a né co by kdyby... Pač jsou to jenom dohady. Zrovna tak, jak ty jsi odkopl A kvůli vidině něčeho lepšího s B, by to B se tak k tobě mohlo zachovat taky a mohlo by to být po daleko kratší době . než ty jsi odkopl A...

Ono hledat nějakou dokonalost a maximální uspokojení taky není vše... Navíc vztah na začátku, pak někde uprostřed a pak když zcela zevšední je taky o něčem jiném... B - novinka = náboj, ale co dál?

Důležité jsou kompromisy a i když bych viděl, že to není na 100 procent to, co bych si zrovna představoval - vážil bych si daleko více toho, že mě tady má někdo opravdu rád a zejména bych si vážil toho, že ten kluk se na mě nevyprdl, když už já jsem byl takový sobec, že jsem jej kvůli výhradně svým představám, odkopl.

Tak jen aby neplatilo staré známé - tak dlouho vybíral, až přebral... Dovolím si ještě doplnit: A nakonec neměl nic...

A o tom jak to není fér vůči A, které je vlastně taková znouzecnost, se ani nemusím více rozepisovat...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload