Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Myslím na svého spolužáka

27. 06. 2014 v 23:54Off-line Anonym
Ahoj, vím, že když přesně nevíte o co jde, tak mi neporadíte, ale i tak bych rád věděl vaše názory a tak :) Jsem na střední, mám spolužáka se kterým i sedím a prostě jsem se do něho dost zamiloval, trvá to už asi půl roku, ale poslední 3 měsíce na něho musím pořád myslet. Aby to řekl tak nechápu co je mezi námi, ale taky si nejspíš dělám jen falešné naděje. Pořád se spolu smějeme, nebo byl i kontakt, že mě několikrát za chytil za ruku ale bral to spíš ze srandy, nebo mě pohladí, lechtá mě na zádech, většinou se pořád bijeme, nebo spíš škarlíme, nebo se na sebe upřeně diváme, no to by byla ta jedna strana a pak je tu ta druha, třeba když mi nedávno říkal, že bude spokojený až bude mít ženu a děti, nebo, že potkal pěknou babu, nebo až ho s nějakou pěknou holkou seznámím... On to o mě neví, v den vyza jsem mu už to pomalu řekl, ale nakonec jsem se na to vybodl, že bych tím zkazil naše perfektní asi jen kamarádství :)
28. 06. 2014 v 00:47Off-line manicboyyy  (33/176/79)
Jedna věc je ta ž bude chctí mít holku a děti ale druhá věc je ta, že není vyloučeno, že by s tebou klidně do něčeho šel. myslím si že jo. pojmi to s ním jako srandu, že je to prostě sranda, něco třeba popijte a pak mu tao klidně ze srandy jako řekni. dej to ale odlehčeně, ne jako moc vážně. můžeš i předtím zkusit zjistit jeho názor na gaye...
28. 06. 2014 v 07:16Off-line trajda  (31/172/83)
Říká se, že nejlepší přátelé, kteří nejsou alespoň trochu gay, nejsou nejlepší přátelé. Byl jsem toho příkladem dávno před tím, než jsem to o sobě zjistil a asi to můžu i potvrdit, něco na tom pravdy bude. Souhlasím s manicboyyem, ale nezapomeň, že pokud budeš od života chtít moc, život tě zklame. Když nebudeš očekávat vůbec nic, život bude samé překvapení. Svěř se mu jedině pokud budeš vědět, že tím nic neztratíš.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 06. 2014 v 11:42Off-line onlip  (60/180/84)
Mé nejhezčí životní přátelství začalo právě tak, jak píšeš, právě ve tvém věku. Byl to spolužák, který mě inicioval, nic ostrého, jen mi rád sahal na kalhoty a pak do nich. Ovšem divil se, že bych rád totéž. Zpětně myslím, že byl hetero, nebo se právě v tom mýlím. Vydrželi jsme to zvláštní napětí několik let, dobrých let. Oba jsme se oženili, oba máme děti. Já si v pozdějším věku přiznal, jak to je, on už tu není. Co bylo příčinou jeho konce, to už se nedozvím. Třeba právě to, co mi nikdy nedokázal přiznat a já to v něm v tom věku nedokázal dohledat. Nebo prostě jen kolize v jeho manželství. Zkus i sám za sebe myslet dopředu, kudy bys chtěl svůj život vést.
Trajda to řekl naprosto přesně, velký palec nahoru.
28. 06. 2014 v 18:51Off-line ErikVl  (27/-/-)
Myslím, že kde kdo má to samé... Já například neustále něco zkouším na svého hetero spolužáka. Stále ještě doufám, že se v něm třeba jen kousek homo nebo bi najde, ale asi už nikdy... Je krásný, chytrý, spontánní a neskutečně vtipný. Ví o mně, že jsem bisexuál, ale vůbec mu to nevadí. Několikrát jsem ho i štípnul do zadku, lechtáme se na bocích a různě pošťuchujeme, ale stále se brání zkusit něco víc, nutit ho nechci, abych ho neztratil. Třeba to v sobě i ten tvůj má, ale bojí se to přiznat, musí vědět, že jsi jeho přítel. Cesta ale vede tak, že se mu musíš nejdřív ty sám svěřit.
28. 06. 2014 v 21:13Off-line sirEragon  (58/182/82)
Nic víc na světě by mě netrapilo než tvé starosti je mi tě líto
28. 06. 2014 v 22:05Off-line Anonym
Děkuji všem za vaše názory a rady, během prázdnin chceme jít někam zapařit, tak uvidím, jak to dopadne... sirEragon nevíš nic o mých starostech ;)
29. 06. 2014 v 12:56Off-line klucinek  (33/176/75)
Najít univerzální odpověď na témata "Jak zbalit a vo****t heteráka", "Miluju spolužáka a není gay", "Proč ho mám ve 14 letech jen 19cm?" a "Proč jsem ještě ve 13 letech neměl sex?" a buzny nemaj o čem psát...
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
08. 07. 2014 v 12:11Off-line miroslav1318  (25/167/-)
Toto isté som mal aj ja,ako keby som to písal. Nič mu nehovor,ani si nič nemysli,či je gay. Proste nič mu nehovor,len by si mohol mať problemy v skole. Ja som to tomu mojmu spoluziakovi povedal a do teraz sa nerozpravame,obratil sa ku mne chrbtom. Takže toto ti radim,nerob tu istu chybu ako ja :/
08. 07. 2014 v 13:12Off-line Krauzik  (24/176/-)
Já s tím mám pár zkušeností. Ale jde o to že jsem mu sdělil tu onu zkutečnost.
Na to jestli by nechtěl něco mít, to jsem neudělal...
03. 09. 2014 v 00:20Off-line s.david  (43/190/92)
By mě zajímalo jak to dopadlo.
09. 09. 2014 v 21:20Off-line Anonym
Zatím ještě nijak, během prázdnin jsem zjistil, že to co jsem k němu cítil, nic nebylo, spíš jen touha, nebo jsem se prostě jen zakoukal :) :D Každopádně teď mám přítele, tak už to neřeším, ale s daným spolužákem sedím v lavici nadále, pořád je stejný, různě se mě dotýká a tak, ale pokaždé to vypadá, že to myslí jen ze srandy a já stejně odmítám i tu jeho "srandu" :D Nevím co si o něm myslet, tak si raději nebudu myslet nic :D Každopádně máme 2 roky školy ještě před sebou, kdo ví, jak to s ním dopadne :D Ale jedno vím, říká se nikdy, neříkej nikdy, ale i kdyby byl Gay, tak bych ho nechtěl, jsme dobří kamarádi, ale jinak nemáme skoro nic společného :))
10. 09. 2014 v 20:54Off-line s.david  (43/190/92)
Tak z toho erotická pohádka na dobrou noc nekouká :-(
10. 09. 2014 v 21:45Off-line s.david  (43/190/92)
A co se stalo po tom cos mu napsal ten dopis? Jak reagoval?
10. 09. 2014 v 22:12Off-line Charles2300  (32/183/85)
To jsem si na stredni uzil taky dost, da se rict, ze to trvalo od 09- 2010 do cervence 2014, zamilovat se do heteraka je strasný...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 09. 2014 v 22:20Off-line 123456789987654321  (27/197/75)
Kde jakou p**ovinu tu necháte,ale pořádné téma to mažete!Ubožáci!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 09. 2014 v 22:25Off-line s.david  (43/190/92)
Dík za odpověď.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 09. 2014 v 23:00Off-line swager  (25/-/-)
Já to takhle zkusil na kamaráda...Furt jsem věřil v to že je gay... Pak jsem mu to napsal a ejhle :D potom u mě spal a už se to začalo skloňovat k tomu že je taky :D :D takže na tyhle vztahy věřím :) jdi do toho x))
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload